Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8793_640.jpg[/url] :crazyeye::mdleje: Ale wiało na ostatnim :lol::lol::lol:
  2. [url]http://img13.imageshack.us/img13/4060/p1010301bq9.jpg[/url] czy ona robi mu masaż? :crazyeye: :evil_lol:
  3. [img]http://images45.fotosik.pl/59/1fb981b61d66ce0d.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/324/9ae85da2997aef00.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/324/7f2aa5e989d39042.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/324/8e0ac7cf6d0f06a3.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/323/c0e16f50d5287261.jpg[/img]
  4. [img]http://images50.fotosik.pl/59/759fa98b040c7e0b.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/60/7d10b9f3e157e73b.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/59/98cabab324396b37.jpg[/img] No, tak też można :p [img]http://images45.fotosik.pl/59/df05f7adbe2f25bc.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/59/d8c3fa5796213487.jpg[/img]
  5. [img]http://images24.fotosik.pl/324/f9e163f42239f1d3.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/59/3cbc5ef1d61aac26.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/59/b0cf7763b5176d92.jpg[/img] "Podobała" mi się reakcja jego pańci :diabloti: Gdy jamniczek był jeszcze daleko od nas pańcia głośno mówiła do niego żeby nie podchodził bo tam jest duży piesek i może go pogryźć :diabloti: [img]http://images50.fotosik.pl/59/9458988fe821ec2c.jpg[/img] :evil_lol: Jamniczek pozazdrościł uszu Masajkowi? :hmmmm: :evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/324/1c855b9cd8a43fc2.jpg[/img]
  6. No, więc wstawiam :evil_lol::evil_lol: Bzikowa, matura to tylko taki większy sprawdzian:evil_lol: Nie bój żaby. Wczoraj było tak pięknie :loveu: Byłam w Ogrodzie Saskim a tam tyle ludu :crazyeye::crazyeye: Niedaleko mnie chodziła sobie dziewczynka z cziłką (muszę wam powiedzieć że była śliczna :loveu: długowłosa, było ciepło a i tak założyli jej ubranko :evil_lol:) No i te młodziutkie dziewcze tak chodziła jakby się szykowała do MP :evil_lol::evil_lol: Smyke naprężyła do góry, taka dumna z siebie była :lol::lol: Były labki, rottek (ładniutki :cool3:), jorczki :diabloti: Jeden większy od drugiego :evil_lol::evil_lol: Szkoda że tylko na jeden dzień mielismy wiosnę :-( Widocznie źle szukałam :cool1: A dziś udało mi się pójść do lasu :loveu: przed tym deszczem. [img]http://images49.fotosik.pl/59/94c0860ec68f656a.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/59/034b91c1969cd683.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/324/59b3fa205bd52106.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/59/1da499ba276f02b1.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/59/21a9ad99b7c5e03e.jpg[/img] Mam już czytnik kart, nie bęzie już problemów z przenoszeniem zdjęć z drugiej karty na komp :multi:
  7. :lol:No nieee :loveu: Rozkoszne są :loveu: Tylko że Nufka nie daje mu jeść :eviltong:
  8. Nie ładnie przeszkadzać gdy piesek wcina kosteczkę :diabloti:
  9. Nieee... :crazyeye: Ale czas zapiernicza :shake::shake::ekmm: :new-bday: Sto lat dla małej :loveu::loveu:
  10. :multi: Jesteś. Pojechałaś tam z jakąś grupą młodzieży? czy coooo :p:eviltong::cool3: Oooo to mi się podoba!! [url]http://i41.tinypic.com/20uq0lt.jpg[/url] :loveu::loveu:
  11. :hand: Ja nie wiem o co cho z tym transferem na Fotosiku :placz::placz: Nic z tego co tam jest napisane nie rozumiem...:-( Będzie wielka kicha jak mi pusuwają foty, tyle albumów...:-( Co Ozzulec jaki smutny?
  12. Piękne :loveu::loveu: Seria jak wkurzyć pańcie, bezcenna :diabloti:
  13. Cieszę się że akcja udana :multi::multi: Chociaż piszecie jeszcze o jakichś innych :crazyeye:
  14. Czyli co, pomoc już nie potrzebna?
  15. Wychodzę do pracki. Jakby się coś nowego wykluło :evil_lol: to przeczytam dopiero późnym wieczorem.
  16. Dostałam info o tym wątku że się łapanka szykuje :cool3: Mogłabym pomóc, ale przeczytałam że to jest gdzieś tam daleekooo :crazyeye: (myślałam że w Wawie :cool1:). Dysponuje tylko wolnym czasem. Nie mam auta zeby tam dojechać. Mam nadzieję że uda się go złapać :roll:
  17. Heej :multi:
  18. [url]http://img530.imageshack.us/img530/9031/dsc1422gs1.jpg[/url] super :lol: Cała sesja :cool3::cool3: Widać że zabawa przednia :multi: M@d, hahahahah dobre, dobre :evil_lol::evil_lol:
  19. :mdleje: rewelacja foty :crazyeye: :loveu: Obrabiałaś je jeszcze? Te kolory takie nasycone :loveu: Niesamowite! Kuzyn niezłe ciacho :eviltong::cool3: Ja nigdy nie jeździłam na nartach :( Asia podróżniczka :multi: Ciekawe czy jest już na miejscu :p Do Egiptu w lutym polecieć, fajowo :evil_lol:
  20. Noooo, to będzie ciężko :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kaja w młodości by sobie nie dała pobrać :evil_lol: Myślę że by uciekała za każdym razem gdybym się do niej zbliżała :lol:
  21. Ładnie mu w czarno białych kolorach :loveu::loveu: A łaciatka duża panna, duża :cool3::loveu:
  22. :evil_lol::evil_lol: Mówie prawdę o policjancie :krolik::lilangel::saint1: Jeszcze nie wiem do kogo mam się zgłosić po panią wiosnę.... Basia, mówisz żeby na allegro? :cool1: Hmmmm. W sumie to tam można chyba wszystko kupić :siara: :evil_lol: Dobcia, widziałam :diabloti: I zima mnie przywitała :placz: Pati, to musiałby być spory teren, bo w końcu też pieska trzeba wybiegać :p A gdzie on teraz ma biegać? po sar....trawnikach?:evil_lol: Dziękujemy za zdrówka. Zdjęć niet :eviltong: Chyba do weekendu musicie poczekać. Ciau :scared:
  23. Nufka ma urojoną? :crazyeye: :lol:
×
×
  • Create New...