Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

2 minuty temu, Onaa napisał:

Jutro wizyta u weta to zobaczymy co wet powie. Ja myślałam że sterylkę miała jakoś wcześniej, chyba że to był ten boks gdzie sunie od razu po sterylce.

Psiaki po zabiegach trafiają na ogólne boksy.Do momentu zabiegu są na kwarantannie.Bambi jest malutka,na zdjęciach wychodzi większa.Tylko brać i kochać.Jest cudowna.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Baltimoore napisał:

Witam się u Bambi :)

Strasznie się cieszę, że została zabrana z zamojskiego schronu .

 

Witaj u Bambi :).

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Witaj Ślicznoto <3 :)

tak taka mała ślicznotka :)

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dobry dzień Bąbelku.

:D

Dzień dobry :). Dla Bambi to wreszcie kolejny dobry dzień -  w cieple, na miękkim, z czułym głaskaniem, dobrym jedzeniem, wąchaniem zimowej trawki  i wolnością:D.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że kilka dni żeby lepiej poznać małą, ładne zdjęcia i ..zaczynamy szukać domku dla sarenki :).  A narazie zobaczymy co Szafirka napisze po dzisiejszej wizycie u weta. Ciekawa jestem ile mała waży, i ile ma w kłębie. Na zdjęciach wygląda jak drobinka :).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, nie mam czasu chorować, więc póki co walczę :)

Bambi jest taka trochę jamniczkowata, ale futerko mimo, że krótkie jest bardzo puchate i mięciutkie. Bambi została wczoraj wykąpana, nie miała pcheł, ale za kilka dni podam jej krople zabezpieczające. Sarenka waży 7 kg, schron ocenił ją na 2 lata i nasz wet również. Jej tarzanie się w trawie, to raczej radość i przyjemność, nie wykazuje zachowań jakby ją coś swędziało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...