Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Chwilę rozmawiałam dzisiaj z Agatą z PSIEłamane serce, która wyciągnęła wczoraj dwa owczarki ze schroniska - akurat prosiłam ją o pomoc w znalezieniu czegoś dla suni w typie spaniela (szczeniak, lada moment cieczka, a sunia nie jest zabezpieczona), ale przy okazji dopytałam o psiaki.

Powiedziała, że są IDEALNI. Charaktery mają świetne.
Sunia, teraz Aria jest wycofana trochę do ludzi i za bardzo pobudzona, ale stres i niedobór ruchu (dotychczas) robi swoje. Za to bardzo łagodna do psów i dzieci, zabawowa i właśnie ta zabawowość to fajny potencjał do pracy.
Owczarek, teraz Largo :) z kolei jest bardzo spokojny, do psów rewelacyjny, jak psy na niego szczekają to on zero reakcji, taki z niego stoik. Przynosi patyk człowiekowi i upomina szczekaniem, aby mu rzucić patyk :) - chyba miał dom... Jedyne o co się przyczepić do niego to o stan futra - ma masakrycznie zaniedbane... jutro czeka go wizyta w SPA i u weta, będzie dokładnie przebadany.

Agata obiecała też, że jak psiaki tylko znajdą dom to wyciągnie kolejne psy z zamojskiego schroniska.

Tutaj można śledzić losy Arii i Largo: https://www.facebook.com/psielamaneserce/

Aria jeszcze z drogi:

ZdjÄcie użytkownika PSIEÅamane serce.

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Chwilę rozmawiałam dzisiaj z Agatą z PSIEłamane serce, która wyciągnęła wczoraj dwa owczarki ze schroniska - akurat prosiłam ją o pomoc w znalezieniu czegoś dla suni w typie spaniela (szczeniak, lada moment cieczka, a sunia nie jest zabezpieczona), ale przy okazji dopytałam o psiaki.

Powiedziała, że są IDEALNI. Charaktery mają świetne.
Sunia, teraz Aria jest wycofana trochę do ludzi i za bardzo pobudzona, ale stres i niedobór ruchu (dotychczas) robi swoje. Za to bardzo łagodna do psów i dzieci, zabawowa i właśnie ta zabawowość to fajny potencjał do pracy.
Owczarek, teraz Largo :) z kolei jest bardzo spokojny, do psów rewelacyjny, jak psy na niego szczekają to on zero reakcji, taki z niego stoik. Przynosi patyk człowiekowi i upomina szczekaniem, aby mu rzucić patyk :) - chyba miał dom... Jedyne o co się przyczepić do niego to o stan futra - ma masakrycznie zaniedbane... jutro czeka go wizyta w SPA i u weta, będzie dokładnie przebadany.

Agata obiecała też, że jak psiaki tylko znajdą dom to wyciągnie kolejne psy z zamojskiego schroniska.

Tutaj można śledzić losy Arii i Largo: https://www.facebook.com/psielamaneserce/

Aria jeszcze z drogi:

ZdjÄcie użytkownika PSIEÅamane serce.

 

Bardzo się cieszę z takich wieści, życzę psiakom wspaniałego, nowego życia.

Mnie też p. Agata mówiła o tych swoich planach pomocy zamojskim psom, oby o się udało.

5 godzin temu, b-b napisał:

Wspaniale,że udało się pomóc kolejnym biedakom.

Wspaniale i niech tych następnych, którym się uda pomóc będzie jak najwięcej.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką na wątku zamojskiej Miłej pisałam o nadziei na dom dla starszych psów, może i tuta to wstawię, bo przecież nie tylko zamojska Miła, Klara, Max czekają na ten wymarzony własny dom, takich psów jest bardzo dużo.

Takie spotkania, historie dają nadzieję dla nich wszystkich i niech zdarzają  się jak najczęściej.

 

Tegoroczny urlop mój syn i synowa spędzali w Zamościu. Ponieważ od dłuższego czasu to był ich pierwszy dłuższy pobyt u nas (mieszkają za granicą), postanowili zorganizować u nas na wsi spotkanie i z przyjaciółmi, z Krakowa i okolic (takie 2 w jednym;)

Przyjechało sporo młodych ludzi, ale i psów i były to starsze psy, przygarnięte lub adoptowane ze schronisk! Była wśród nich i dogomaniacka Agatka od agat21;)

Te psy adoptowali młodzi ludzie, wybrali wśród wielu młodszych,  zapewnili wspaniałe warunki - bardzo to budujące, daje nadzieję dla kolejnych.

Mnie szczególnie urzekła 10 - letnia suczka (38 kg), zabrana ze schroniska  z okolic Wrocławia - spokojna, starsza dama:)

 

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Byłam dzisiaj z Koko u wet..Tekilka zajęła krzesło w poczekalni i nic ani nikt nie miał odwagi jej ruszyć....

IMG_20180716_143311.jpg

No właśnie...

Cudna kotka, ale charakterna i daje się we znaki w lecznicy; wetka wciąz pyta, czy mam już dom...

Ale niestety, wciąż nikt nie dzwoni.

Trochę wzięła się za to Ewa - zobaczyła Teklikę w lecznicy no i się zachwyciła - urodą i chyba charakterem, bo Ewa też taka zadziorna;)

Ale z tego domu w Zamościu też na razie nic nie wyszło.

Tekilka wciąż szuka domu.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Wizyta PA dla Jeżynki wypadła bardzo dobrze. Panienka może się pakować.

Bardzo się cieszę, bo Jeżynka nie miała dobrych tych pierwszych tyg. życia, a teraz zapowiada się dom pełen miłości, odpowiedzialny:)

Jo37 - bardzo dziękuje za wizytę, co ja bym bez Ciebie zrobiła!

stylowi_pl_ogrod_41928285.gif

Link to comment
Share on other sites

A Jeżynka musi jeszcze ok. tygodnia zostać z mamcią i dopiero będziemy wyprawiać maleństwo do Warszawy:)

Dzisiaj rozmawiałam z p. Filipem - wszystko, co potrzebne jest małemu kociakowi  już na Jeżynkę czeka:)

868000755_BuczekFoto(44).jpg.79246e8aa5efa24b188d61c52e489804.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2018 o 21:05, Tola napisał:

Fiodorek - 8 miesięczny porzucony kocurek, który jest już bezpieczny w lecznicy w Izbicy.

Szukamy nowego  domu

BuczekFoto (94).JPG

BuczekFoto (95).JPG

BuczekFoto (96).JPG

BuczekFoto (97).JPG

BuczekFoto (98).JPG

Zrobiłam Fiodorkowi OLX na Warszawę, jakby ktoś chciał pomóc i zrobić na Kraków, to będę bardzo wdzięczna.

TZ jedzie do Krakowa na początku sierpnia i mógłby kocurka zabrać...

https://www.olx.pl/oferta/7-miesieczny-fiodorek-szuka-domu-CID103-IDwOmyP.html

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, uxmal napisał:

proszę :) Ogłoszenie jest wyróżnione pakiecik maxi

https://www.olx.pl/oferta/funcik-w-malym-ciele-wielkie-serduszko-CID103-IDtCQrp.html

Dziękuję!! Dzwoniła bardzo fajna pani, szuka niedużego pieska, z fundacji. Domek brzmiał super. W domu są dwa koty, a Funcik ok do kotków. Mam do niej oddzwonić po wizycie dla Koko...więc jeśli Tola wyrazi zgodę to pokażę tej pani Funcika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...