Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/miniu.jpg[/url] [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/dandie.jpg[/url] [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/dandiu.jpg[/url] [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/arture.jpg[/url] Nie wiem jak wam, ale mi się nie podoba te strzyżenie :cool1::eviltong: [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/arturu.jpg[/url]
  2. Znalazłam takie przemiany na pewnej stronce. [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/sonie.jpg[/url] [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/soniu.jpg[/url] :shake: [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/spanie.jpg[/url] [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/spaniu.jpg[/url] [url]http://www.freeweb.hu/bambuszligeti-kennel/minie.jpg[/url] Boszzz, jakie wielkie te zdjęcia. Tragedia.
  3. :calus: Szybkiego powrotu do zdrówka życze :loveu:
  4. :lol::lol::lol:[url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-68.jpg[/url] powaliło mnie to zdjęcie! Dawno mnie ni ebyło i widze kuzyna Sajduni:cool3: Na wystawe się załapałam :multi: Czy wygrałyście rase?
  5. No, teraz to widze że jest czarna :p Wygląda jak gryfonik. Świetnie że oczęta zdrowe :multi:
  6. Ależ ona elegancko wygląda w tym wdzianku! :multi::multi::multi:
  7. Boszzz, co to piła robi z psa :shake: :diabloti: [quote]Podczep do sanek Masaja[/quote] Myśleliśmy o tym :evil_lol::evil_lol: Ale żeby mnie pociągnął to chyba ze trzy sztuki masajowe by się przydały :evil_lol: Jeden Masaj pociągnie moją bratanice Alicję :lol:
  8. Jadzie zasypało :placz:
  9. Ostatnie trzy z soboty :p [img]http://images45.fotosik.pl/69/c025b8ab359de6f7.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/70/c6168ef6c31ff035.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/69/fa4464a33ce4047f.jpg[/img] Za tydzień niedziela:evil_lol:
  10. [img]http://images46.fotosik.pl/69/ccdd803210d20355.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/69/dea8a11d66c7fe41.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/66/702fd56592f213dd.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/66/ecff4cb2118121dc.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/66/71dc59a77578d0d2.jpg[/img]
  11. [img]http://images42.fotosik.pl/66/dab67c62e1fbe3cd.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/69/5b0a33a2f6a3773f.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/65/138043e35b20ae1b.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/66/a9cba032c362ab25.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/66/b0ebf0046cadc9a4.jpg[/img]
  12. [img]http://images35.fotosik.pl/66/70ae271836c3b903.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/69/f5fef9dff55a1c8d.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/69/b5d586437c4116fe.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/65/65b586ce1910655b.jpg[/img] Na rozstaju dróg. [img]http://images48.fotosik.pl/69/eac3cd51d50a9bc9.jpg[/img]
  13. [quote name='Agaciaa']Ty pewnie dostaniesz, myśle że to przez ten przestój im się coś popier.... pomieszało Co nie zmienia faktu że mnie w konia zrobili Nie klikam Jak? Ale świetne tereny!!! i jak pięknie zaśnieżone [url]http://images49.fotosik.pl/68/04dea59ea5e69770.jpg[/url] jak zwykle uszy go zdradzają[/quote] No zobaczymy, mają 30 dni :cool1: W photofiltrze :eviltong: No, fajne ścieżki odkrywaliśmy :multi: :evil_lol::evil_lol: [quote name='Bzikowa']Nooo pogoda dziś pięknościowa, w sam raz na spacerrry! więc i fotki wyszły superrr! [url]http://images46.fotosik.pl/68/b3724a706851fbb3.jpg[/url] hihi Masaj mrówkojad? [url]http://images41.fotosik.pl/65/28f3bb4c99f67e42.jpg[/url] świetne zdjęcie, powalający wzrok! i widzę, że macie obróżkę EzyDog'a, która za mną łazi... właśnie czerwoną chcę białemu sprawić A jak się Kaja miewa?[/quote] Dziś też tam pojechałam (na odkrywanie nowych ścieżek :evil_lol:) ale to już no było to samo co wczoraj. Brak słońca i od razu jest zupełnie inny klimat w lesie :shake: Nieeeee, toż to wciągarka śniegowa :errrr: Nooo czerwone na białym ładnie będzie wyglądać :cool3::cool3: Przesyłka ekspresowa, polecam. Kajkuś, żyje w swoim świecie :roll: Napisze Ci to samo co Matiemu. "Dostaje proszki na lepsze krążenie i na serce. Ma polipy w nosie i dlatego ona tak kicha :shake: Strasznie mi jej szkoda, przecież to musi ją boleć jak uderza z całej siły nosem w podłoge. Któregoś dnia akurat stała obok mnie i kuchnęła i wcelowała moją stopę i tak to poczułam :crazyeye:A co dopiero jak ona celuje w podłoge :crazyeye:" [quote name='Deer']http://images35.fotosik.pl/65/953b4ddefec72333.jpg sliczne slonce tez mieliscie![/quote] Było przepiękne :loveu::loveu: [quote]Czyli jednak jest jakaś sprawiedliwość i Wam też nasypało tego syfu białego Ładne zdjęcia Masajowe[/quote] :evil_lol::evil_lol: Równowaga musi być. Ja się bardzo cieszę z takiego śniegi :eviltong: Gorzej jak się topi :diabloti: Dzięki :loveu: C.d [img]http://images46.fotosik.pl/69/0085e69128b462da.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/69/b932c5a5cdd424b1.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/70/bcebf58c718fed1c.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/69/297630359084b450.jpg[/img] Fafel:turn-l: [img]http://images48.fotosik.pl/69/bba83e3ed4e0ea3b.jpg[/img]
  14. Trzymam kciuki za cięcie :lol: :kciuki: Czytam o oczkach, o bioderkach...ehhhh :( :shake:
  15. [quote]Pamiętasz go?[/quote] No ba :p Ale przewalanki :lol:
  16. :((((((( Bardzo mi przykro. [']
  17. Ładnie :evil_lol: proszę o dopisanie mnie do listy. Wpłata jednorazowa 10 zł.
  18. Chciałabym pomóc chodź troszeczkę. Kiedy można liczyć na nr. konta?
  19. anetta

    bzik

    Ooo, i to jest odpowieni rozmiar dla teriera [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/210209_33.jpg[/url] :cool3::cool3: Fajowe foty! Patrz jak to zleciało, już szwy ma zdjęte.
  20. Osz w mor.... :evil_lol: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/moonPICT7927copybluebirds640.jpg[/url] :crazyeye: Jak w horroru. Miałeś niesamowite szczęście że te ptaki tam leciały :crazyeye::crazyeye:
  21. Ja również :klacz::klacz:
  22. :crazyeye: Jezu, jaka malizna! Trzymam kciuki żeby się nauczuła zostawać sama :kciuki: Ja nie wiem, czy wy widzicie to co jak? Ten kolor to chyba jest dla Weszki przeznaczony :roll::evil_lol::diabloti:
  23. Padłam! :mdleje: :placz::placz: [url]http://i40.tinypic.com/2rcwk1t.jpg[/url] [url]http://i40.tinypic.com/30iz7nk.jpg[/url] :mdleje: :evil_lol::evil_lol: [url]http://i42.tinypic.com/1427qtl.jpg[/url] wyścigi? :evil_lol:
  24. Jakie SPA! NO NO :razz: Ten trzeci czworonóg to widzę szybko się zaaklimatyzował :cool1::diabloti:
  25. [img]http://images47.fotosik.pl/68/8cef98a9d9cb5e83.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/65/28f3bb4c99f67e42.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/68/d8cb5363f657dec0.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/68/19ff50cc594c37b3.jpg[/img] Zgarnianie śniegu do paszczy :evil_lol: [img]http://images46.fotosik.pl/68/b3724a706851fbb3.jpg[/img]
×
×
  • Create New...