Jump to content
Dogomania

Odszedł za TM [*] Porzucony jak śmieć ! Feri ...


kinga_kinga7

Recommended Posts

Na jedną z posesji w Białej Podlaskiej został podrzucony ( bo sam nie byłby w stanie dojść ) ok. 14 letni dziadek w typie Onka :( Ma niedowład tylnych łap, był bardzo wycięczony, osłabiony ...

Nasuwa się pytanie jakim trzeba być "człowiekiem", żeby pozbyć się w tak okrutny sposób naszego przyjaciela, członka rodziny !? Jest bardzo przyjacielskim psiakiem, bez cienia agresji, miejmy nadzieję, że znajdziemu mu jeszcze dom, w którym będzie kochany i godnie traktwany bo na to zasługuje !

 

Wpłaty dla biedaka bezpośrednio na konto schroniska

79 8025 0007 0015 8307 2000 0010
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt  „Azyl”
ul. Olszowa 4
21-500 Biała Podlaska

WPŁATY :

dorcia2 - 40,-

bakusiowa - 40,-

bakusiowa - 50,-

azalia - podkłady chłonne

foto 037.jpg

pies.jpg

20.06-04.07.2017 kwarantanna.jpg

wielkość - duży.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, agat21 napisał:

Boże jaki biedak :(( Tragedia. Dobrze napisałaś w tytule, że potraktowany jak śmieć :(( 

Gdzie on teraz jest? Pod czyją opieką? 

Jest pod naszą opieką - Schronisko Bała Podlaska. Rozmawiałam dzisiaj z kierownikiem, chłopak jest dzielny, ładnie zjadł, dostał leki, preparaty na stawy także trzymamy kciuki !

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anica napisał:

Dawno już tak się nie popłakałam!.Panie Boże ,widzisz i nie grzmisz!!  tragedia psa ..kolejna zgotowana przez człowieka ,któremu służył całe życiesmutny.gif

... może zgłosić biedaka do skarpety owczarkowej?

Myślałam o skarpecie, ale na razie kochana nie trzeba, jeśli coś będzie potrzebne dla niego, a my będziemy mieć problem finansowy to skorzystam z pomocy. Najbardziej potrzebujemy odpowiedzianego domu

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, kinga_kinga7 napisał:

dogładnie, na razie stawiamy chłopaka na nogi ! Jest u nas od 20 lipca ...

. . .

Jeśli ktoś porzucił psiaka w takim stanie, to z całą pewnością nie kochał go, zatem ten biedak nigdy nie był szczęśliwym psem :(

Jak będzie tekst i odpowiednie zdjęcia zrobię mu nieco ogłoszeń.

Chyba chodzi o 20 czerwca.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Jeśli ktoś porzucił psiaka w takim stanie, to z całą pewnością nie kochał go, zatem ten biedak nigdy nie był szczęśliwym psem :(

Jak będzie tekst i odpowiednie zdjęcia zrobię mu nieco ogłoszeń.

Chyba chodzi o 20 czerwca.

Ojej tak :) czerwca, pomyłka :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, bakusiowa napisał:

Biedak jest w bardzo złym stanie. Bardzo jest chudy.

... tak jak napisała Elik, ktoś kto porzuca psa po tylu latach w chorobie :(   nie kochał go!  nie miał na pewno dobrego życia :(  

... może któraś ciocia , mogłaby zrobić bazarek cegiełkowy ,żeby dokarmić staruszka?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jakie biedactwo, 

dorwałabym tego oprawcę to chyba bym poszła siedzieć 

a może na tym wątku zrobić zbiórkę - ja  40 zł wpłacę dla  dziadziusia , mogę w swojej sygnaturce wpisać prośbę o pomoc dla bidulinki

ja w tym momencie 3 bazarki prowadzę i już nie wiem w co ręce włożyć a jeszcze dzisiaj o 16 na Pl. Defilad w Warszawie rozpoczyna się marsz z protestem dla ratowania Puszczy Białowieskiej , kto ma możliwość - zapraszam 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, dorcia2 napisał:

jakie biedactwo, 

dorwałabym tego oprawcę to chyba bym poszła siedzieć 

a może na tym wątku zrobić zbiórkę - ja  40 zł wpłacę dla  dziadziusia , mogę w swojej sygnaturce wpisać prośbę o pomoc dla bidulinki

j

Ja tez wpłacę dla dziadka. Kinga, podaj konto w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, auraa napisał:

Jak się czuje dziadeczek?

... pewnie już teraz coraz lepiej! :)

 

3 godziny temu, dorcia2 napisał:

jakie biedactwo, 

dorwałabym tego oprawcę to chyba bym poszła siedzieć 

a może na tym wątku zrobić zbiórkę - ja  40 zł wpłacę dla  dziadziusia , mogę w swojej sygnaturce wpisać prośbę o pomoc dla bidulinki

ja w tym momencie 3 bazarki prowadzę i już nie wiem w co ręce włożyć a jeszcze dzisiaj o 16 na Pl. Defilad w Warszawie rozpoczyna się marsz z protestem dla ratowania Puszczy Białowieskiej , kto ma możliwość - zapraszam 

.. ja razem z tobą ,Jolu :)/takie manto by dostał jak nigdy w zyciu i jeszcze bym rozgłosiła WSZĘDZIE w okolicy/

... jestem dobrej myśli ,że razem 'damy radę!'spoko.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

... pewnie już teraz coraz lepiej! :)

 

.. ja razem z tobą ,Jolu :)/takie manto by dostał jak nigdy w zyciu i jeszcze bym rozgłosiła WSZĘDZIE w okolicy/

... jestem dobrej myśli ,że razem 'damy radę!'spoko.gif

damy radę Aniu , nie ma innej opcji pies-ruchomy-obrazek-0084

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...