Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

Dnia 31.08.2018 o 14:24, Ewa Marta napisał:

Bardzo przepraszam, ale okazało się, że w lipcu wpłaciłam swoja deklarację dla Ajki dwukrotnie (03.07 i 16.07), a 2.08 kolejną za sierpień. W tym miesiącu bardzo krucho u mnie z finansami, w związku z tym bardzo prosiłabym o przeniesienie tej jednej lipcowej na wrzesień. Ajka ma na szczęście zapas finansowy, więc nie zmieni to jej bardzo finansów. Od października normalnie płacę jej stałą.

 

Ewo Marto - według mnie w finansach wszystko się zgadza. Jedną wpłatę masz na plus, i myślę, że można ją zapisać na wrzesień. 

 

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzam rozliczenie i wynika z niego, ze Ladymonia0610, która w czerwcu zadeklarowała wpłaty stałe po 20 zł nie poczyniła z tego tytułu żadnej wpłaty.

Wysłałam pw z przypomnieniem o prośbą o uregulowanie zaległości.

Jeśli ktoś dostanie odemnie przypomnienie, to z góry przepraszam, ale muszę dbać o interes psicy :>)

Nie chcę by miała tu miejsce taka sytuacja jak na wątku Neli, u której ludzie nie uregulowali wpłat za ostatni miesiąc, bo poszła już do domu. Jedna z osób ma niedopłatę na 150 zł, ale wiadomo jak jest... sunia w DS, to wpłaty już nieistotne....

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, MALWA napisał:

Nie chcę by miała tu miejsce taka sytuacja jak na wątku Neli, u której ludzie nie uregulowali wpłat za ostatni miesiąc, bo poszła już do domu.

Agnieszko, nie można tak stawiać sprawy. Gdyby sunia miała zaległości w opłatach za hotel, czy innych płatnościach, to oczywiście można byłoby delikatnie przypomnieć o deklaracji. Ale jeśli suni została po adopcji na koncie spora kwota, to uważam, że nie ma podstawy do upominania się o wpłaty do czasu adopcji. Są inne psiaki, która nie są w tak komfortowej sytuacji finansowej i może to im pomogą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam informację od Anecik - Ajka przestała załatwiać się w domu !!!     Yupppi  !!!!!

Wprawdzie ostatnio coraz mniej załatwiała się w domu, ale jeszcze jej się zdarzało. Widać potrzebowała nieco więcej czasu, by załapać, ze w domu nie wolno sio i koo  !

Link to comment
Share on other sites

Ajka bardzo lubi siedzieć na fotelu, który prezentowała nam Anecik  :)

Jeśli fotel jest zajęty - przez Anecik czy innego psiaka , to odchodzi od fotela, nie warczy, nie wyczekuje wstania.

Nie wchodzi do legowisk. Wybiera zdecydowanie fotel lub płytki.

Link to comment
Share on other sites

Oto  najważniejsze  informacje dot. Ajki :

 

Ajka jest starsza suczką i  ma około 12, 13 lat. Waży około 13, 14 kg. Ajka jest mniejszą suczka, tyle, ze na długich, chudych łapkach.

Ajka jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.

Ajka choruje na zastoinową niewydolność serca, i leki musi brać już do końca życia.  Rany wokół oczu, które co jakiś czas powstają są zaleczone, ale niestety Ajka raz po raz sobie chore miejsca rozdrapuje.

Ajka bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, lgnie do niego, przytula się, domaga głasków. Psiaki są jej obojętne. Jeśli jakiś młodszy psiak skory do zabawy ją zaczepia, to potrafi warknąć lub po prostu go omija.  Ajka może trafić do DS., w którym jest inny pies, najlepiej starszy, spokojny.  Nie znamy stosunku Ajki do kotów.

Ajka zachowuje czystość w domu. Sygnalizuje chęć wyjścia na dwór. Gdy chce wejść do domu, to przed drzwiami wejściowymi szczeka.

Ajka mogłaby trafić do starszej osoby lub rodziny, w której będzie kochana i szanowana, która zadba o jej potrzeby opiekuńcze i zdrowotne.

Ajka obecnie przebywa w hoteliku pod Katowicami (u Anecik), od 16 września zmieni hotelik (u kikou) i będzie mieszkała w okolicach Zgorzelca.

Myślę, ze ogłoszenia mogłyby być na:  Wrocław, Katowice, Poznań, Gliwice oraz Nową Sól.

Bardzo Cie proszę Tysiu o zrobienie ogłoszeń i wyróżnienie.

Podaj proszę jaki to koszt i dane do wpłaty do elik. Ona jest naszym skarbnikiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...