Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 05/08/25 in all areas
-
Na moje zapytanie, jak Feluś po pierwszej nocy, Mureczka napisała tak: "Spokojnie i czysto. Jak na razie oba psiaki w domu super, tylko na spacerach ciągną jak parowce Ale w domu są bardzo grzeczne, nic nie niszczą, nie piszczą, nie szczekają. Przynajmniej na razie Okruszek bardzo trzyma się Bambi. Bez niej na pewno byłoby mu gorzej znieść te zmiany" To była bardzo dobra decyzja, aby zabrać je razem Mureczko. Bardzo dziękujemy, że się zgodziłaś je przyjąć jeszcze przed wyjazdem Inusi3 points
-
2 points
-
♡ ♡ Pozdrowienia łapeczkom u nas teraz plus 11 ale wiatry zimowe bardzo2 points
-
1 point
-
Oj, ja zmarzłam dzisiaj na spacerze z psiakami bardzo. Niestety nie było szans na skrócenie ponad godzinnego spaceru, bo one swoje muszą wyganiać rano. Teraz z radością zasiadlam do pracy przy komputerze w cieplym domku1 point
-
1 point
-
Serdeczności dziękuję za wszystko Spokojnej nocy1 point
-
Oba psiaki bardzo fajne. Podróż zniosły super bez rewolucji. Po pierwszym spacerku stwierdzam, że spacerki bardzo lubią i ładnie na nich swoje potrzeby załatwiają. Do domu Bambi weszła bez problemu, Okruszek na rękach :) Ogólnie Okruszek trochę się niepewnie czuje w pomieszczeniach, być może był kiedyś psem podwórkowym. Za to na spacerkach czuje się super. Na razie - do wyjazdu Inki - psiaki są w izolatce (czas odrobaczenia i ogarnięcia czystości). Bambi bardzo podobają się legowiska, tarza się w w nich i zakopuje w kocach :)1 point
-
1 point
-
Paczka dotarła, dziękuję pieniądze też dzisiaj powinny dotrzeć.1 point
-
Albinka bardzo lubi węszyć, więc taka mata na pewno byłaby dla niej ciekawą rozrywką. Na spacerach już węszy i wynajduje różne rzeczy, które zjada jak nie zdążę zareagować (trudno mi ocenić czy sobie coś wącha czy znalazła jakiegoś odchoda, bo cały niemal spacer czegoś szuka w trawie :) ), więc mata pod tym względem nie zadziała negatywnie.1 point
-
Paczka dotarła wszystko całe , dziękuję za gratisy też1 point
-
Paczuszkę odebrałam, dziękuję za gratiski1 point