Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Ten maliniak nadal w schronie :( Dobrze, że chociaż trochę lepiej wygląda... :( A te psiaki...

Ta młoda oneczka... niemal identyczna błąka się po Grabowcu - dzisiaj widziałam ogłoszenie... :( Może to siostry...

IMGP4004.JPG - Tola, błagam... powiedz mi czy ta sunia ma może jedno oko niebieskie, tak 1/3-1/2... od paru lat szukam "swojej" Snowy :/ i ten psiak jest niemal identyczny... Snowy ma (miała) oczko jedni dwukolorowe... tzn. w niewielkim stopniu miała na brązowym oczku łatkę niebieską.

Link to comment
Share on other sites

A pozwolę sobie, a co!
Kopiuję z innego wątku... :) Bo nie wiem czy widziałyście (Tola, Havanka), a może przyda się do ogłoszeń.

23 godziny temu, DORA1020 napisał:
23 godziny temu, DORA1020 napisał:

Arlekin jest pod opieka Fundacji ZEA

Jesli będą chcieli mogą skorzystać z fotek......p,Justyna robiła wszystkim kotkom  w lecznicy

ten maluszek czarny równiez z fundacji

 

 28051407_BuczekFoto(42).jpg.81d96fdebda2c8e3d0ed025ef50f137b.jpg1259801199_BuczekFoto(37).jpg.b02f3a85631542e908fd1e43d552ef6d.jpg1368002034_BuczekFoto(39).jpg.90de278a2a2c1ba0e09db2b857e19b59.jpg919772157_BuczekFoto(40).jpg.537fe899bc0e6383e0551a273bcda257.jpg1129879161_BuczekFoto(41).jpg.86e70a242496b6c0013a16c16da21719.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Jakie dwa  biedactwa  :(1273679240_pacz1.gif.5c4222436165d784a96d9c6417af47c5.gif

IMGP3942.JPG

A ta sunia czemu ma tak czerwone gardło ?

IMGP4012.JPG

Elu - nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie - wydaje mi się, ze  to rana po jakimś uwiązaniu?:(

Suczka jest odizolowana:(

Dzisiaj  nie mogłam się tego dowiedzieć; pracownik sprzątał wewnątrz boksów,  nie chciałam go wywoływać,  i tak było spore zamieszanie wśród psów.

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ten maliniak nadal w schronie :( Dobrze, że chociaż trochę lepiej wygląda... :( A te psiaki...

Ta młoda oneczka... niemal identyczna błąka się po Grabowcu - dzisiaj widziałam ogłoszenie... :( Może to siostry...

IMGP4004.JPG - Tola, błagam... powiedz mi czy ta sunia ma może jedno oko niebieskie, tak 1/3-1/2... od paru lat szukam "swojej" Snowy :/ i ten psiak jest niemal identyczny... Snowy ma (miała) oczko jedni dwukolorowe... tzn. w niewielkim stopniu miała na brązowym oczku łatkę niebieską.

Tez nie potrafię odpowiedzieć, przykro mi. Może kolejnym razem...

4 godziny temu, beka napisał:

Czy ta młoda w typie Belga nie jest w ciąży? Ma dziwny brzuch..staruszki łamią serce. Pies w typie Belga bardzo w typie, 

 

Ciąża raczej niemożliwa, do boksów ogólnych suczki trafiają dopiero po  sterylizacji...

Staruszki łamią serce, a jest ich coraz więcej:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Też na to zwróciłam uwagę.

Wszystkich ogromnie żal, a ta suniczka jest bardzo podobna do mojej Kajuni, więc tym bardziej serce mi pęka

Ja dzisiaj bardzo przeżyłam widok tej sunieczki, nie mogłam już potem robić zdjęć, to rozdziera serce:(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A pozwolę sobie, a co!
Kopiuję z innego wątku... :) Bo nie wiem czy widziałyście (Tola, Havanka), a może przyda się do ogłoszeń.

Tyśka - bardzo dziękuję za te fotki, są piękne i przydadzą się na pewno, bo czas robić ogłoszenia, a zdjęć jeszcze nie miałam.

Nie wiem, kto robił zdjęcia, ale podziękuj pięknie ode mnie22.gif

To nasza Malinka i jej kociak Jeżynka

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Tolu, czy sunia jest na kwarantannie? ( niezobowiązująco pytam)

Nie - suczka jest już w boksie ogólnym,  zamknięta, tak jakby była po sterylce...

Tak jak te suczki - nie mogą wychodzić na zewnątrz budynku.

image.png.541b6d0c76ae98f814f676390a139cb9.png

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Tyśka - bardzo dziękuję za te fotki, są piękne i przydadzą się na pewno, bo czas robić ogłoszenia, a zdjęć jeszcze nie miałam.

Nie wiem, kto robił zdjęcia, ale podziękuj pięknie ode mnie

22.gif

Dora1020 załatwiła do lecznicy profesjonalnego fotografa, pani Justynę -  oddała Jej jedynie za paliwo, pani Justyna miała zrobić zdjecia kotkom Dory, a zrobiła wszystkim obecnym w lecznicy :) Dora potem dotarła, że te kotki są pod opieką Fundacji - a skoro pozwoliła korzystać ze zdjęć to je podesłałam :).

 

Szkoda, że nie wiadomo jak z tym oczkiem suni... ale to pewnie tylko moja ułuda, że to Snowy :( Snowy zapadła się pod ziemię w 2013roku... :/

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dora1020 załatwiła do lecznicy profesjonalnego fotografa, pani Justynę -  oddała Jej jedynie za paliwo (40zł), pani Justyna miała zrobić zdjecia kotkom Dory, a zrobił wszystkim obecnym w lecznicy :) Dora potem dotarła, że te kotki są pod opieką Fundacji - a skoro pozwoliła korzystać ze zdjęć to je podesłałam :).

 

Szkoda, że nie wiadomo jak z tym oczkiem suni... ale to pewnie tylko moja ułuda, że to Snowy :( Snowy zapadła się pod ziemię w 2013roku... :/

Podziękuj bardzo Dorze i  p. Justynie, jestem bardzo wdzięczna.

Przykro mi z powodu Snowy:(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Ja dzisiaj bardzo przeżyłam widok tej sunieczki, nie mogłam już potem robić zdjęć, to rozdziera serce:(

Mam tylko nadzieję że to nie jest krwawiąca rana bo wygląda jak poderżnięte gardło :(. Chyba że to jakiś preparat o takim kolorze.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Onaa napisał:

Mam tylko nadzieję że to nie jest krwawiąca rana bo wygląda jak poderżnięte gardło :(. Chyba że to jakiś preparat o takim kolorze.

 

Ja też mam taką nadzieję, też pocieszam się, ze to jakiś  preparat...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...