Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Wizyta dla Fionki wypadła bardzo dobrze. Rezydenci - 4 kotki i jeden starszy piesek. Wszystkie zwierzaki

zadbane, wyluzowane. Drapaki, budki, półeczki dla kotów w całym mieszkaniu. Balkon zabezpieczony.

Ludzie bardzo sympatyczni.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Jo37 napisał:

Wizyta dla Fionki wypadła bardzo dobrze. Rezydenci - 4 kotki i jeden starszy piesek. Wszystkie zwierzaki

zadbane, wyluzowane. Drapaki, budki, półeczki dla kotów w całym mieszkaniu. Balkon zabezpieczony.

Ludzie bardzo sympatyczni.  

Czyli Fioneczka będzie miała dom ! Na to się zanosi. To dobrze, bo ja też miałam mnóstwo odpowiedzi, ale nie o takie oferty zabiegałam. Dobrze, ze chociaż jeden domek okazał się takim, którego szukamy. Ciekawe, jak rezydenci przyjmą malutką kicię?

Joasiu, jak dobrze, ze jesteś...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2018 o 10:48, agusiazet napisał:

Kot owieczka, niepowtarzalna chyba:)

Powtarzalna, powtarzalna - w naszym regionie jest hodowca tej rasy.

Na pewno niepowtarzalny ma charakter - taka trochę autystyczna;)

No i pierwszy raz widzę kota, który porusza się tylko w poziomie;)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2018 o 14:01, Jo37 napisał:

Wizyta dla Fionki wypadła bardzo dobrze. Rezydenci - 4 kotki i jeden starszy piesek. Wszystkie zwierzaki

zadbane, wyluzowane. Drapaki, budki, półeczki dla kotów w całym mieszkaniu. Balkon zabezpieczony.

Ludzie bardzo sympatyczni.  

Jo37 - bardzo dziękuję za wizytę k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

Myślę, że Fionka znajdzie w tym domu wiele miłości, pani Ewa to bardzo ciepła osoba:)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Maleńka Fionka ma już swój dom - rodzina czeka na koteczkę - powoli będziemy szukać transportu no i leczyć oczko, bo pojawiła się w nim ropna wydzielina.

Mam też kolejną bardzo dobra informację - dzięki Fionce dom będzie miała maleńka Jeżynka:)

Wczoraj zadzwonił bardzo sympatyczny pan w sprawie Fionki;  zaproponowałam Jeżynkę, wysłałam zdjęcia i dzisiaj pan zadzwonił. ze są zauroczeni malutką:)

Niedawno odeszła starsza koteczka Państwa - dom w bloku, balkon zabezpieczony, rodzina popiera sterylizacje zaraz po osiągnięciu odpowiedniego wieku przez Jeżynkę.

Ponieważ malutka musi jeszcze pobyć z mamą, spokojnie ogarniemy temat wizyty:)

1973245749_BuczekFoto(45).jpg.030b742789837df6a4e49b35f910157f.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

Havanka - bardzo dziękuję za ogłoszenie Fionki, dzięki Tobie dom będzie miała prawdopodobnie i Jeżynkak,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

To cieszę sie podwojnie ! Skad jest pan ? Zeby sie tylko nie rozmyslil,zanim Jezynka bedzie gotowa do adopcji. Oby sie udalo ! Martusiu przypominam sie o kilka informacji na temat mamy Jezynki.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

To cieszę sie podwojnie ! Skad jest pan ? Zeby sie tylko nie rozmyslil,zanim Jezynka bedzie gotowa do adopcji. Oby sie udalo ! Martusiu przypominam sie o kilka informacji na temat mamy Jezynki.

Pan jest z Warszawy,  jest zdecydowany poczekać na Jeżynkę, ale jak to w życiu - wszystko może się jeszcze zdarzyć.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Moje rejony, będę się rozglądać...Powiem też mamie, ona mieszka na Wyszyńskiego...

Bardzo Ci dziękuję.

2 minuty temu, Tola napisał:

Oby piękna znalazła drogę do swojego domu i swojego człowieka...

Tak, oby tylko ktoś nie wziął ją, bo śliczna i się nie przyznał, że ją ma:( Zawsze się tego obawiam, jak pies/kot jest śliczny, rasowy albo w typie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Jutro p. Agata przyjeżdża po 3 psy - labka, sunię AM i sunię w typie belga - potrzebne kciuki!

Trzymam kciuki, aby jutro wszystko obyło się bez komplikacji :) 
Psiaki mają trafić do domowego hoteliku DIVIO - tam kilka fundacji ma psiaki, również pani Beata Piskorek. Koszt pobytu jednego psa to 450,- miesięcznie razem z karmą. Pani Agata wysłała tam swoją, lepszą karmę (Carnilove), ale niestety cena się nie zmieniła. Podziwiam ją za odwagę - bierze psy przecież duże... Oby psiaki jak najszybciej znalazły swoje Rodziny - takie na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki, aby jutro wszystko obyło się bez komplikacji :) 
Psiaki mają trafić do domowego hoteliku DIVIO - tam kilka fundacji ma psiaki, również pani Beata Piskorek. Koszt pobytu jednego psa to 450,- miesięcznie razem z karmą. Pani Agata wysłała tam swoją, lepszą karmę (Carnilove), ale niestety cena się nie zmieniła. Podziwiam ją za odwagę - bierze psy przecież duże... Oby psiaki jak najszybciej znalazły swoje Rodziny - takie na zawsze.

Trzymajmy mocno!

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki, aby jutro wszystko obyło się bez komplikacji :) 
 

 

16 godzin temu, b-b napisał:

Kciuki mocno zaciśnięte!

 

15 godzin temu, Bogusik napisał:

Również mocno zaciskam!

Dzwoniła p. Agata - poza schroniskiem jest sunia belg i pies  ON.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Dzwoniła p. Agata - poza schroniskiem jest sunia belg i pies  ON.

Sunia husky/am adoptowana? :( I labrador?

Cieszę się z tych dwojga szczęśliwców, ale żal pozostał, że nie udało się pomóc labkowi i suni am.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...