Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/16/26 in all areas

  1. Dziewuszka juz drepta na siusiu, nawet zjadla małą kolacyjke, ale kolejne dwa dni beda dla niej cieżkie, usuwanie listwy to rozległy zabieg. No i czekamy na wyniki badanianhist. Rachunek bedzie za kilka dni bo lekarze nie mają kiedy, miedzy pacjentami walczyć z tym ksefem,
    3 points
  2. Mam jeszcze kilka zdjęć wyciętych z filmików. Nie mam zgody na publikacje filmików, dlatego wrzucam kilka kadrów. Widać, jak maleńka cieszy sie na widok człowieka, jak czeka...
    3 points
  3. Znajoma Anecik podarowała 100 zł na karmę specjalistyczną dla Samisia. Anecik dokłada resztę kwoty i kupuje karmę na następny miesiąc dla naszego smoka
    2 points
  4. Poprosiłam na Fb o zakup karmy dla Niuni i Gajki poprzez http://ocalonelapki.pl/zamojska-fundacja-zea i uzbierało się 472,65 zł, czyli dla każdej dziewczyny przypada 236,32 zł Jaką karmę zamówić ? Dziękuję Nesiowata i Jo37 za zakupy
    1 point
  5. Poprosiłam na Fb o zakup karmy dla Niuni i Gajki poprzez http://ocalonelapki.pl/zamojska-fundacja-zea i uzbierało się 472,65 zł, czyli dla każdej dziewczyny przypada 236,32 zł Jaką karmę zamówić ? Dziękuję Nesiowata i Jo37 za zakupy
    1 point
  6. Fundacja ZEA dołożyła do należności za hotel, kwotę 298,47 zł. Bardzo dziękujemy za uzupełnienie i w ogóle za całokształt
    1 point
  7. Informacyjnie tylko, w tym roku zmieniłam na Was 1,5%. W końcu.
    1 point
  8. Moc pozdrowień ciepłe myśli i życzenia zostawiam dla całego Gajeczkowa
    1 point
  9. Tolu, kilka puszek dla Miśka zakupiłam.
    1 point
  10. Felicjan jedzie w sobote do znalezionego przez fundację dt Balkon osiatkowany,więc to dla niego dobrze Gorzej z burą dzikuską Burcią Fundacja stara się mi pomóc,na stronie Anioły Zwierząt i Ludzi Porzuconych jest zamieszczony post,ze Burcia szuka dt,ale takiego,który by poradził sobie z dzikuską,która 7 lat jest na dworze,i którą od 7 lat karmię Niestety nie jest łatwo o taki dom:( Zgłosiła się wprawdzie Pani,która zproponowała taki dom,ale nie wydaje mi się dobrym domem dla kotki. Dom jest wychodzący,w domu 2 koty,owczarek,pani mieszka z synem,synową i chyba mężem,tłum ludzi Kotka niegdy nie zetknęła się z psiakiem,żyła sobie w bezpiecznym miejscu,gdzie nie ma psiaków i za dużo ludzi. A to dom wychodzący,wyjdzie sobie i tyle ją zobaczy,nie zna terenu. Nie o taką pomoc mi chodziło. Ciągle mam nadzieję,ze coś się znajdzie. Jeśli nie pojedzie do Murki,bo czas ma do końca kwietnia,a fundacje będzie co jakiś czas zamieszczała post,ze szukamy domu dla Burci Bianka miała dużo szczęścia,zę adoptowała ją koleżanka Isabel,trochę jej z tym dokuczałam,ale w końcu pojechała i ma się tam bardzo dobrze,a ja jestem wdzięczna za tą adopcję. Natomiast Burcia nie ma takiego szczęścia,a ja zmartwienie. A jeszcze zostaje Stefanek,który gdzieś się włóczy,bo jest niewykastrowany,ale jest i wraca głodny. I też dzikusek:( A Puszek,którego kamię przy blokach wrócił z podbitym limem,też niewykastrowany /tylko odrobaczony,odpchlony i odkleszczony/ gdzies się włóczył i wrócił z takim okiem,niestety bez wizyty u weta się nie obędzie. Ale on na szczęśćie nie jest dzikuskiem i po wyleczeniu i kastracji wróci na działkę. Dużo pracy...duzo.....
    1 point
  11. Tak bardzo chciałabym, żeby udało się ją zabrać do Anecik. Alaskan zgodziła się odbierać telefony od potencjalnych domów. Na pewno znalazłby się fajny dom dla niej. Najpierw oczywiście kastracja…
    1 point
  12. Jutro nasza Rewunia ma zabieg usuniecia tej zmiany na brzuszku (bardziej na listwie mlecznej). Prosimy o duzo dobrych mysli i kciuki Jeszcze wczesniej zapomnialam napisac ze badania z krwi wyszly poprawne. Wynik hormonalny wykazal , że guzek nie jest hormonozależny. To podobno zla wiadomosc, bo może okazac sie zlosliwy. No ale zobaczymy co wykaże badanie histopatologiczne. Bardzo sie denerwuje.
    1 point
  13. Tutaj wątek sunieczki, żeby sobie doczytać jakby co: SUNIECZKA Bazarek do 20 kwietnia godz.22.00 Ostatni ważny post o 21.59 Zapraszam Was gorąco. 🩷🩵
    1 point
  14. Pies ze schroniska doceni kojec i osobę do opieki tylko dla niego. Dla psa z DT to degradacja i zmiana na gorsze.
    1 point
  15. Poleciłabym naszego tymczasowicza Asika - bo idealny, ale chłopaka wczoraj zabrała super rodzina z Warszawy...
    1 point
  16. Pamiętacie starego Miśka, znalezionego w środku zimy na poboczu drogi? Jego widok wtedy był obrazem lat zaniedbań i cichego cierpienia. Dziś Misiek odwiedził gabinet weterynaryjny na zdjęcie szwów – dokładnie 10 dni po serii zabiegów. Przeszedł kastrację, usunięcie uciążliwej cysty na szyi oraz tłuszczaka na boku. Ale to nie rany pooperacyjne bolą najbardziej... Wyniki RTG przerażają Widoczna zmiana na kręgosłupie piersiowym to najprawdopodobniej bolesna pamiątka po latach szarpania na krótkim łańcuchu. Do tego złamany ogon – kolejny dowód na to, że świat nie był dla niego łaskawym miejscem.
    1 point
  17. Zamojszczanka Gaja odwiedziła po raz pierwszy naszą doktor Olę. Czekamy na wyniki badań krwi i opis RTG płuc. Chyba jej się troszkę u mnie przytyło, bo ona łakomczuszek jest
    1 point
×
×
  • Create New...