Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

Tak Ajeczka to grzeczna zgodna, ułożona "dziewczynka", od pierwszych minut czula sie pewnie, jak u siebie. Jest bystra odrazu wiedziała co gdzie jest, gdzie i kiedy jedzonko, ktorzy koledzy lubią sie bawić a ktorą kolezankę lepiej omijać z daleka. Jest pogodna, macha ogonkiem czesto. Wcale nie płoszy kotkow, wychodzi na dwór siusiać przez psią klapę...bardzo fajna psinka

Ale przerażają mnie te oczka, mala skończyła antybiotyk, caly czas bierze ten zalecony steryd ale oczko wcale sie nie goi. Bede musiała pojechać z nią chyba jeszcze tu do weta..

Wskakuje czasem zwlaszcza na noc na kanapę ale w dzień raczej kladzie sie na podłodze.

 

 

20180923_193010_Film3-1.jpg

20180923_192023_Film3-1-1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Zaglądam do mojej chrzestnej córci .

Martwi mnie to oczko. Czy ona dostaje steryd w tabletkach czy w maści ? Żeby to nie była choroba autoimmunologiczna.

No tak Anetka mi mowila przez telefon ze to niestety jest niestety autoimmunologiczna choroba, a steryd w tabletkach.

 

:(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kikou napisał:

Tak Ajeczka to grzeczna zgodna, ułożona "dziewczynka", od pierwszych minut czula sie pewnie, jak u siebie. Jest bystra odrazu wiedziała co gdzie jest, gdzie i kiedy jedzonko, ktorzy koledzy lubią sie bawić a ktorą kolezankę lepiej omijać z daleka. Jest pogodna, macha ogonkiem czesto. Wcale nie płoszy kotkow, wychodzi na dwór siusiać przez psią klapę...bardzo fajna psinka

Ale przerażają mnie te oczka, mala skończyła antybiotyk, caly czas bierze ten zalecony steryd ale oczko wcale sie nie goi. Bede musiała pojechać z nią chyba jeszcze tu do weta..

Wskakuje czasem zwlaszcza na noc na kanapę ale w dzień raczej kladzie sie na podłodze.

 

 

20180923_193010_Film3-1.jpg

20180923_192023_Film3-1-1.jpg

 

Ślicznie dziękuje za informacje o Ajeczce i zdjęcia  :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Trzeba zasięgnąć porady u dobrego weta, który się zna na takich chorobach.  Steryd może nie działać.

Tak naprawdę, to nie wiadomo co może jeszcze zadziałać.

Ajka była u dobrych wetów, poza tym była też u okulisty i dermatologa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, KrystynaS napisał:

Ojej czyli problem z oczami Ajki wcale nie został rozwiązany, pomimo leczenia oczy rozumiem, że nadal źle wyglądają.

Ale poza tym Ajka bardzo ładnie się prezentuje we wnętrzach, a kanapę myślę że niebawem opanuje.

 

Ajka jest mądra suczką i bardzo pojętną. Szybko nauczy się co i jak i gdzie wolno jej wchodzić  :)

Link to comment
Share on other sites

Kopiuje z wątku Gwiazdeczki.

18 godzin temu, kikou napisał:

Chcialabym prosić Babeczki zebyście , od tej pory, tak średnio z raz na kwartał kupowały dziewczynie worek lepszej karmy (ja tam już napisze Malwie co potrzebujemy) bo nie daje rady utrzymac tych minimalnych cen i jednocześnie rzeczywiście porządnego karmienia. 

13 godzin temu, MALWA napisał:

 

Potwierdzam, że powyższe zostało wcześniej ustalone telefonicznie.

Kasi zależy, by dla Gwiazdki wpływała raz na trzy miesiące dodatkowo karma, co w przeliczeniu na miesiąc wynosi 40 zł więcej. A zatem z kosztu 240 zł zapłacimy miesięcznie 280 zł za hotel z karma. Tyle, ze Kasia nie chce dodatkowych środków na konto. Woli otrzymać rzeczywisty produkt, który pies zje, tzn. karmę.

Na pw otrzymałam link do karmy, która Kasia chce dla Gwiazdki:

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/brit/brit_care/672827

Ajka także pomieszkuje u kikou, czyli sugestia odnośnie worka karmy raz na kwartał dotyczy także Ajki.

Agnieszko czy mam zamówić po worku karmy dla Ajki i Gwiazdeczki?

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, elik napisał:

Kopiuje z wątku Gwiazdeczki.

Ajka także pomieszkuje u kikou, czyli sugestia odnośnie worka karmy raz na kwartał dotyczy także Ajki.

Agnieszko czy mam zamówić po worku karmy dla Ajki i Gwiazdeczki?

 

Wyprzedziłaś mnie, bo miałam wkleić skopiowany tekst z wątku Gwiazdki.

Tak, ustalenia kikou ze mną dotyczą obu suczek tak samo, czyli jeden worek karmy raz na trzy miesiące dla każdej.

Teraz Kasia dostanie od nas dwa worki karmy, po worku dla Ajki i dla Gwiazdeczki. Następnie na każdy rozpoczynający  się kwartał dostanie po worku karmy dla każdej suczki. Wyjdą 4 worki w roku dla jednej suni.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam z wątku Abi.

1 godzinę temu, Mruczka napisał:

Oj,  moje wpłaty  przeznaczone były dla  innej suni - dla Ajki.  Przez pomyłkę wpłaciłam je na  niewłaściwe konto.  Proszę o  ich przeniesienie i przepraszam za zamieszanie .

Dziękuję za wyjaśnienie.

Wpłaty, które od Mruczka trafiły na konto Abi  z zapisem w tytule przelewu - dla Ajki:

  •   50,00 zł   -     6.08.
  •   50,00 zł   -     4.09.
  • 100,00 zł   -   25.09.

Kwotę 200,00 zł zgodnie z wolą wpłacającej przelałam na konto Ajki

Bardzo dziękujemy

1614347694_kwiatki4.jpg.a0dcecb3fef16c2090b10debf21fd85d.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

Dziekujemy za jedzonko.

A Ajeczka wczoraj wieczorem towarzyszyła mi na poduszce przy wieczornym odpoczywanku (to oko z prawej to ja)

Tak, tak na pocz tygodnia podjedziemy do doktora z oczkami

20180929_171249_Film3-1.jpg

 

Śmieszne zdjęcie :)

Tak się zastanawiam, kto do kogo się przytulił na tej fotce  ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, elik napisał:

Wklejam z wątku Abi.

Dziękuję za wyjaśnienie.

Wpłaty, które od Mruczka trafiły na konto Abi  z zapisem w tytule przelewu - dla Ajki:

  •   50,00 zł   -     6.08.
  •   50,00 zł   -     4.09.
  • 100,00 zł   -   25.09.

Kwotę 200,00 zł zgodnie z wolą wpłacającej przelałam na konto Ajki

 

Dziękuję za wpłaty i wyjaśnienia.

Napisałam do Mruczki we wtorek z prośbą o uzupełnienie deklaracji.

Dobrze, ze zdecydowałam się napisać, bo raczej nikt by nie doszedł do tego, ze wpłaty poszły nie tam gdzie trzeba.

Abi - Ajka, to podobnie, obie sunie zaczynają się na A.....

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, MALWA napisał:

 

Dziękuję za wpłaty i wyjaśnienia.

Napisałam do Mruczki we wtorek z prośbą o uzupełnienie deklaracji.

Dobrze, ze zdecydowałam się napisać, bo raczej nikt by nie doszedł do tego, ze wpłaty poszły nie tam gdzie trzeba.

Abi - Ajka, to podobnie, obie sunie zaczynają się na A.....

Agnieszko nie tak do końca :)  

Wygląda na to, że razem napisałyśmy PW do Mruczka z tym, że ja pisałam właśnie z prośbą o wyjaśnienie czemu wpłaca na konto Abi zaznaczając w tytule,. że to dla Ajki. Prosiłam o wyjaśnienie i napisanie o tym na wątku Abi, żebym miała podstawę zabrania z konta Abi 200,00 zł i przelania na konto Ajki.

Tak więc jak widzisz, pilnuję finansów także Ajki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...