Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/28/25 in all areas

  1. 3 points
  2. Jak to w życiu trzeba mieć szczęście. Dylan pojechał do Jagny tylko dlatego, że nie chcieli dać pierwszego Rudego. Znalazł rodzinę i miłość. Bardzo dziękuję Jagnie I Andrzejowi, że go kochali i odszedł w ich kochających ramionach. Do zobaczenia gdzieś tam piesuniu .
    2 points
  3. Dziś kolacja wczesna i skromna, Bo ja trochę ułomna.
    2 points
  4. Witam, witam drogie Panie Mariusz przybył na śniadanie A dla Radka herbatka
    2 points
  5. Ogłoszenia aktualne: Albinka na Katowice (Tola) https://www.olx.pl/d/oferta/rewelacyjna-albinka-do-adopcji-suczka-dla-zestresowanych-CID103-ID13qNDN.html?bs=olx_pro_listing wyróżnione do 28.05. Bella/ Albinka na Kraków (terra) https://www.olx.pl/d/oferta/bella-mloda-energiczna-suczka-do-adopcji-CID103-ID12SdJM.html?bs=olx_pro_listing wyróżnione do 14.05. Albinka na Wrocław (Tola) https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-suczka-w-typie-corgi-do-adopcji-CID103-ID13lu2R.html?bs=olx_pro_listing wyróżnione do 28.05. Albinka na Warszawę (Alaskan malamutte) Balbinka, roczna sunia do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl wyróżnione do 02.06. Albinka na Rzeszów (Tola) https://www.olx.pl/d/oferta/roczna-lagodna-zrownowazona-suczka-do-adopcji-CID103-ID14KKAv.html?bs=olx_pro_listing
    2 points
  6. Serdecznie zapraszam na kolejny bazarek dla zwierzaków w potrzebie! Wszystkie piękne rzeczy, które można tu nabyć, podarowała Olena84 - bardzo dziękuję 75% dochodu z bazarku tradycyjnie przeznaczone zostanie na dług dobrze znanych i lubianych szczebrzeszyniaków z tego wątku: Pozostałe 25% pomoże w spłacaniu długu sympatycznej Gryzi, która beztrosko byczy się w nowym domu i nie zamierza zaprzątać sobie głowy żadnymi wierzytelnościami Większość asortymentu bazarku podlega klasycznej licytacji (w pełnych złotówkach). Możliwa jest również opcja Kup Teraz - by z niej skorzystać, do ceny wywoławczej lub najwyższej zgłoszonej oferty należy dodać 50%. Na pół godziny przed zakończeniem bazarku (od 21:30), by przystąpić do licytacji przedmiotu, który jest już licytowany, należy przebić kwotę o co najmniej 5 zł lub skorzystać z opcji Kup Teraz. Dotyczy to wyłącznie osób nowo dołączających do licytacji danej pozycji. Bazarek potrwa do 4 maja, do godziny 22:00 (ostatni ważny post o godz. 21:59). Możliwa wysyłka do paczkomatu lub kurierem InPost, ewentualnie Pocztą Polską. Rozliczenia planuję wysłać po zakończeniu bazarku - osoby chcące otrzymać je wcześniej, proszę o informację w PW lub na wątku.
    1 point
  7. Dziękuję. Brzuchol mi pęknie jak zjem wszystkie zapiekanki.
    1 point
  8. U nas wczoraj był taki kiepski dzień.A kolacyjka wciągnięta
    1 point
  9. Mnie boli od kilku dni, ale jeszcze wytrzymuję Mimo ułomności zrobiłaś pyszności
    1 point
  10. 1 point
  11. U mnie to samo Jak jest herbata to od razu lepiej. Nawet przy poniedziałku. Swojska, miła i sympatyczna. A drugie śniadanie może być?
    1 point
  12. Drogi Panie, Już za późno na śniadanie. Kawa i herbata być może, śniadanie o wcześniejszej porze.
    1 point
  13. Doberek Ale swojska atmosfera na bazarku się zrobiła
    1 point
  14. 1 point
  15. Idąc za przykładem niektórych bazarków, dodałam nową zasadę licytacji na pierwszej stronie (jest podkreślona) - by uniknąć przebijania ceny o złotówkę w ostatniej chwili przez osoby, które wcześniej nie wykazywały zainteresowania danym przedmiotem. Ponieważ zrobiłam to już po rozpoczęciu bazarku, możecie zgłosić sprzeciw. W takim przypadku oczywiście anuluję tę zasadę. Brak sprzeciwu uznam za wyrażenie zgody na zmianę.
    1 point
  16. Kochani, w zamojskim schronisku jest taki maluch..lękusek Okruszek.. Chcemy z Ewą Martą zabrać go do Murki. Już się zgodziła Pytanie do Was Czy zostaniecie z Okruszkiem na tym wątku? Ja ze swojej strony obiecuję, że znajdę mu domek i rodzinę, która go pokocha.. Oto Okruszek
    1 point
  17. Gucio był dzisiaj na kontroli u neurochirurga w Krakowie. Pan doktor zbadał go, powiedział że jest dobrze, i dał mu jeszcze trochę leków. Za miesiąc kontrolne badania krwi i kolejna kontrola.
    1 point
  18. Rozliczenie Dylana za styczeń 578 zł na zea. Karmę zakupiła Aska7. Od wczoraj Dylan znowu jest na antybiotyku w zastrzyku. W zeszlym tygodniu zaczął cuchnąco sikać, więc wróciły bakterie. Rana była prawie zagojona, dziurka miała ok 0,5 cm. Antybiotyk w tabletkach pomógł na pęcherz, ale widocznie bakterie znowu doszły do rany, a tam nie chwycił. Dziurka się powiększyła, zaczęła cuchnąć i wypływać z niej dużo krwistego płynu, mimo że cały czas opatrywałam i dezynfekowalam ją. Wczoraj więc lekarka wprowadziła zastrzyki. Dylan nie chodzi, Andrzej go unosi i podtrzymuje, kiedy porusza się, ale stópki tylnych łapach są wywinięte pod spód. Dobrze, że na 2 legowiska na zmianę, bo je stale wymieniam. Góra jest wodoodporna, ale dół nie, a jak się zsika, to leci w dół i wchłania się w gąbkę. To chyba tyle wieści, na razie Dylan czeka na ciepełko i słońce. W te ciepłe dni dopominał się często, że chce żeby go wystawić.
    1 point
×
×
  • Create New...