Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/03/25 in all areas

  1. Zawsze byłam psiarą, mimo że miałam ukochanego Bonuska [*] i mam najcudowniejszą na świecie Kulkę. Przez 18 lat robiłam bazarki i wpłacałam na psy, w sumie myślę , że ok. 30 000 tys. Teraz chcę też mocno pomóc kotkom, ale nadal będę pomagać psom.
    3 points
  2. Serdecznie dziekuję Mnie trzyma ta informacja jeszcZe do tej pory,jeszcze nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło,aż serce boli z radości. Wszystko dla kotków,bo to takie biedne stworzonka,jak dobrzy ludzie o nich nie pomyślą to cóż za los by ich czekał Dwie koteczki zabrane z patologii,dłuższy czas były karłowate,ale pod opieką Murki już nie są:) Mrozik,w lutym kiedy dwa lata temu zabrałam go z ulicy przymarzał do chodnika. Ozorek,który miał probemy z dziąsłami i zębami,co byłoby z nim gdyby pozostał na ulicy. Dlatego też wielkie podziękowania dla Poker Myślę,ze nawet chyba na całej dogomanii nic takiego nigdy się nie wydarzyło.
    2 points
  3. Właśnie odebrałam. Dziękuję
    1 point
  4. Przyślij proszę na PW dane, bo nie mam, na który wyślę kurierem.
    1 point
  5. Popełniłam bazarek dla suni https://www.dogomania.com/forum/topic/413014-srebrny-wisior-autorski-na-potrzeby-frezji/ Trzeba skopiować link i wkleić w nowe okienko
    1 point
  6. O, to ja poproszę jeszcze tę odżywkę nr 18 ale będę ładnaaaa
    1 point
  7. Ale mało brakowało a pomyliłabym paczki,i zamiast do Ciebie wysłałabym do Perełka1 I odwrotnie W ostatniej chwili się zorientoawłam
    1 point
  8. Dobry wieczór, bardzo dziękuję za zakupy Co do odżywek, na Pantene (nr 18) jest napisane, że można jej używać na różne sposoby - ze spłukiwaniem jako odżywkę lub maskę albo bez spłukiwania jako serum lub preparat chroniący włosy przed wysoką temperaturą. Pozostałe odżywki trzeba spłukiwać.
    1 point
  9. 1 point
  10. Jeśli to dla Ciebie nie jest problem je wysłać, to oczywiście się przydadzą :) Dziękuję
    1 point
  11. Nawet nie wiem co powiedzieć. Wczoraj wieczorem byłam z Malinką w Lublinie i dowiedziałam się telefonicznie o tym i nie mogłam w to uwierzyć. Dziękuję... Wczoraj jeszcze otrzymałam wpłaty 100 zł od Oleny84 oraz 23 zł od mdk8 (na dług sue), więc stan konta będzie czysty :) W takim wypadku oczywiście tak jak obiecałam będę mogła przyjąć jakiego kota czy kotki. Tylko żeby znów ten dług tak nie urósł. Najfajniej by było, żeby któreś z obecnych kotów znalazło domy, zupełnie nie rozumiem czemu Kitka i Chinka się tak zasiedziały.
    1 point
  12. Wiadomość z ostatniej chwili : Zbiórka wśród znajomych dała 4000 zł., my z mężem dopłacamy kolejne 4000 zł , z moich bazarków powinna uzbierać się reszta na spłatę długu u Murki. Tym samym cały dług zostanie spłacony. Mam nadzieję, że dzięki temu Murka nadal będzie brać pod opiekę kotki ze Szczebrzeszyna od DORA1020.
    1 point
  13. 39. Suszone jabłka Helio w formie słupków, 40 g, data ważności: 05.2026 CW: 3 zł Licytuje Koki-99 - 3 zł 40. Śmiejżelki Mlekoduszki, 90 g, data ważności: 03.2026 CW: 2 zł Licytuje Koki-99 - 2 zł 41. Śmiejżelki Kwaśne Gwiazdki, wegańskie, 90 g, data ważności: 05.2026, dostępne 2 sztuki CW jednej sztuki: 2 zł Obie paczki kupiła Aldrumka - 4 zł
    1 point
  14. A tu Malinka wspierana przez Kitkę i Chinkę. Jutro wizyta kontrolna w Lublinie
    1 point
  15. Lampa dotarła cała i zdrowa, już została zmontowana :)
    1 point
  16. Dzisiaj jest wyjątkowy dzień. 29 listopada 2013 roku dotarła do nas Gajulka. Zawsze świętujemy jak urodziny Mała mordka dostała smaczki, zdrowe ciastka (dla psiaków, które mają nie do końca zdrową wątrobę) i zabawkę (którą nie chciała się bawić). Spacerowaliśmy też tam, gdzie Gajka chciała i le chciała. Przy jej obecnym tempie wędrówek trochę czasu się zeszło I fajnie, bo dzień wolny jest po to, żeby Gajulec był zadowolony. A tak wyglądała Gajulka po przyjeździe do nas 12 lat temu. Kochana mordka W ten wyjątkowy dzień prosimy zaglądających o kciuki za małą mordkę.
    1 point
  17. A ja chciałam powiedzieć, że zoperowane oczko Malinki ma się dobrze, wygląda ładnie i praktycznie normalnie. A co najważniejsze dziś wodziła wzrokiem za poruszającym się cieniem - ewidentnie na nie widzi :) Cieszy mnie to okropnie, bo przed operacją nie reagowała tak żywo, miała ten wzrok bardzo ograniczony. Drugie oczko, to gorsze, też mam wrażenie, że się trochę w kąciku robi przejrzyste. Póki co nieustannie zakrapiam wg wskazań Profesora. Za tydzień wizyta kontrolna.
    1 point
  18. Iguś ma na działce swój polarowy kocyk. Zanim dom się nagrzeje Iguś wskakuje na sofę i jest owijany kocykiem. Wygląda wtedy jak foka Muszę poszukać takich fotek i wrzucić.
    1 point
  19. Dziękuję Zaznaczę w rozliczeniu na koniec miesiąca. Dziś Linda była pierwszy raz w nowym wózku i z nowymi nakladkami na łapy. Jest lekki, miękki, ale jej jakoś nie przypadł do gustu. Jutro znowu spróbujemy. Nie pamiętam już jak było z poprzednim na początku. Kupiłam też na allegro pręty do naprawy starego i za kilka dni mąż spróbuję go naprawić. Z pęcherzem jest cały czas walka. Po odstawieniu antybiotyku po kilku dniach infekcja nawraca. Smród moczu jest wtedy powalający. Ustaje praktycznie na czas podawania antybiotyków. Wszystko stale piorę, myję i czyszczę. Linda na dodatek jest ekspertką od zdejmowania sobie wszelkiego rodzaju majtek i pieluch. Stąd tyle pracy po niej.
    1 point
×
×
  • Create New...