Jump to content
Dogomania

POJAWIŁ SIE GUZ I POTRZEBA OPERACJI !!! CHORE SERCE !!! Starsza suczka z gnijącymi oczami juz poza schroniskiem.....pomóż proszę....


Recommended Posts

21 godzin temu, MALWA napisał:

Mam informację od Anecik - Ajka przestała załatwiać się w domu !!!     Yupppi  !!!!!

 

21 godzin temu, MALWA napisał:

Ajka bardzo lubi siedzieć na fotelu, który prezentowała nam Anecik  :)

Jeśli fotel jest zajęty - przez Anecik czy innego psiaka , to odchodzi od fotela, nie warczy, nie wyczekuje wstania.

Wspaniała psinka:)

Link to comment
Share on other sites

Siedzę nad laptopem od 23.00 i usilnie chcę zrobić ogłoszenie dla Ajki na olx.

Niby wiem co i jak, ale zapisać tekstu nie mogę - za dużo mam znaków interpunkcyjnych.

Trudno pisać tekst i nie podawać w nim kropek czy przecinków.

No nic, albo mi się to zapisze, albo nic  z tego. W końcu muszę się kiedyś położyć i trochę odespać te nockę......

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, MALWA napisał:

Niby wiem co i jak, ale zapisać tekstu nie mogę - za dużo mam znaków interpunkcyjnych. 

Trudno pisać tekst i nie podawać w nim kropek czy przecinków.

No nic, albo mi się to zapisze, albo nic  z tego.

Z powodu dużej ilości znaków interpunkcyjnych nie możesz zapisać tekstu?  Word, czy jakiś inny edytor tekstu nie ogranicza ilości znaków interpunkcyjnych.  W jaki sposób program inform,uje, że nie zapisze tekstu?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Z powodu dużej ilości znaków interpunkcyjnych nie możesz zapisać tekstu?  Word, czy jakiś inny edytor tekstu nie ogranicza ilości znaków interpunkcyjnych.  W jaki sposób program inform,uje, że nie zapisze tekstu?

Obok tabelki, do której wpisałem tekst ogłoszenia pokazała się druga tabelka podświetlana na czerwono, w której była informacja, że nie można podawać tych samych znaków więcej niż trzy razy. Jakaś paranoja.....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Obok tabelki, do której wpisałem tekst ogłoszenia pokazała się druga tabelka podświetlana na czerwono, w której była informacja, że nie można podawać tych samych znaków więcej niż trzy razy. Jakaś paranoja.....

A co to za strona ogłoszeniowa? Możesz dać link?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Na OLX-sie? Nigdy nie miałam takiego komunikatu choć ogłaszam tam od  209 roku.

OLX tak wygląda. Nie ma tam drugiej tabelki, przynajmniej ja nigdy nic takiego nie widziałam.

OLX.thumb.png.8b3ecae37ac521e4a458960a967a529e.png

Ta zielona tabelka u mnie pojawiła się czerwona. 

Wieczorem będę w domu, usiądę do laptopa i spróbuję jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, MALWA napisał:

Ta zielona tabelka u mnie pojawiła się czerwona. 

Wieczorem będę w domu, usiądę do laptopa i spróbuję jeszcze raz.

Pojawiają się czerwone ostrzeżenia gdy zamieści się w tej tabelce niedozwolone znaki m.in. nr telefonu, czy adres e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Pojawiają się czerwone ostrzeżenia gdy zamieści się w tej tabelce niedozwolone znaki m.in. nr telefonu, czy adres e-mail.

Pisałam w tekście nr telefonu.

Nie wiedziałam, że nie wolno. Pierwszy raz robie ogłoszenie. Korzystałam z tekstu Tysi, która robiła ogłoszenie dla Gwiazdki :)

Dzięki za informacje ! 

Wieczorem wszystko poprawię. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, MALWA napisał:

Pisałam w tekście nr telefonu.

Nie wiedziałam, że nie wolno. Pierwszy raz robie ogłoszenie. Korzystałam z tekstu Tysi, która robiła ogłoszenie dla Gwiazdki :)

Dzięki za informacje ! 

Wieczorem wszystko poprawię.

Ja też ogłaszam Gwiazdkę . Na Kraków. Wyróżniałam, ale ostatnio mam zbyt dużo ogłoszeń i nie wyrabiam finansowo na wyróżnienia.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, MALWA napisał:

Zrobiłam ogłoszenie na olx dla Ajki:

https://www.olx.pl/oferta/ajka-mala-starsza-sunia-potrzebuje-serca-ktore-przytuli-CID103-IDvBk5V.html

 

Ogłoszenie wyróżniłam na 30 dni.

 

Bardzo liczę, ze ktoś zainteresuje się małą  Ajką.

 

Sprawdzałam ogłoszenie Ajki, i jak na razie ma 398 wyświetleń, 2 pobrania telefonu i 1 obserwację.

Co z tego wyjdzie ? Jestem bardzo ciekawa.......

Link to comment
Share on other sites

Wieczorem rozmawiałam z Anecik, i wiem, ze we wtorek Ajka była u weta na kontroli. Ajka znowu rozdrapała sobie jedno oczko. Dostała antybiotyk na 10 dni.

Tak poza tym wszystko u Ajki w porządku. Leży sobie na fotelu lub na płytkach w kuchni. Jest grzeczna i usłuchana. Apetyt jej dopisuje. Właściwie źle to określiłam, bo powiedzieć, ze apetyt, to mało, o Ajka to prawdziwy mały pochłaniacz wszystkiego co jest do jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...