Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 04/22/26 in all areas
-
Tak, trudniej zebrać więcej osób, ale ci, którzy zostali raczej rezygnować z Dogo nie będą3 points
-
Dzień dobry, przyjemnej słonecznej środy3 points
-
Przez te wieczne awarie zrezygnowałam z bazarków na dogo A może spróbuję? Jak to mówią "kto nie próbuje ten nie je"2 points
-
Dogo teraz to taki sklepik osiedlowy. Trzyma się dzięki niewielkiej grupie wiernych klientów. Większość do marketów jeździ, na FB znaczy. FB ma duży zasięg i duuuuże możliwości. Udostępnienia, grupy, grona znajomych. Poza tym kiedyś ktoś szukał porady, to pisał pytanie na Dogo. Teraz w google wpisze, AI mu da skrót, google sto linków. No poszło wszystko błyskawicznie do przodu.2 points
-
2 points
-
To były piękne czasy - dogo przeżywało wtedy czasy świetności Było dużo ludzi, w różnym wieku i różnej płci I nie było fb!2 points
-
2 points
-
1 point
-
1 point
-
Rany, tyle się tu dzieje, a lajków brak1 point
-
1 point
-
Dzień dobry wszystkim poproszę za wywoł. Nr 2, 11,41, 45,48,70, 75.1 point
-
Nasza Gucciowa niechaj się nie chowa Próbuje czaruje bazarki od nowa1 point
-
Świetnie to ujęłaś - na dogo czuję się jak w osiedlowym sklepiku a na fb jak w markecie. A dostęp do informacji jest niesamowity, wystarczy kliknąć i już wszystko wiem. Nawet nie trzeba tego zapamiętywać, bo przecież mogę kliknąć ponownie Po prostu signum temporis - (nie znam łaciny kliknęłam)1 point
-
Cegiełki już na moim koncie. Dziękuję bardzo1 point
-
Jeśli Angela nadal potrzebuje Maślan sodu, to mogę przesłać 3 opakowania ludzkiego (w sumie 90 tabletek). Mam też gabapentynę 100 mg - 50 tabletek Jeśli jest potrzeba, to dorzucę 20 tabletek probiotyku i prebiotyku Si Bone. Ten ostatni ważny do września 2026. Jeśli to aktualne, poproszę adres do wysyłki na PW.1 point
-
1 point
-
Tak, po każdej awarii część osób odchodziła i już nie wracała. Ludzie pogubili wątki, hasła i nie widzieli jak się zalogować, nie umieli poruszać się w "nowej zmienionej rzeczywistości". Teraz przychodzą nowe osoby i chwała im za to ale i tak jest nas coraz mniej.1 point
-
1 point
-
I już jestem z powrotem.1 point
-
1 point
-
Nadziejka rymuje. Jota rymuje, to dobrze bazarkowi zwiastuje1 point
-
Też tak miałam i też już hopam1 point
-
Dziękuję za zaproszenie. Proszę o cegiełkę za 30 zł I jeżeli można numer konta proszę1 point
-
A mnie najbardziej ucieszyło to zdjęcie gdzie on jest w grupie, z innymi psiakami. Czyli ma już powód żeby wychodzić z domku bo kumple czekają :).1 point
-
Radości każdej chwili dnia każdeńkiego dla Gajeczkowa całego1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Perełka moja nie lubi głaskania. Taka jest. Bez przejść jakichś, z hodowli sunia. Nie każdy piesek lubi głaskanie. Po co się upierać przy głaskaniu? To czemuś ma służyć?1 point