Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Asia pewnie nie zdaje sobie sprawy co się w PL dzieje :evil_lol: Znaczy się, że taka zima jest :evil_lol::evil_lol: Leży gdzieś do góry brzuchem....nieświadoma wszystkiego :rolleyes:
  2. A takie sobie strzeliliśmy wspólne foto hihihih [img]http://images25.fotosik.pl/323/093a0d9e5d03345d.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/60/725fa5f91fdbf8f9.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/59/e7da9b329e53adbe.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/323/16b8b89e490a6f1f.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/323/e2a022a0f11a240f.jpg[/img]
  3. No świetnie, miło że mi posty nie przeskakują :diabloti: C.d do postu 5265 [img]http://images43.fotosik.pl/59/bf4018b3d6d6e01b.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/324/3984dcc68de55a4d.jpg[/img] End. A teraz będzie długo, długo nic :evil_lol: Aha, jacyś starsi ludzie jechali na rowerkach. Do siebie mówili, ooo jaki smieszny :diabloti: Jak nietoperz :diabloti: I tym optymistycznym akcentem żegnam do następnego weekendu :evil_lol:
  4. [img]http://images24.fotosik.pl/324/1d2e977134473b22.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/59/49eed25d45b50fb9.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/59/6cea7d48ac78ca1f.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/324/c5cef6ad10dfabee.jpg[/img] W nowej fryzurce :evil_lol::eviltong: [img]http://images24.fotosik.pl/324/d863b2c2594dff67.jpg[/img]
  5. [img]http://images45.fotosik.pl/59/e39fe6ceae263c06.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/324/c3eff097d939ad47.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/59/fcc12f2b5f8df735.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/59/fc0e5720c75f015b.jpg[/img]
  6. Helooo :multi: [quote]hehe i co duzy piesek go nie pogryzł?[/quote] Nieee :evil_lol: [quote]No bo Masaj to taki duzy pies[/quote] Nooo, ciałem mały, ale duszą. Oooo :cool1: [quote]a jak tam zdrówko i seniorki ?[/quote] Dostaje proszki na lepsze krążenie i na serce. Ma polipy w nosie i dlatego ona tak kicha :shake: Strasznie mi jej szkoda, przecież to musi ją boleć jak uderza z całej siły nosem w podłoge. Któregoś dnia akurat stała obok mnie i kuchnęła i wcelowała moją stopę i tak to poczułam :crazyeye: A co dopiero jak ona celuje w podłoge :crazyeye: [quote]fajny mieliście spacerek[/quote] Fajny, pewnie! tylko deszcz nas popędził do domu...:nonono2: [quote]Anetta nie mów tylko że te zdjęcia to z tego weekendu , widziałaś co u nas jest[/quote] Tak, tak, to było z tamtego weekendu. Mam jeszcze troszkę :evil_lol: Widziałam co u was było i jest. U mnie też dużo napadało, zresztą jak w większości PL, jak nie całej :evil_lol: [quote]no ładnie, od tej strony Cię nie znałam[/quote] :evil_lol::evil_lol: Cichaj! O cziłce pisałam :diabloti: Matko, czy wy wiecie że mi już ten fotoszit śni się po nocach?!!! :crazyeye::crazyeye: Śniło mi się że mam już cały transfer wykorzystany i mam zapłacić ponad 100 zł :crazyeye: :diabloti::diabloti: :stupid: To było strasznee :evil_lol: następnego dnia musiałam sprawdzić ile mam % :evil_lol: W końcu na look4win wygrałam coś porządniejszego niż rabat czy bon na wycieczkę :diabloti: :multi::multi: Dostanę książkę "Umiejętność obcowania z ludźmi" Bardzo się cieszę! Lubię sobie poczytać takie książki :razz: [img]http://images49.fotosik.pl/59/c6c2757f2e7641c6.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/323/dc99f189461716de.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/324/3ceb6105e392fcd3.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/324/68e922214793a944.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/59/63e834920777ec75.jpg[/img]
  7. Ale kocia egzotyka :crazyeye: Śliczna jest :loveu: I kolor jakby taki niebieskawy :diabloti: :evil_lol: Nie wiem, ale jak zobaczyłam Dirulca na tej focie [url]http://img18.imageshack.us/img18/227/dsc1705ui2.jpg[/url] to wydała mi się taka maluteńkaaa. To pewnie przez tą perspetkywe :evil_lol:
  8. Kojot, foty przyrody piękne :loveu: Nie wiedziałam że samice kosa są innego koloru :)
  9. No to nieźle mu się powodzi, fiu fiuuu :cool3: A szeleczki dziewczynkom kto kupi? :diabloti: :turn-l: chińczyk [url]http://images35.fotosik.pl/57/2b547b0a407b46b9.jpg[/url] Przykro mi z powodu Ivanka....:-(:-(
  10. anetta

    bzik

    Wszystkeigo najlepszego Ania :loveu: :tort: Cieszę się że odjajczanie poszło ok :)))))))
  11. Hhahaha oni są sobie pisani :lol: Mówie wam :lol::lol: [quote]Michał w czasie balu ratował księżniczki z pożaru[/quote] Ta?! :evil_lol: A pożar gdzie był?
  12. W domu robiłaś te zdjęcia? Fajowe są :loveu: Te światełko. Modelina z niej niezła :razz: To mi się podoba, te kolory [url]http://i44.tinypic.com/epnqyv.jpg[/url] "Zrobiłaś mi to. Nienawidze Cię" :diabloti: [url]http://i41.tinypic.com/161jk1d.jpg[/url]
  13. Jak tam łaaadnie :loveu::loveu::loveu: Łoś samobójca :crazyeye: :evil_lol::evil_lol:
  14. Nerwosol polecam :diabloti: Bo to możę wina "reszty domu" że jest gruby :diabloti: Z nimi pogadaj. Bo jesli od sierpnia go odchudzasz a on nadal spaślak :evil_lol: to coś tu nie halooo.
  15. [quote]Udalo nam się[/quote] Sukces :multi::multi: Grzeczna sucz :multi:
  16. Jaką miałaś suknie! Wystrzałową. :cool3: Brawo za zaliczenie.
  17. [url]http://img19.imageshack.us/img19/3170/ooo2wg9.jpg[/url] :haha::haha: to się na av nadaje. Będzie dobrze! bez paniki :evil_lol:
  18. 5 tygodniowe maluchy są najfajniejsze :loveu::loveu::loveu: Już nie takie małe a jeszcze nie takie duże :evil_lol: :loveu: Idealne.
  19. Brat Bianki :crazyeye: :lol: :loveu::loveu: Śliczny!! Zdrówka dla rudej.
  20. Gratuluje Emilki :loveu: [url]http://img129.imageshack.us/img129/9240/tndsc01346ce1.jpg[/url] :evil_lol:
  21. Jestem pod wrażeniem :loveu: Gratuluje nowego obiektywu! A fota z tym sztywnym panem :evil_lol: coś w sobie ma :razz:
  22. Barbaro, jakie piękne widoczki zrobiłaś :crazyeye: :loveu:
  23. [quote]ale to nie moja zasługa tylko fotogenicznej suni[/quote] Dobra, dobra, Ty się Bianką nie zakrywaj :cool3: Jak ona wyniuchała tego patola spod śniegu. Skubana :lol::lol: :crazyeye: Piękne :loveu:
  24. anetta

    bzik

    Ja też bym chętnie zobaczyła Anie we fryzurce :cool3: RCookie, świetny av :evil_lol: Już miałam wcześniej to powiedzieć ale mi to umykało :evil_lol:
  25. Gratuluję :cool3::multi: Ciekawe czy Oli jest zachwyconą tą nowiną :evil_lol:
×
×
  • Create New...