Jump to content
Dogomania

alex260503

Members
 • Content Count

  531
 • Joined

 • Last visited

About alex260503

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

552 profile views
 1. Witam poszukuję letnich ubrań dla dziewczynki rozmiar 134
 2. alex260503

  SMACZNY - dla piesów i ludzi :))) ZAPRASZAM!

  Witam, jeżeli byłaby możliwość wysyłki słoiczków to ja bym prosiła o nr 5 x2szt. i nr 8. pozdrawiam alex
 3. Poproszę nr 5 w KT.
 4. alex260503

  KONIEC -Na kociego ślepaczka- do 15.05.

  witam paczuszka jest u mnie dziekuję
 5. miejsce w którym zrobiłam sobie rabatkę było kiedyś kopcem z wrzosami i innymi skalniakami, ale z czasem nikt o to nie dbał i zrosło trawą potem teść to tylko kosił. rozwaliłam cały ten kopiec ( a nie powiem syf w ziemi - same kamienie i jakie śmieci ), całą ziemię przebrałam ręcznie dużo wiader wyniosłam kupiłam kilka worów dobrej ziemi wymieszałam z kompostownikiem i na tak przygotowaną ziemię posadziłam roślinki. jak mocniej popada to muszę wziąć kopaczkę i skopać wszystko bo się robi bryła i wychodzą jeszcze kamienie. a raz na dwa tygodnie zasilam biohumusem albo florowitą - rozcieńczam w beczce gdzie mam wodę do podlewania. w tym roku zakupiłam jeszcze tą burze kwiatów z substrala i azofoske. staram się nie przesadzać z tym nawożeniem. może ta gleba za ciężka albo miejsce zauroczone - nie wszystkim się podoba że robię coś na ogródku:(
 6. Dzień dobry nareszcie słoneczko wyszło za chmurek:))) Oneczko są w słonecznym miejscu rano tylko nie ma słoneczka ale od 10 do wieczora świeci - taka patelnia:))) teściowa twierdzi że u nich nigdy piwonie nie rosły:) pozdrawiam miłego dnia
 7. Dzień dobry:) sama sobie gruntu użyczyłam bo nie umiałam patrzeć na ten smutny iglakowy ogródek brak było w nim koloru zwierzątek-pszczółek. u nas leje i leje tak ma być przez tydzień:( a ja mam dłuuuugi weekend i myślałam że pogrzebie w ziemi. pozdrawiam miłego dnia wszystkim ogrodniczkom:)
 8. ;(((( byle do jesieni Dziękujemy Oneczko za barwny bazarek;)
 9. Oneczko twoich kwiatuchów nigdy dość pięknie rosną a jak bozia da zdrowie to za 3 lata będzie dużo więcej do obsadzenia:)
 10. a i przy okazji pokaże moją trikolorke: PUSIA, do naszej zwariowanej rodzinki brakuje jeszcze psiaka:(
 11. wczorajsze popołudnie spędzone w folioku: i taki efekt 54 pomidorki ogóreczki selerek i pietrucha po 15 będą zioła:)))))
 12. Dzień dobry ogrodniczkom:) zapraszamy po lolciowe kwiatuszki
 13. pięknie witam wieczorową porą całe 15 kg odebrane:) i hyle czapkę przed Oneczką - jesteś mistrzynią pakowania perfekcja JESTEŚ WIELKA:)))
×