Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/19/24 in all areas
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Śnieżka miała dziś spotkanie z sarenkami i co mnie miło zaskoczyło w ogóle nie zbudził się w niej instynkt myśliwski. W ogóle ją te sarenki nie obeszły. Za to uwielbia jeść. Inne psy póki co trzyma na dystans: co się któryś zbliży, żeby ja powąchać lub co gorsza powąchać to co ona wącha to zostaje okłapany paszczęką. Poza tym jest pogodna i często macha ogonkiem. Dziś już nie musiałam ją wnosić do domu - weszła przez drzwi pierwsza :)2 points
-
ROZLICZENIE: 1. Jo37 - 10 słów + kieliszek dereniówki + kieliszek nalewki z pigwy + ryjówka dla Iv_ - 35zł - wpłacone 2. Nesiowata - 15 słów - 15zł - wpłacone 3. Aska7 - 6 garści śrubek + 3 kieliszki Absoluta + jeszcze kieliszek + śrubki + 25 słów - 71zł - wpłacone 100zł - 4. elficzkowa - 40 słów + kieliszek dereniówki - 50zł - wpłacone 5. Iv_ - 10 słów + ryjówka + dereniówka dla Jo - 25zł - wpłacone 6. Aga76 - 10 słów + 10 słów + 22 słowa - 42zł - wpłacone 50zł 7. Besia11 - 10 słów - 10zł - wpłacone 8. Anna G-R - 20 ryjówek - 100zł wpłacone 9. jola&tina - 5 garści śrubek + uszatka - 30zł - wpłacone 10. mar.gajko - 20 słów + 3 ryjówki + 5 nalewek + 2 uszatki - 125zł - wpłacone 11. UlaFeta - 15 słów - 15zł - wpłacone 12. Iwna5702 - 20 słów - 20zł - wpłacone 30zł ============================================== Razem mamy 585zł Od siebie dokładam 15zł Czyli razem 600zł. Do Sabinki przelewam 300, dla Jasnej Poli dopisuję 3002 points
-
Śnieżka - suczka, która panicznie bała się ludzi; wraz z bratem trafiła do zamojskiego schroniska na początku 2024 r., pokazywałam ich na zamojskim wątku wtedy w zimie. Co musiał zrobić jej człowiek, że tak bardzo unikała wzroku, dotyku, a nawet broniła się przed kontaktem. W takim stanie suczka nie miała szansy na adopcję; obiecałam, że jeśli uda się pokonać jej strach przed człowiekiem, to zabiorę ją do hoteliku i będę szukać domu. Dzięki pracy Lidki, a potem innych wolontariuszek w schronisku, Śnieżka dzisiaj to zupełnie inna sunia, czas więc na kolejne nowe doświadczenia. Dzisiaj Śnieżka jedzie do hoteliku do Murki. Mam nadzieję, że niedługo i ona poruszy jakieś serce, że znajdzie się człowiek, który zechce się nią zaopiekować, otoczyć miłością, ciepłem i mówić o niej "moja suczka". Tymczasem teraz bardzo potrzebuje wsparcia, ludzkiej obecności, dodawania odwagi, by poczuć się jeszcze pewniej - zapraszamy do bycia tutaj z nami.1 point
-
1 point
-
Wielkie dzięki na koncie Sabinki zameldowało się 300 zł , bardzo, bardzo dziękuję za tę pomoc1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
To będzie samotna. To ja dokupię drugą i ofiaruję Iv_ w prezencie.1 point
-
Ta ryjówka taka śliczna, daj jedną1 point
-
Tylko nazad. Nie wiem dlaczego.1 point