Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/24/23 in all areas
-
3 points
-
Wszystko to najwspanialsza prawda - w ubiegłym tyg. zadzwonił pan z Siemianowic - właśnie pożegnali z żoną swojego psiego staruszka i chcą dać dom kolejnemu bezdomniakowi - bardzo spodobała im się Gabi Wypełnili ankietę, wizytę zgodziła się zrobić anecik - pięknie dziękujemy Anetce rodzina podobała się no i sunia dzisiaj pojechalaZamieszka w bloku, obok jest park,więc miejsce do spacerów zapewnione. Córka państwa też ma suczkę, może więc Gabi zyska jeszcze przyjaciółkę.3 points
-
Co ja widzę - Gabi w domu Bardzo się cieszę, powodzenia sunieczko Moje ogłoszenie Gabi było wyróżnione, więc podmieniłam na Nemo, może przyniesie mu szczęście.2 points
-
2 points
-
Jednym słowem masz ekologiczne, energooszczędne ogrzewanie w nocy - psiaki grzeją Cię od stóp do głów. Mój psiak miał swoją poduszkę, spał z kraja, ale całą noc tulił się do mnie - do mojej piersi - 20 kg ciepła, noc w noc. Chociaż na samym początku zarzekałam się, że tym razem pies nie będzie wchodził na łóżko. Wytrzymałam w swoim postanowieniu jakieś 2, 3 miesiące...2 points
-
Ja im po prostu ufam.Dlatego.1 point
-
https://www.facebook.com/photo/?fbid=668845622022756&set=pcb.668845665356085&locale=pl_PL Zadałam pytanie czy to domowy DT . Zobaczymy czy odpowiedzą .1 point
-
Rottki zapraszają i my też1 point
-
10 km -bedzie ciut bliżej celu.1 point
-
Śliczny tytuł bazarku - dopiero teraz doczytałam.1 point
-
20 zł i powodzenia śliczne pieski1 point
-
Też tak pomyślałam, a on jest taki fajny. Nie zasłużył.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Gabi przekazana Juz dziewczynka na rękach u nowej Pańci urzęduje. Tola przy przyjeździe rodzinki dała kompleciki szelek, ale te większe przekazałam szczeniakom, bo do wyjazdu znacznie urosły. Jednak udało mi się znaleźć dobre i dopasowane szelki, to dałam dla bezpieczeństwa, bo zawsze pewniej, niz na obroży. Dałam też opisany breloczek do kluczy jako początkową adresatkę. Wszystko na razie przebiegło dobrze. Trzymam kciuki za aklimatyzację.1 point
-
To zdecydowanie, bo kiedy jest ładnie, to nie wejdzie do domu. Dziś nie jest zimno, ale wichura potworna i chyba kojarzy się z burzą, której bardzo boi się. Przed chwilą byłam jeszcze poprzytulać się z Greyem przed spaniem i jakoś tak odruchowo Lunę pogłaskałam po tyle. Nie spodziewała się dotyku i aż kwiknęła ze strachu, zanim wierzgnęła i odskoczyła. Smutne, jak lęk mocno tkwi w niej.1 point
-
Gabi będzie miała spokojny dom, jaki do niej pasuje. Państwo oboje już nie mogą się doczekać swojej dziewczynki. Andrzej jedzie sprawdzić dom dla kotki Lentilki w Chorzowie i zawieźć Artura do Katowic, więc przy okazji zabierze Gabi, żeby państwo nie musieli tu specjalnie jechać, skoro będzie w okolicy.1 point
-
Pewnie Tola wszystko opisze, bo dziś była wizyta PA dla Gabi i jutro Andrzej zawozi Gabi do nowego domu1 point
-
Jedyna wada naszej Rózi, ze jednak nie lubi małych, szczekliwych piesków i goni je z zębami (czyli moją małą ukochaną Igusię). Dlatego albo wychodzę na spacer tylko z Rózią i puszczam ją ze smyczy, a psy i koty zostają w domu, albo wychodzimy całym stadem i Rózia jest na smyczy. Z Bezią czasem chce się bawić, czasem warknie i tez nie puszczam ich obu luzem. Może z psami, nie suczkami, byłoby inaczej?... Gdy musimy wyjść na dłużej, Rózia dla pewności zostaje w kojcu. Bez płaczu, piszczenia itp. Ale jak tylko może, pędem wraca pod drzwi do domu i wpada do kuchni - to jej królestwo!1 point
-
1 point
-
Nie mam zamiaru nikogo oceniać, ani atakować. Zastanawia mnie tylko, z czego to wynika, że jednym psom szuka się super domów, analizując warunki, sytuację rodzinną i nieraz wchodząc z butami w prywatne sprawy potencjalnych adoptujących, a dla innych kojec jest ok.1 point