Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/02/24 in all areas

  1. Dzisiaj do swojego domku jedzie Tymuś. Razem z Albi. Proszę o kciuki i ciepłe myśli aby wszystko przebiegło zgodnie z planem
    8 points
  2. Małe sprostowanie. Psiaki pojadą w sobotę. Wtedy wszyscy będą w domu. Panu bardzo zależy aby w dniu przyjazdu Tymka i Albi vel Florki była córka z zięciem i wnuczką, ponieważ to stali bywalcy. Wedlug mnie to bardzo rozsądne i odpowiedzalne. Takze kciuki proszę na sobotę
    3 points
  3. Kciuki oczywiście zaciśnięte. jestem jednak spokojna o ten dom. Sprawdziiłaś go Asiu osobiście, a ja wierzę w Twoją intuicję
    2 points
  4. 1 point
  5. Święta, święta i po świętach. A o Beni słuch zaginął...
    1 point
  6. Mogę poszukać jego grobu i położyć wiązankę od nas. Mogę też podjechać do jego domu, może żona zechce porozmawiać.
    1 point
  7. Suczka, która zwalnia miejsce dla Pchełki jedzie do domu dopiero w środę, a ja na weekend mam wyjazd - wtedy zwierzakami zajmuje się moja mama i nie mogę zostawić jej nowego psiaka :( Ale już od poniedziałku miejsce na sunię czeka :)
    1 point
  8. Dowiedziałam się, że Pchełeczka pojedzie do Murki po świętach. Myślałam, ze to będzie wtorek, środa... ale nie. Pchełeczka pojedzie do Murki dopiero w drugim tygodniu po świętach Trudno, Murka jedzie na urlop. Należy się Jej. Pchełeczko kochana tak mi przykro, że będziesz musiała poczekać jeszcze trochę, ale jesteśmy z Tobą i przyrzekam, że będzie dobrze kruszynko tylko musisz jeszcze troszkę poczekać. Bądźmy razem z Pchełeczką
    1 point
  9. Kilka informacji o domku. Tymek i Albi zamieszkają z panią i panem w pięknym, nowym domu. Do dyspozycji będą mieli 40 arową działkę, solidnie ogrodzoną. W weekendy przyjeżdża córka z zięciem i 6 letnią wnuczką. Wszyscy byli dzisiaj na spotkaniu przedadopcyjnym. Poznałam historie poprzednich psiaków Argo, Borysa i Czortki. Ostatnia sunia była podrzutkiem. Podobnie jak Albi nie miała ogonka. Była psem problemowym, potrafiła gryźć, ale nigdy nikomu nie przyszło do głowy aby ja oddać. Przeżyła u państwa 14 lat. Widziałam zdjęcia psiaków. Piękne, zadbane, kochane. Pan pokazał mi piękne nowe, zafoliowane legowiska, które czekają na Tymka i Albi. Nowe szeleczki, obroże, smycze. Pani Monika powiedziała, że wiele rzeczy zamówionych jeszcze w drodze Zdjęcia, stały kontakt obiecany. Psiaki pojada najprawdopodobniej po świętach.
    1 point
×
×
  • Create New...