-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote name='psiara1996']też myślałam nad ezy dogiem , ale jakies takie drogie te obroże :eviltong:[/QUOTE] Fakt, ale wolę jedną porządną droższą niż kilka zwykłych :cool1::eviltong: Puzzle, zmierzyłam i jest nawet więcej niż 3,5 cm, blisko 4 :crazyeye: A nie wygląda na taką. Miałaś pokazać szele w lepszym świetle :eviltong: Oo, widzę że smyczka "się znalazła" :evil_lol:
-
Deer, 39 zł. Goops, jemu :p Mi też bardzo się podobają te obroże, chciałam niebieską ale po dłuższym zastanowieniu się zrezygnoawam i wzięłam red :cool1: Niebieską już mamy więc dwie nam nie są potrzebne. A reszta z rozmiaru S albo mi się nie podobała kolorystycznie albo są za ciemne. A nie po to kupuje obroże żeby je nie było widać :cool1::evil_lol::evil_lol: Magda, dałam 13,80, nie wiem gdzie można kupić :shake: Długość, ojj długa, bo to regulowana (innych nie lubię :cool1:) ze 2 m ma. Puzzle, ale wsio masz na stronce napisane :) pelna miska. Rozmiar S. Czerwona, czerwona :)
-
Nowa obróżka i smycz :loveu::multi: Jak powiedziałam że musiałam kupić smycz do obroży żeby wszystko do siebie pasowało to moja mam spojrzała się na mnie tak --> :icon_roc: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobrze że nie spytała się ile obroża kosztowała :roll::evil_lol::evil_lol: Tfuu tfuuu :evil_lol: [img]http://img108.imageshack.us/img108/9041/dscf4352gp5.jpg[/img] [img]http://img108.imageshack.us/img108/1531/dscf4354dr4.jpg[/img] Żeby nie było że nie świeci :cool1::evil_lol: [img]http://img108.imageshack.us/img108/4497/dscf4359pk0.jpg[/img] [img]http://img108.imageshack.us/img108/3668/dscf4363lb7.jpg[/img]
-
Albo wyciągnęła z szafy :evil_lol::multi::multi:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Dopiero teraz wszystko przeczytałam...:( ['] Bardzo mi przykro. Dużo zdrówka dla Norka (śmiechowe imię :evil_lol: )! -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Nic mi o bańkach nie mówcie. Jak byłam mała to chowałam się pod stół gdy przychodziła do nas do domu pani która miała nam stawiać te bańki na plerach :roll: Ew, wracaj szybciorem do zdrowia :p -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Już wsio wim :evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szkoda że wszystkie foty mi się nie otwierają :roll: :((( W ogóle baardzo powoli się pokazują. [url]http://img72.imageshack.us/img72/2088/obraz240nx3.jpg[/url] :cool2: Swietne zdjęcie.
-
Poka portret nawet bez ramki :multi::multi:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Jestem pod wrażeniem :loveu::loveu: S jak Super Gin :lol::lol: A doopka :loveu: jak niedźwiadka :loveu: [url]http://i41.tinypic.com/zvoshz.jpg[/url] :turn-l::turn-l: [url]http://i42.tinypic.com/2hf0369.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Uwielbiam oglądać takie foty gdzie po śniegu jeszcze nikt nie chodził i nie jest zryty. Taki....dziewiczy śnieg :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
:multi: doczekalismy się. Strasznie męcząca praca że Nuka poszła kimać :evil_lol:
-
Ile fot :crazyeye::evil_lol: Szaleństwo Bzika :lol: Kiedy masz Studniówkę? :cool1:
-
Boszzz, to juz wim kto to Skipi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Masz jakieś jego śniegowe foty ze spacerku? A to dranie z tym zablokowaniem Cię :roll: Szczęście jesteś już na swoim! [url]http://img253.imageshack.us/img253/3072/dsc0872ed0.jpg[/url] [url]http://img184.imageshack.us/img184/724/dsc0873wm6.jpg[/url] Weszka, te dwa zdjęcia to achhh :loveu::loveu: Z klimacikiem :loveu:
-
:lol::lol: jak oblazły z każdej strony [url]http://img407.imageshack.us/img407/3226/resizeof1031737rf7.jpg[/url]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:crazyeye: Ona okazała się Onem? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
A można wiedzieć czemu na podwórku (w budzie?) a nie w domu? Dobrze że przynajmniej ma takie spacerki do parku :p
-
Furr, domyślam się :evil_lol: "Mówiłam ci żebyś wcześniej do domu wracał!!!Szlajasz się gdzieś a ja z obiadem czekam" [url]http://images25.fotosik.pl/311/3043cd51ffa24af6med.jpg[/url] świetna fota :roflt: Czytałam na offie że masz jakąś niezliczoną :evil_lol: ilośc kotów :crazyeye: Poka Ty je :cool3:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Matiii :roll: -
Ja ni mom takiego trybu :cool1: Namęczyłam się żeby te zdjęcia wyglądały jako tako :evil_lol: Dzięki wszystkim :loveu: Mrozy, mrozy i po mrozach. Chlapa się robi powoli :mad: Pamiętacie jak wam pisałam że jechałam busem i facet został nim potrącony? Dopiero teraz dostałam zawiadomienie! :crazyeye::lol::lol::lol: Ide w tym tygoniu :cool1: Na 8 rano ale to szczegół :cool1: O tej godzinie to ja się przekręcam na drugi bok :diabloti: Czemu pełna miska robie remanent akurat wtedy gdy ja chce coś kupić??? :diabloti::angryy: Ostatnie z sesji. Z górki na pazurki :lol: [img]http://images33.fotosik.pl/435/7ce97cd924dfb991.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/46/a89296dc020f7017.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/46/3120ef7ad401914b.jpg[/img]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Marta, a może Ty spróbujesz agility ze swoimi gryzoniami? :evil_lol::cool3: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Hhhahaah minął się z piłką :lol::lol::lol: -
Ciekawy temat macie dziołchy :haha: Ja lubię wyprzedaże, ale nerw mnie bierze jak chodze kilka godzin po centrum hand., nogi mi już w doope wchodzą :diabloti: a tu siatki puste :placz: I wracam do chałupy z niczym :placz: I cały dzień zmarnowany :evil_lol: Apropo glanów, własnie przeglądam sobie gumtree :evil_lol: [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-odzie-obuwie-akcesoria-SPRZEDAM-ORYGINALNE-SKoRZANE-GLANY-STEEL-43-W0QQAdIdZ74389293]SPRZEDAM ORYGINALNE, SKÓRZANE GLANY STEEL (43) - Odzież Obuwie Torebki Ubrania Buty na Sprzedaż - Gumtree Warszawa[/url] Zasmuciała mnie wiadomość o Smoczycy....:( Czy była na coś chora? :(
- 78403 replies
-
Używam aku Eneloopów, wg mnie są bardzo dobre :p a do tego ładowarka BC 700.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
A psy schowała za siebie :mad::diabloti: