Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/29/26 in all areas
-
4 points
-
Noc w miarę spokojnie minęła i Gaja już mnie kojarzy z czymś pysznym do zjedzenia - jest strasznym łakomczuchem (dokładnie takim samym, jak moja Inka, która była długo głodzona). Naszą nić porozumienia nawiązujemy więc poprzez najsmaczniejsze kąski. Niestety Gaja w przeciwieństwie do drugiej suni jest strasznie znerwicowana, niespokojna, bierze z ręki, nawet już całkiem blisko podchodzi, ale natychmiast odskakuje i po chwili kaszle (zastanawiam się, czy to ze stresu, czy z wysiłku). Mało odpoczywa, ciągle nerwowo się rozgląda i biega w kółeczko poszczekując i kaszląc na przemian Nie wiem, jak to zrobić, żeby ją do wetki zabrać, bo stres będzie to ogromny i dla niej, i dla mnie. Na razie trzeba jej dać czas i odczekać. Jestem w kontakcie z osobą, która przez ostatnie 20 lat wiele psów wyprowadziła z traumy, dzwonię więc co parę godzin zdając relację i pytając o rady. Dawniej w takich sytuacjach najbardziej pomagał mi mój cudowny psi terapeuta Łatuś....4 points
-
Na razie nasza "maleńka" zajeła miejsce pod stołem i obserwuje nas. A ja nie chce jej zmuszac do niczego. Dlatego tylko co i raz mowie do niej, podsuwam jej smakolyki. Ale nie je z reki. Podnosi kąsek dopiero jak sie mocno oddalę. I tyle. Potrzeba pewnie sporo czasu.3 points
-
2 points
-
Też jestem ciekawa. Jakoś szczególnie zapadła mi w serce.2 points
-
2 points
-
To ich nowe życie zaczęło się dzisiaj podróżą z wschodniego na zachodni kraniec Polski. Asia przejechała dzisiaj ponad 1000 km - z domu do Zamościa, potem do mnie i kikou - a teraz zmęczona wraca... Aśka7 - jesteś wielką bohaterką dzisiejszego dnia ! Bezpiecznej drogi Słowo DZIĘKUJĘ to za mało, by wyrazić ogromną wdzięczność, to dzięki Tobie dwie znękane istoty opuściły więzienie.2 points
-
1 point
-
Dziękuję ślicznie za wpłaty na utrzymanie Frezji :). 30zł-dorcia2/23.02.2026/III 50zł-kiyoshi/27.02.2026/II 50zł-Joanna Zaborowska/03.03.2026/II 10zł-Radek/04.03.2026/III 50zł-Dorota Wandrychowska/06.03.2026/III 10zł-Irena pająk/09.03.2026/III 40zł-markofix1/09.03.2026/III 100zł -Sara2011/10.03.2026/III 70zł -Asia Lis-Grzesniak /12.03.2026/III 50zł -Jolanta Szymańska /12.03.2026/III 50zł -kiyoshi /26.03.2026/III 50zł -Joanna Zaborowska /26.03.2026/III1 point
-
dołożę 50 zł do najbliższej płatności za mieszkanie.1 point
-
Jutro wizyta Andżeli u neurologa. Ostatnie dni bywaliśmy tam po poł dnia przez niemozliwą do zdiagnozowania gdzie indziej chorobę naszej znajdy Elzy. p. Violetta uratowała jej życie w ostatnim momencie. Jestem w Katowicach, jedzie z nia Andrzej. Kiedy jedzie sam, to i tak w trakcie wizyty jestem na telefonie z p. doktor. Mam nadzieję, że i Andżeli pomoże i ulży.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Będzie dobrze, na pewno! Sunia poobserwuje, pomyśli i poczuje, że jest wreszcie w domu.1 point
-
1 point
-
akurat razem pisałyśmy..1 point
-
1 point
-
Wspaniałe masz stado A Korek to chyba bardzo szczęśliwy pies1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Mari, będzie dobrze, zobaczysz. Ona szybko zauważy, że jest dobrze, spokojnie, że dobry człowiek - i zaufa. Spokojnej nocy dla Was. To pierwsza noc w normalnych warunkach dla sunieczki.1 point
-
1 point
-
Biedna maleńka . Cieszę się że obydwie sumie już na miejscu. Na pewno Gajunia , która jest u Ciebie mari23 - będzie potrzebować więcej czasu. Ale wspaniale że dajesz jej schronienie i troskliwą opiekę.. I wielkie podziękowania dla Asi za jej trud wiezienia zwierzaczków po nowe lepsze życie .1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Marysiu, a ja nie zgadzam się na to, żebyś sama pokrywała pierwszy miesiąc pobytu suni. Bierzesz pod opiekę drugą sunię i to wystarczy. Nie uzbieram całej kwoty, ale wyproszę przyjaciół, żeby wsparli ten pierwszy miesiąc pobytu. Ty już o tym nie myśl proszę.1 point
-
1 point
-
1 point
-
A to sunia, która jest w schronisku od prawie 10 lat; dwa lata temu były plany zabrania jej ze schroniska, ale nic z tego nie wyszło, pojechał chyba inny pies, w gorszym stanie. W ubiegłym roku umówiłam się z wolontariuszką, że zabierze ją do boksu wolontariackiego, ale nie zdążyła, bo wolontariat się rozpadł. Opowiadałam o tej suni. Wciąż miałam nadzieję, że może się uda, chociaż teraz tak trudno pomagać. A wczoraj przyszła wiadomość od mari23, że weźmie jakiegoś biedaka z zamojskiego schroniska ! To kolejny CUD dogomanii Mari23- DZIĘKUJĘ1 point
-
Dzisiaj poszła deklaracja za marzec.1 point