Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/16/16 in Posts
-
Z uwagi na panujące od dłuższego czasu na dogomanii atmosferę oraz język, którym posługuje się część użytkowników, jak również wzajemne oskarżenia, oszczerstwa, ataki personalne i w dużej części skandalicznie niski poziom dyskusji postanowiłam odejść z dogomanii. Nie znajduję żadnej przyjemności w dalszym przebywaniu na tym portalu, nie czuję też żadnej satysfakcji w związku z działaniem na nim. Mam nieodparte wrażenie, że cel istnienia tego portalu został wypaczony. Zbyt wiele miejsca poświęca się tu ostatnio na walkę, a za mało na realizację wspólnego celu, którym powinno być pomaganie zwierzakom w potrzebie. Prowadzone na tym forum od dłuższego czasu dyskusje nikomu nie służą (na pewno nie zwierzętom), a jedynie powodują, że zniechęcamy innych by nam pomogli. Skoro sami ze sobą nie potrafimy się porozumieć, to dlaczego ktoś inny powinien nas wysłuchać i zwrócić uwagę na niewątpliwie ważny społeczny problem, jakim jest znęcanie się nad zwierzętami i zobojętnienie ludzi na ich krzywdę. Na tym forum mieliśmy się wspólnie organizować i pomagać, mieliśmy „misję”. Dziś jest to miejsce do pyskówek, wyładowania frustracji. Pomagałam zwierzakom przed dogomanią, pomagać będę i po. Chciałam w każdym razie z całego serducha podziękować osobom, które wspierały mnie swoją obecnością, słowem, a także „grosikiem” na wątkach „moich” podopiecznych od kilku już lat. Dzięki temu portalowi zawarłam wiele cennych znajomości, które, mam nadzieję, będą kontynuowane w prawdziwym życiu i to jest bez wątpienia coś, co sobie niezwykle cenię. Baksik nadal szuka domu. Bilans rozliczeń wynosi 0 złotych.3 points
-
Witajcie:) Spacer był, nawet dłuższy niż planowaliśmy, bo Seminio widząc śnieg ruszył kłusem:) Wszystkie moje psy uwielbiają śnieg, tarzanie się, w związku z tym poranny spacer z Semikiem trwał godzinę! Po powrocie Seminio zjadł śniadanie i padł na posłanko. W południe rozdzieliliśmy już spacery z obawy o to, że nam się nasz emeryt przeforsuje. Semik poszedł na krótko z Jackiem, ja z suniami ruszyłam na półtorej godziny. Nie wzięłam aparatu na spacer, mam za to zdjęcia z kanapy:) Relaks Semurka:-)2 points
-
2 points
-
To zdjęcia, to super motywacja do wszystkiego :)2 points
-
1 point
-
dziekuje za przyjecie do grona zwierzolubow tak sie zawsze skladalo ze pieski mialam od szczeniecia ale teraz majac frania mysle ze najlepsza rzecza jaka jest na swiecie to adopcja psa i danie mu domu uszczesliwia to obie strony1 point
-
AgusiaP, Javena kochane dziewczyny, ogromnie Wam dziękujemy :) Nasza Dasza ma zaledwie 90,00 zł deklaracji, a hotelik kosztuje 290,00 zł. 13.01.2016 . na konto Daszeńki wpłynęło 160,00 zł z adnotacją, że to Javena od Brika. To dla nas bardzo duża pomoc :) Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli się na tą kwotę1 point
-
Trzymam kciuki, ale nie pochwalam spania poza łóżkiem ;) no, chyba, że łóżko bardzo wąskie. TO należy kupić szersze.1 point
-
Narazie sie kuruj. Funiu, kto bedzie wiózł Henia ? Trzeba chyba ustalić dokładny termin. Obiecałam ze zapłacę za transport Henia i tak bedzie. Prosze koordynuj transport i wyślij mi numer konta na PW do kogo przesłać pieniążki.1 point
-
Smacznego i niech jej pójdzie w "cycki " jak to się mówi a nie w boczki :D1 point
-
Kejciu, żeby usunąć bazarek, to trzeba wszystko sprawdzić - czy fanty faktycznie potwierdzone (przelecieć posty) i wątek docelowy, czy kasa doszła, czy jest rozliczana itd. Ze 3-4 lata temu próbowałyśmy (Viris i ja) wziąć się za najstarsze, ale zaczęłam od którejś z ostatnich stron i od razu trafiłam na kilka bazarków, których sprawdzenie zajęło parę godzin i nie wszystko było w porządku.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
teraz doczytałam, że halszka zrobiła świeże ogłoszenia, więc ja się zabiorę za tydzień;)1 point
-
1 point
-
Malagosie mam nadzieję, że to jednak nie wyrok :D Żyje nam się dobrze :) Psiska pozdrawiają zimowo:1 point
-
1 point
-
dzien dobry Kapselku :)1 point
-
Na wątkach Daszeńki i Nutelci dziękowałam Wam, ale i tu także chciałabym. Jesteście wspaniałe i wspaniałomyślne :) Bardzo serdecznie Wam dziękuję , Wczoraj zrobiłam przelew na konto szafirek na kwotę 40,50 zł1 point
-
Jadłaś kiedyś obierki od ziemniaków ? Bo ja nie...niedługo pewnie będziemy próbować :D jak nas będzie na ziemniaki w ogóle stać1 point
-
Kotka czeka w przychodni na sterylkę; wetka nie chciała robić zabiegu od razu, bo kicia była w złej formie psychicznej po przyjeździe do niej. Jest już zdecydowanie lepiej,mała jest ciekawska,obserwuje inne koty,bawi się chętnie,tylko jeszcze kuli się i pchika na widok wyciągniętych do niej rąk,ale już nie rzuca się na oślep. Zobaczcie jaka jest piękna,dzisiaj dostałam aktualne fotki:1 point
-
Jakbym nie znała tematu to patrząc na zdjęcia można pomyśleć, ze to dwie od dawna domowe sunie, przywykłe do kominak i domowych wygód ;) :) Cudnie to wygląda :)1 point
-
1 point
-
Możliwe, że to była pierwsza kąpiel Abi w życiu, albo po prostu sunia za kąpielą nie przepada. Obie z Daszką są śliczne, chociaż każda ma inną urodę.1 point
-
1 point
-
Jestem na Dogo od 2011 r i NIGDY nie spotkałem się z JAKIMKOLWIEK szacunkiem ze strony administracji jeśli chodzi o jakieś problemy techniczne z forum. Te zmiany w tym i 2014 r to przecież nie jedyne co nam zgotowali. W kwietniu 2012 przecież zniknęły wszystkie posty (ze wszystkich wątków), które zostały napisane w ciągu chyba 8 dni przed awarią. I wtedy też zero wyjaśnień, a tym bardziej przeprosin. Tak, u mnie niestety też jest tylko lista tematów i zawsze muszę zaczynać od pierwszej strony wątku:/ Jedyne co trzeba przyznać to to, że strony ładują się dużo szybciej niż przed "ulepszeniem" co zwłaszcza przydaje się na bazarkach. I znowu Cię tak załatwili z tymi zdjęciami jak po pierwszej zmianie:/ Ale później jakoś to wróciło do normy więc liczę, że i teraz wróci:)1 point
-
1 point
-
Nie powinnaś ich stracić, to tylko przez pierwsza dni były problemy. Jeżeli śledziłaś wątku, to są teraz w "zawartości, kt. obserwuję" a jeżeli nie śledziłaś, ale pisałaś na wątku to w "zawartości, w kt. brałem udział" A droga do tych zawartości to zakładka Aktywność-Moje kanały aktywności Chyba tak, bo tak naprawdę, to ja nic nie wiem :(1 point
-
Witam w Nowym Roku! Dopiero dzisiaj udało mi się wejść na dgm (dotychczas był error...). Okrężną drogą, nie przez własny wątek, jak zazwyczaj. Nic jeszcze nie wiem. Na dodatek na wątku nie ma 90% zdjęć, nie tylko tych pierwszych, z oczywistych względów najważniejszych, ale nawet moich, z zeszłego roku... To po co ja to pracowicie wklejam?! Mam se bloga założyć, czy jak? Szkoda mi Norkowej historii..1 point
-
Ignaś mdleje, w gorsze dni niestety wiele razy dziennie... ale oprócz tego Ignaś to największy chuligan i hultaj z całego stadka, biega, skacze,szczeka jak opętany, (to serduszko jego jest wydolne więc kiedy bije to Ignaś ma siłę bez zarzutu - tylko tyle, że niekiedy zapomina bić) szczeka, zaczepia i podgryza kolegów na kanapie, oszczekuje pieski za płotem, kąsa kolegów, lata po łóżku i znaczy po kołdrze i poduszkach żeby mu jakiś kompan się nie położył.... taki niegrzeczny jest chłopak na całego.... przez tą jego chorobę tak bardzo ulgowo traktowałam "cycucha" pozwalając mu na dużo więcej niż potrzeba i zmutował na całego :) ... ale tam! niech tam sobie będzie niegrzeczny "cycuch" Jeśli chodzi o badania krwi to zawsze można zrobić... ale nic nie dzieje się co wskazywałoby na minimalną dyfunkcję jakiegoś innego narządu oprócz serduszka, ładnie je, apetyt przedni, sierść w porządku, pragnienie i siusianie w normie, kupa ładna.... nawet ta paskudna zmiana na plecach, odpukać, nie powiększa się... nie ma się do czego przyczepić :)1 point