Jump to content
Dogomania

(Za Teczowym Mostem) Ponad 2 lata w radyskim piekle! JADWINIA mała, szara 'myszka' ma wreszcie SWÓJ DOM:) powodzenia kochana


kiyoshi

Recommended Posts

Tej Pani też dam się pogłaskać. Niech ma...

P1130455.jpg.5b777602c8deb6627cab99761b326320.jpg

 

 

Dali pić. To dobrze bo straszny upal. Matce kawę zrobili a mnie wodę....eee....niech tam. Potem bym nie zasnęła :D

P1130456.jpg.529208b742ecb6c9e036bb3290aa43c8.jpg

 

 

Jaki balkonik maluni. Mama mówi ze Pani specjalnie dla mnie podniosła te osłonki żebym widziała świat. Po co mi podniesione osłonki jak ja mam taras w domu???

P1130457.jpg.e94579c888ea270ee6883f3c7c684cc6.jpg

 

Pan mi się bardziej podoba :) No ale ja w końcu kobietka psia jestem :D

P1130458.jpg.acad6df39f31c34e5f483d87a3f067be.jpg

 

 

Jak ta Pani mizia też w zasadzie fajnie jest.....

P1130459.jpg.9f35500fa12e7d8937524faaf55b29ae.jpg

 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mogłabym tu zostać. Tak miło, błogo, słoneczko świeci........

P1130460.jpg.a950f061e9e4d23ee7e4ef00221e00be.jpg

 

 

Mama!!!!! gdzie Ty zabrałaś swoją torebkę....gdzie Ty idziesz. Coś mówi że moją poduszkę z kanapy mi wzięła.

P1130461.jpg.5b34abcd6da25d4a61c257ad6a3714de.jpg

 

 

Właściwie jak jest moja poducha,i 4 ręce do głaskania i ławeczka emerycka :D to mogę tu mieszkać.....................

P1130462.jpg.60b89da583b63e870b3c2d3bdc374303.jpg

 

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Poker napisał:

rewelacyjna relacja. A są jakieś  wiadomości o Jadwini ?

anecik, domyślam się co czujesz....

 

Wieści są takie że już nie wiem czyj to będzie pies:) Pani dzwoniła o Jadwisię, Pan oferował pomoc a dziś....Pan zakochany na amen w Jadwini. Byli parę razy na dworze, siooo było, kooo jeszcze czekamy. Tak jak mówiłam - Jadwinia myk na dwór na siku i ciągnie do domu. W mieszkaniu łazi raczej za Panią, apatyt ma. W nocy popiskiwała ale potem już przespała nockę. Spala na fotelu - w głębokim poszanowaniu ma moją poduchę :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

:)

4 godziny temu, anecik napisał:

 

Wieści są takie że już nie wiem czyj to będzie pies:) Pani dzwoniła o Jadwisię, Pan oferował pomoc a dziś....Pan zakochany na amen w Jadwini. Byli parę razy na dworze, siooo było, kooo jeszcze czekamy. Tak jak mówiłam - Jadwinia myk na dwór na siku i ciągnie do domu. W mieszkaniu łazi raczej za Panią, apatyt ma. W nocy popiskiwała ale potem już przespała nockę. Spala na fotelu - w głębokim poszanowaniu ma moją poduchę :D

skoro tak to odważyłam sie zmienić juz tytuł watku:)

Trzymam za Jadwinie kciuki z całych sił i wierze, że za kilka dni zadomowi się z Państwem na dobre:)

jEDNAK CUDA SIĘ ZDARZAJĄ<3  zawsze w takich momentach myślę....o tych latach zmarnowanych w Radysach:( :( dziękuje opatrzności, że dla Jadwini zaświeciła szczęśliwa gwiazda...

Mam nadzieje Anetko, że to nie ostatni piesek uratowany z Radys...tam jeszcze wiele pięknych, dobrych, wyjątkowych piesków czeka...latami czeka nie tracąc wiary:(...

 

Anetko- jeszcze raz CI DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO!

Policzyłam że za pobyt u Ciebie Jadwini w czerwcu muszę zapłacić 75 zł, a za dowózkę do nowego domu ile wyszło?

 

Link to comment
Share on other sites

W wekend zadzwonie do Pani Jadwińkowej podpytać jak minął pierwszy tydzień, a teraz pozwole sobie co nieco rozliczyć.

- tymczasik Jadzi wyszedł 75 zł za czerwiec

- transport do DS 30 zł

więc odsyłam Anetce 105 zł

 

Resztę pieniązków po Jadzi jeszcze potrzymam pare dni dla pewności.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam przed chwilą do Pani.

U Jadwini wszystko bardzo dobrze, śpi w łóżku albo na fotelu- jak woli. Jest grzeczna, w domu tylko raz się załatwiła. Jak chce siku to stoi pod drzwiami (chyba wymusza te spacery, ale nic już nie mówię;) Pani mówiła że mąż nie raz i w nocy z nią wychodzi jak potrzeba.

Poza tym są z niej bardzo zadowoleni i dziękują za sunie. Pani mówiła też, że zapraszam po odbiór poduszki;) Anetko, nie wiem czy będziesz chciała;)?

Zdjęć raczej nie dostaniemy, bo Państwo żyją 'po staremu'. Ale jakby ktoś z dogo wybierał sie na Piotrowice w jakiejś sprawie...to może by mi Jadwinie odwiedził i cyknął?

 

Zaraz rozpisze pozostałe fundusze suni, żeby zamknąć rozliczenie. Sądze, że Jadwinia ma tak cudowne życie na jakie zasłużyła:) I życze jej szczęścia już NA ZAWSZE:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Jadwini zostało 249,67 zł

chciałabym podzielić je w ten sposób:

- 149,67 zł dla mojej podopiecznej BEZY, która nie ma deklaracji a nie wiadomo ile będzie czekać jeszcze na dom:(

- 100 zł dla dwóch mikrusków u Anecik

 

Jeśli nie będzie sprzeciwu- jutro zrobie przelewy:)

DZIĘKUJE WSZYSTKIM OGROMNIE ZA URATOWANIE KOLEJNEGO ŻYCIA Z RADYSKIEGO PIEKŁA <3

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, kiyoshi napisał:

Dzwoniłam przed chwilą do Pani.

U Jadwini wszystko bardzo dobrze, śpi w łóżku albo na fotelu- jak woli. Jest grzeczna, w domu tylko raz się załatwiła. Jak chce siku to stoi pod drzwiami (chyba wymusza te spacery, ale nic już nie mówię;) Pani mówiła że mąż nie raz i w nocy z nią wychodzi jak potrzeba.

Poza tym są z niej bardzo zadowoleni i dziękują za sunie. Pani mówiła też, że zapraszam po odbiór poduszki;) Anetko, nie wiem czy będziesz chciała;)?

Zdjęć raczej nie dostaniemy, bo Państwo żyją 'po staremu'. Ale jakby ktoś z dogo wybierał sie na Piotrowice w jakiejś sprawie...to może by mi Jadwinie odwiedził i cyknął?

 

Zaraz rozpisze pozostałe fundusze suni, żeby zamknąć rozliczenie. Sądze, że Jadwinia ma tak cudowne życie na jakie zasłużyła:) I życze jej szczęścia już NA ZAWSZE:)

 

 

Wiedziałam, że - mówiąc kolokwialnie - "olała" swoją poduchę, która jak obiecywałam pojechała z nią :D.  Jak się u nas troszkę unormuje z różnymi pracami to wyślę męża na zwiad - niby po poduchę ale żeby pstryknął parę zdjęć i coś podpytał.

U nas w nocy Jadwinia spala ale ja też późno wychodzę z psiakami ostatni raz.

 

Bardzo się cieszę że ta szara myszeńka :D albo cicha woda :D ma już swój dom.

 

 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Na koncie Jadwini zostało 249,67 zł

chciałabym podzielić je w ten sposób:

- 149,67 zł dla mojej podopiecznej BEZY, która nie ma deklaracji a nie wiadomo ile będzie czekać jeszcze na dom:(

- 100 zł dla dwóch mikrusków u Anecik

 

Jeśli nie będzie sprzeciwu- jutro zrobie przelewy:)

DZIĘKUJE WSZYSTKIM OGROMNIE ZA URATOWANIE KOLEJNEGO ŻYCIA Z RADYSKIEGO PIEKŁA <3

Serdecznie Ci dziękuję za pamięć :)

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, więc rozłożyłam pieniązki pozostałę po Jadzi, tak jak napisałam wyżej.

100 zł na Kizie-Mizie od Anecik- proszę o potwierdzenie jak dotrą

i 149,67 zł dla Bezy- od razu POTWIERDZAM, że dotarły, bo jestem skarbnikiem;)

DZIĘKUJE:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta o Jadwini...

Ja pamiętam i jak co roku, korzystając z czasu przedświątecznego obdzwaniam z życzeniami moje domy:)

Bałam się tego telefonu do Jadwini, bo Pani nie mailowa, mało telefoniczna, fotek nie prześle itd. ale....wieści za to cudowne! Pani się ucieszyła na telefon, dziękowała bardzo za Jadwinie, za to, że przywiozłyśmy (Anetka:)) do nich sunie; powiedziała, że dopiero gdy Jadzia się pojawiła to ona odżyła i przestała tęsknić tak bardzo za poprzednim psem, Jadzia wniosła do ich domu dużo radości. Jest już z nimi w pełni zżyta i bardzo przywiązana głównie do Pani, Pana...no cóż...lubi jak z nią idzie na spacer, ale czasem zdaży się, że złapie go za spadnie:( ale Pani powiedziała, że to im wcale nie przeszkadza bo bardzo ją kochają!

Ona ogólnie nie lubi mężczyzn i po prostu trzeba na to uważać. Poza tym panienka trochę przytyła (nie wiem ile to jest to troche), no i ma się dobrze...Pani tak ciepło o niej mówiła...

Podziękowałam Pani za wszystko i przekazałam życzenia:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...