Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 07/20/25 in all areas
-
Okruszek vel Feluś ma dom!!!! Piesio zamieszka w Sosnowcu, w domku jednorodzinnym z panią Kasią, Panem Michałem i dwoma kotkami. Bardzo dziękuję Iwonie z Sosnowca za wizytę przedadopcyjną Państwo skrócili o jeden dzień swój pobyt w Chorwacji, aby ta wizyta się dzisiaj odbyła. Po Okruszka pojadą w poniedziałek. Zdjęcia, filmki obiecane5 points
-
2 points
-
Zostały jeszcze pieniążki po Łatusiu [*]. Od 20 stycznia 2025 na moje konto wpłyneły jeszcze pieniążki 4xpo 20zł od Dulskiej, 3xpo 50zł od helli i 20zł od Nesiowatej - to razem 250zł. Dziękuję . Mój poważnie chorujący Gucio otrzymał z Waszych zebranych pieniążków na Łatusia pomoc w kwocie 486 zł, dokumenty na jego wątku - było to 190 zł dopłata do faktury za opiekę po operacji w lecznicy całodobowej i faktura za kontrolną wizytę po operacji u neurochirurga ORTOWET. 617,38 zł + 250 zł - 486 zł = 381, 38 zł Jeśli nie macie nic przeciwko temu to te pieniążki chciałabym przeznaczyć na kolejną psią bidę z zamojskiego schroniska, której chcemy wspólnymi siłami dać szansę na dobre życie a właściwie już starsze lata bo to starszy piesek z tego samego boksu co mój Gucio też taki podłużny batonik, już bardzo długo w schronisku i bez żadnych szans.. Narazie zbieramy deklaracje , na wątku piesków z Zamojskiego schroniska, a może ktoś będzie chciał będzie wspomóc jakoś psiaka ? coś zadeklarować ?2 points
-
Nadziejko, poproszę cegiełkę za dychę. Przelew za dwa bazarki już w drodze.1 point
-
1 point
-
Zaglądam i chociaż podrzucę bazarek.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
To i ja się melduję Poproszę za wywoławczą nr 48 oraz 56 i 661 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dziękuję za zaproszenie.Prosze o cegiełkę za 20;zl1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
W przyszłym roku minie 20 lat od pożegnania Norci. Lata płyną, a tęsknota pozostaje. Piękną tęczę dziś niebo dało.1 point