Jump to content
Dogomania

STRUŚ z RADYS złamał serce anecik i pojechał do DS. Zamieszkał w Tarnowskich Górach. Bądź już zawsze szczęśliwy piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

17 minut temu, anecik napisał:

No to niech Ci poda nr telefonu i pogadasz.

Jeśli mogę wtrącić, to też jestem za rozmową telefoniczną.

Na razie poza kilkoma zapewnieniami nic nie wiemy.

Oczywiście rozmowa telefoniczna o niczym nie przesądza, ale porozmawiać warto

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, kajtek napisał:

anecik w razie rozmowy z panią, wypytaj czy suczka jest już wysterylizowana. Kawaler wykastrowany, więc nie do wszystkich 

"  czynności Dnia :))."  się nadaje, do towarzystwa i zabaw - jak najbardziej ;-)

Nie sądzę aby 10-miesięczna suczka była już wysterylizowana,

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Sara2011 napisał:

A jak tam strusiątko przyjmuje odwiedzających gości? Nie chce się sam wyadoptować ?
Gorzej jak Luśkę straci lada dzień, z kim będzie szalał?

Barry odwiedzających wszelakich gości chce zaprzytulać na śmierć :) tuli się, łapy podaje, gramoli się na kolana - cud miód po prostu.

Jak Luśka pojedzie to ma drugą laskę do zabawy czyli Zulkę. Dafi też się chętnie bawi (najczęściej z Luśką) no ale ona malizna do Barrego.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, anecik napisał:

Sara czy rozmawiałaś z domem z Poznania? I co z tymi Świętochłowicami?

No cóż, domek z Poznania na mojego maila odnośnie wizyty PA odpowiedział tak:

" Dobry wieczór ciesze się że spodobała sie moja odpowiedz i widzi pani ze zależy mi na strusiu :).bez problemu zgadzam sie na wizytę wolontariusza żeby zobaczył byc moze przyszły domek dla strusia który na niego czeka:) ". W następstwie otrzymanej odpowiedzi poprosiłam o adres i nr telefonu i nastąpiła cisza, żadnej odpowiedzi do dzisiaj.

A domek ze Świętochłowic wypytywał i wypytywał o Strusia i w końcu napisał : dziękuję , będziemy w kontakcie.

Wczoraj też ktoś napisał na olx czy dowieźli byśmy Strusia do Wrocławia a potem też cisza :(.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

No cóż, domek z Poznania na mojego maila odnośnie wizyty PA odpowiedział tak:

" Dobry wieczór ciesze się że spodobała sie moja odpowiedz i widzi pani ze zależy mi na strusiu :).bez problemu zgadzam sie na wizytę wolontariusza żeby zobaczył byc moze przyszły domek dla strusia który na niego czeka:) ". W następstwie otrzymanej odpowiedzi poprosiłam o adres i nr telefonu i nastąpiła cisza, żadnej odpowiedzi do dzisiaj.

A domek ze Świętochłowic wypytywał i wypytywał o Strusia i w końcu napisał : dziękuję , będziemy w kontakcie.

Wczoraj też ktoś napisał na olx czy dowieźli byśmy Strusia do Wrocławia a potem też cisza :(.

 

Czyli rozumiem że na dzień dzisiejszy jest jeden konkretny dom?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, anecik napisał:

Czyli rozumiem że na dzień dzisiejszy jest jeden konkretny dom?

Na to wygląda, że tak. Gdyby to był dobry dom to może i lepiej, przynajmniej nie musiałabym decydować który dom wybrać a potem zadręczałabym się czy dobrze wybrałam.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Na to wygląda, że tak. Gdyby to był dobry dom to może i lepiej, przynajmniej nie musiałabym decydować który dom wybrać a potem zadręczałabym się czy dobrze wybrałam.

Hihihih.......czyli jak zawsze:)

Zobaczymy jak wyjdzie. Masz nr do Pani?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2017 o 20:05, Sara2011 napisał:

Na to wygląda, że tak. Gdyby to był dobry dom to może i lepiej, przynajmniej nie musiałabym decydować który dom wybrać a potem zadręczałabym się czy dobrze wybrałam.

Zgadzam się z Tobą! Wybierać po miedzy dwoma i to dobrymi domkami,to naprawdę bardzo trudna i nie komfortowa sytuacja.Przy każdej podjętej decyzji zawsze się modlę,aby intuicja mnie nie zawiodła...

Struś cudny psiak, ma cudny dt u anecika i teraz trzeba mu równie cudnego domku :) Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...