Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Właśnie dostałam zapytanie na olx od p. Joasi zainteresowanej adopcją dwóch braci: https://www.olx.pl/oferta/sliczne-kociaki-do-pilnej-adopcji-CID103-IDq2RCH.html

Odesłałam do Dory. 
Trzymam kciuki :)

Niestety to dom nie  dla tych maluchow,w bloku,na parterze,wychodzący,teren bez ogrodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.12.2017 o 08:23, DORA1020 napisał:

Rudakacha bardzo Ci dziekuje za wpłate na karmę dla bezdomniakow:) 100zl

Długo myśłałam:)  kto to  jest Kasia  S ,ale doszłam do tego:)

Bardzo Ci dziekuje,że nie zapomiałaś o bezdomniakach szczebrzeszyńskich:)

Jeśli mogę pomóc, to czemu nie... Miałam nadwyżkę a wiem, jak to jest pod koniec roku:) Poświątecznie życzę wytrwałości, cierpliwości i dobrych ludzi wokół:)

ps. zmieniłam nick ponieważ miałam przeinstalowany komputer i co nieco mi zjadło...

Link to comment
Share on other sites

Przed świętami przelałam na konto DORA1020 dodatkowe pieniążki z moich bazarków:

 

od irysek, 19,20 zł.

od agat21, 5 zł.

 ==========================================

  razem 24,20 zł. + 2,40 zł. (z bazarku wątróbkowego)

   = razem 26,60 zł.

Powyższą kwotę zaokrągliłam do 30 zł. i przelałam na konto DORA1020.

Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na obu wątkach bazarkowych, linki w podpisie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2017 o 17:28, terra napisał:

Przed świętami przelałam na konto DORA1020 dodatkowe pieniążki z moich bazarków:

 

od irysek, 19,20 zł.

od agat21, 5 zł.

 ==========================================

  razem 24,20 zł. + 2,40 zł. (z bazarku wątróbkowego)

   = razem 26,60 zł.

Powyższą kwotę zaokrągliłam do 30 zł. i przelałam na konto DORA1020.

Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na obu wątkach bazarkowych, linki w podpisie.

Przepraszam,nie mialam czasu

zrobie to zaraz po nowym roku

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Baltimoore napisał:

Chciałam jeszcze powiedzie, że z ogłoszenia Wtorka-Cynamonka znalazł super domek biało-rudy kocurek Cynamonek 2 od Ala123 i właśnie szczęśliwie tam  dotarł  :))  Będzie miał na imię Wafelek :)) I do towarzystwa niewidomego kocurka, adoptowanego wcześniej.

Ciesze sie z tego bardzo,tymbardziej,ze ala123 ma kolejne kotki,ktorym trzeba pomoc.

Link to comment
Share on other sites

DORA1020 bardzo proszę podeślij mi na pw adres do wysyłki dwóch pudeł styropianowych.Wyślę zaraz po Nowym Roku.

A Wszystkim,którym nie jest obojętny los kociaków życzę Wszystkiego Najlepszego i aby przyszły Rok mniej owocował w takie przypadki jak np.Migotka,Cynamonek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...