Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/14/23 in all areas

  1. Dzwoniła. Jutro przyjedzie z 17-letnią córką. Panie jadą z Lublina. Szukały suczki, nie szczeniaka, i takiej, która ma mniejsze szanse adopcyjne. Rózia z tą łapką, i czarna, i nie szczeniak - wpadła pani Basi w oko. Więc i ta odległość - i 4 godziny jazdy - może nie jest taka straszna
    4 points
  2. Gabi pozdrawia z nowego domu - z sunią niea danego problemu - ani s domu ani na spacerach, rodzina bardzo dziękuję
    2 points
  3. 1 point
  4. Pół do ósmej i jeszcze nie dzwoniła???
    1 point
  5. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od markofix1 XII - 4.12. 20,00 zł od Aldrumka XII - 6.12. 30,00 zł od Siostry elficzkowa XII - 8.12. 40,00 zł od funia XII.2022 r. - 10.12. 80,00 zł od kado XII - 11.12. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B XII - 11.12. Bardzo serdecznie dziękujemy
    1 point
  6. Na konto Rysia wpłynęły poniższe kwoty: 50,00 od jaguska XII - 4.12. 10,00 od Nesiowata XII - 4.12. 60,00 od Agnieszki Znajomej elik XII - 4.12. 10,00 od Radek XII - 5.12. 30,00 od Siostry elficzkowa XII - 8.12. 30,00 od Nuncek XII - 8.12. 10,00 od Nina65 XII - 11.12. 30,00 od markofix1 XII - 11.12. 10,00 od Agnieszka103 - 11.12. Bardzo serdecznie dziękuję
    1 point
  7. Drugi po antybiotyku przestał skomleć, więc widocznie bakterie mu doskwierały, ale nie chodzi. jest znacznie bardziej cichy i spokojny. jutro spróbuję go wyprowadzić, to zobaczymy. Dzis przyszła podpaska bambusowa, którą kupiłam na próbę i jestem bardzo zadowolona. Wsadziłam ją w opaskę jednorazową i idealnie wchłonęła cały mocz. Brzuch suchutki, cała wilgoć w środku, jednorazowa była całkiem sucha, ani kropla do niej nie przeciekła przez kilka godzin. Do tego przepłukałam podpaskę dwa razy, wykręciłam, zero zapachu i jest prawie sucha, bo odrzuca jakoś wode. Nie wiem, czy to efekt na początku, czy tak zostanie, ale już schnie na kaloryferze. Można znacznie zaoszczędzić pieluchy. W pierwotnym jej przeznaczeniu brzydziłabym się, ale test na psie siuśki przeszła idealnie i kupie kilka na zapas.
    1 point
  8. Zawsze, Malagosku Z Tobą, Tomkiem i ogromną ilością psów, która przewinęła się przez Wasz dom i którym znaleźliście opiekunów .
    1 point
  9. Zadzwonił telefon. Wg mnie TEN telefon. Rozmawiałyśmy 55 minut. Jutro decyzja pani Basi, czy....
    1 point
  10. Na dobry domek trzeba poczekać. Najważniejsze, że Tymuś jest w świetnej formie - piękny i zdrowy, zadbany i kochany u p. Violi.
    1 point
  11. Bo to jej skrzynka warzywna. Wreszcie ma swoje miejsce. Jest ciasne, ale własne. Nie ma betonu, ludzi, dla których jest się niczym, walki o dostęp do marnego jedzenia, czy wody, innych zwierząt dla których jest się rywalem, którego trzeba wyeliminować w walce o przetrwanie... Wreszcie błogi spokój
    1 point
  12. pozwolmy mu samemu odejsc, je, pije i spi, czyli zyje
    1 point
×
×
  • Create New...