Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Za chwile po naszej rozmowie sobie przypomniałam :) Olo szcześliwie grzeje doopinke w zakochanym w nim do szaleństwa  domku w Warszawie :) to dt nie potrafił do już oddać :)

Poznajesz ?

olo.jpg

olo.png

Nie dziwię się,że DT nie potrafił Olo oddać,przecież to taki cudowny psiak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Za chwile po naszej rozmowie sobie przypomniałam :) Olo szcześliwie grzeje doopinke w zakochanym w nim do szaleństwa  domku w Warszawie :) to dt nie potrafił do już oddać :)

Poznajesz ?

olo.jpg

olo.png

Cudnie, cudnie -  Olo nie do poznania - wypucowany, szczęśliwyhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tola napisał:

Odeszła Rozalka -nasza białaczkowa koteczka z padaczką - w DT przeżyła rok:(

Rozalka [*]

rozalka_1_20170408_1787850623.jpg

Bardzo mi przykro :( najgorsze chwile to te właśnie jak odchodzą :(

 

Tolu rozmawiałam w sprawie pary z budy,rozmowy z panem przebiegły pomyślnie,co sie dziewczyna nagadała,ale było jak widać warto.Genialna jest ! To wygląda,że teraz transport  oganiać i znaleźć miejsce dla pary na przechowanie do czasu wyjazdu,czy jak tam zostanie ustalone.

No to przy okazji kilka zdjeć Sisi/Boni ,u niej wszystko bardzo ok !

scerbata ślicznota :)

gas2.jpg

gas3.jpg

gas4.jpg

gas5.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Bardzo mi przykro :( najgorsze chwile to te właśnie jak odchodzą :(

 

Tolu rozmawiałam w sprawie pary z budy,rozmowy z panem przebiegły pomyślnie,co sie dziewczyna nagadała,ale było jak widać warto.Genialna jest ! To wygląda,że teraz transport  oganiać i znaleźć miejsce dla pary na przechowanie do czasu wyjazdu,czy jak tam zostanie ustalone.

No to przy okazji kilka zdjeć Sisi/Boni ,u niej wszystko bardzo ok !

scerbata ślicznota :)

gas2.jpg

gas3.jpg

gas4.jpg

gas5.jpg

Cudna jest, wyglada jak pluszak:)

O psiakach i rozmowach wiem wszystko od Ewy i TZa;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Cudna jest, wyglada jak pluszak:)

O psiakach i rozmowach wiem wszystko od Ewy i Tza;)

No pewnie,prosiłaś ,żeby do mnie zadzwonić :)

Czy macie jakiś transport w kierunku Warszawy ? jesteście w stanie pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tola napisał:

Jutro zaczniemy pytać i damy znać

Na razie mm tylko płatny transport z Zamościa do Nasielska ,65 g /km,czyli 400 zł .Problem bo w Skarpecie mam pusto :(

Pan jest w Warszawy,dobrze wyposażony,woził do azylu już psy,nie ma co sie czepiać.

 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

No pewnie,prosiłaś ,żeby do mnie zadzwonić :)

Czy macie jakiś transport w kierunku Warszawy ? jesteście w stanie pomóc ?

Na razie mamy tylko ten na 20, ale szukamy dalej...

11 godzin temu, terra napisał:

Rozalko [']  :(

Czy Tekilka ma już ogłoszenia?

Jeśli nie, przydałoby się więcej zdjęć.

 Tekilka jest po sterylce, przebywa w gabinecie i na razie mam tylko to zdjęcie z czasów bezdomności, żadnych ogłoszeń jeszcze nie ma.

Jak tylko przestanie nosić klosz i fartuszek, to  postaram się o zdjęcia, bo faktycznie trzeba będzie zrobić ogłoszenia - to bardzo ładna koteczka i powinna szybko znależc dom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Tola napisał:

Dzisiaj TZ zabrał ze schroniska do Dt młodziutką koteczkę z białaczką.

Koteczka nie ma jeszcze imienia, Tz nie zrobił tez zdjęć, ale wszystko będzie za jakiś czas i na pewno pokażę tutaj malutką.

Dobrze, ze jest już poza schronem. W tym "cudownym" miejscu, podzieliłaby los swojej towarzyszki niedoli. Może będzie jeszcze można ją podleczyć i malutka nacieszy się życiem.

42 minuty temu, Tola napisał:

Jeszcze Rubi delektująca  się domkiem

V__59F5.jpg

I Rubi poznaje rezydenta;)

V__E61C.jpg

Te zdjęcia to prawdziwy miód na serce.  Rubi, kończyła swoje marne zycie a teraz zaczyna od nowa ! Miała ogromnego farta !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2018 o 07:54, terra napisał:

To czekam na foto Tekilki,

myślałam, że w schronie nie ma kotów.

Rubi szczęśliwa i nawet ma towarzysza, który jej nie zamęczy swawolnymi zabawami :)

Od września w schronie jest i pomieszczenie dla kotów, ale niewielka ich ilość tam przebywa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2018 o 08:11, terra napisał:

Szafranek w pełnej zgodzie z rezydentką,0heart.gif  (aż pozytywnie zazdraszczam, u mnie od miesiąca syczenie i prychanie)

Są jacyś chętni do adopcji kotków, które siedzą w schronie? Jakie one mają warunki? 

 

Szafranek trafił do wspaniałego domu,  teraz już wiem, na kogo tak  czekał tak długo;)

O kotach w schronisku wiem niewiele; przebywają w pomieszczeniu przy nowym budynku administracyjnym, mają wybieg, ale niestety od strony północnej. 

Koteczka, którą zabraliśmy przebywała w budynku gospodarczym, wychodziła na zewnątrz, dlatego TZ ją zauważył.

Chcieliśmy też zabrać  rudego kocurka, ale maluch czekał na zabieg kastracji.

Kocurka znalazła Straż Graniczna, zawiadomiono schronisko; kocurek to ofiara jakiegoś zwyrodnialca - miał do szyi przyczepione metalowe puszkihttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Całe zajście opisywała zamojska prasa no i parę dni po wizycie TZa  po kocurka zgłosił się właściciel; okazało się, że  kot został wywieziony i potem porzucony przy granicy.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy pamiętacie szczęśliwie zakończoną historię ratowania suczki Lusi; jej synek Lenon vel Dex trafił do  wspaniałego domu w Poznaniu, mam z Panią nieustanny kontakt i dużo, dużo zdjęć; nie wstawiam ich, bo na wątek Lusi   już nikt nie zagląda, ale te chciałabym pokazać;)

We wrześniu Dexowi powiększyła się rodzinka, zobaczcie Dexa nianię ;)

V__B67B.jpg

V__3ED9.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...