Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/07/26 in all areas
-
2 points
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł , synowi b-b za wpłatę 50 zł, Ellig za wpłatę 30 zł na styczeń dla Brawurki. Ja swoją stała styczniową 30 zł też wpłaciłam:) Wstrząsnęła mną kilka dni temu śmierć małej starszej sunieczki, znalezionej i zamarzającej przy torach kolejowych:( Dwa dni zamarzała tam i w końcu przyszła pomoc - niestety za późno. Jej płacz będzie mnie prześladował jeszcze długo. Pomyślałam o tym, jak martwimy się, że Brawurka nie ma swojego domu. Wobec dramatu tej staruszki to naprawdę nie powinno spędzać nam snu z powiek. Brawurka jest bezpieczna, ma opiekę, ludzi i zwierzaki wokół siebie. Nie ma domu, ale przecież ona o tym nie wie. W hoteliku jest u siebie, czuje się kochana, akceptowana. Choćby nigdy miała nie znaleźć swojego domu, jestem szczęśliwa, że zabrałyśmy ją i pozostałe 3 psy z tego potwornego kojca. Tam na pewno dawno by już nie żyła. Bajka żyłaby też krócej i cierpiałaby. Jakkolwiek skończy się historia Brawurki - jest jej dobrze w tej chwili i to się liczy najbardziej. Nie każda szczęśliwa historia kończy się znalezieniem super domu. Choć oczywiście nie poddajemy się i nadal szukamy, w naszych głowach gdzieś tam prześwituje myśl, że może pozostać u Violi na zawsze. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczne Wam - darczyńcom, dzięki którym ta pomoc byla możliwa2 points
-
Nesia ma porządną budę, zrobioną na zamówienie 3 lata temu, ocieploną, z podnoszonym dachem. Zrobił ją nasz znajomy stolarz wg projektu Piotra Szczepańskiego, prezesa Fundacji Wspomagania Wsi , prowadził kiedyś warsztaty w Marózie. Stolarz zrobił kilka takich porządnych bud, sprzedawał je na jarmarku po dość przystępnej cenie. Łatwo dołożyć słomę, a ma jej dużo, i codziennie ją wzruszamy i ewentualnie dokładamy.2 points
-
2 points
-
2 points
-
ZAPRASZAM NA KOLEJNE OBNIŻKI DO 9 STYCZNIA1 point
-
1 point
-
Lola dostała wsparcie od Nesiowatej, Inki33, Anecik i Czorcika - bardzo dziękuję1 point
-
Bardzo z Lolą dziękuję za bazarek dla małej1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
ZAPRASZAMY OD RANKA SAMIUĆKIEGO Z MODLITWĄ ZA WSZYTKIE ISTOTY1 point
-
Ciepłego dzioneczka jak najwięcej w domku1 point
-
1 point
-
"Od naszego wspolnego z Chesterem urlopu we wrzesniu 2024 niestetyh pogorszyło się. Z miesiąca na miesiąc stan tylnych łapek był coraz gorszy. Caly czas jest na lekach i suplementach, nawet byla akupunktura. Teraz ma "wyłączone" tylne łapki więc go noszę w uprzęży z łapkami w górze, na szczęście przednie są sprawne i nawet po schodach chodzi bez problemu (z tylnymi w górze). Ostatnio wychodził z zapalenia pęcherza , w maju miał inne poważne problemy ale po tygodniu w lecznicy na kroplówkach wykaraskał się. Ma apetyt i pije, śpi dobrze i to jest ważne. Tyle o Chesterze, niestety nie jest to komfortowa sytuacja dla niego ale żyje i to jest najważniejsze. Ostatnio kupiłam mu wózek inwalidzki, jak będzie cieplej to spróbujemy. Ale się rozgadałam Starość dla nikogo nie jest przyjemna. Pozdrawiam serdecznie! Iwona"1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Wczoraj dotarły karmy dla Greya do czerwca. Kupiłam suchą I pierwszy raz puszki, bo teraz nasze psy jedzą już tylko z dodatkiem puszek lub mięsa. Grey jest zabezpieczony na razie finansowo, więc pozwoliłam sobie z tych środków kupić mokrą karmę i odciążyć nasz budżet. Połowa psów ze względu na wiek czy choroby musi dostawać mokrą karmę, więc trudno, żeby reszta stała i śliniła się. Stąd nasza decyzja, że wszystkim przygotowujemy posiłki. Tu nasz przystojniak z psiapsi Elzą. W tle widać wybuchniętą zabawkę, ale oczywiście tego nie mogło zrobić żadne z nich Odkąd Luna oślepła i mało się porusza, Grey zakumplowal się właśnie z Grzybkami. Wcześniej byli wszedzie w czwórkę, ale chyba czują, że Luna jest chora, bo żadne z trojga nie naklania jej nawet do zabawy. Teraz więc Grey ma swoje młode diablęta i trzeba przyznać, że uczy ich nie zawsze fajnych rzeczy.1 point
-
1 point
-
Na tym wątku rozpoczęła się dogo-historia malutkiego staruszka, więc i tutaj chcę napisać, że cudowny, kochany ślepcio Miluś po 6,5 roku u mnie w ostatni dzień 2025 roku podreptał za Tęczowy Most. Pomimo całkowitej ślepoty znakomicie sobie radził, znalazł tu miłość i psich przyjaciół... serce pęka i trudno uwierzyć, że nie będzie 7 rocznicy Dziękuję tym Wspaniałym Osobom, które pomogły mu trafić do mojego domu... trudno pisać przez łzy1 point
-
Dlatego tak się cieszę, że za tydzień wylatuję tam, gdzie ciepło! Martwię się tylko o mojego Tobisia - nasz senior od pół roku jest w takiej mocno sinusoidalnej formie - raz jest lepiej, raz gorzej… boję się, że mu się pogorszy jak mnie nie będzie A jak Nesia znosi takie zimno? Ja to na jej miejscu zakopałabym się w budzie i nie wychodziła nawet na smaczki1 point
-
Już Jest dobrze (i wreszcie mi działają emotki ) Stan konta na 30 listopada wynosił -8479,90 zł: -1240 zł hotelowanie Mrozika, Ozorka, Kitki i Chinki 1-31.12 (zniżka ze względu na karmę) +100 zł Olena84 +8480 zł Poker +100 zł Dora (bazarek) +50 zł Isabel +50 zł RIVER +345 zł elmas (bazarek) +300 zł Jowita P. +700 zł bakusiowa (bazarek) Stan konta na 31 grudzień wynosi +405,10 zł1 point
-
Zapraszam na bazarek z mazowszankowymi syropami i sokami z czarnego bzu dla Loli. Boję się wkleić link, bo jak w bazarku wkleiłam link do tego wątku, to oczywiście na różowo bandyci mi od razu cały pierwszy post podświetlili. I nie jest widoczny. A już myślałam naiwna, że się dogo naprawiło..1 point
-
Kubek herbaty i wizyta na bazarku to dobre połączenie.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point