Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Wizyta kontrolna u okulisty umówiona na czwartek na godz. 9.00

 

Rozliczenie za luty:

 

Stan konta na 31 stycznia wynosił -342 zł

Wpłaty:

+342 zł Jo37

+20 zł Iwona K.

+10 zł malti

+307,90 zł Fundacja ZEA

Razem: +337,90 zł

 

Koszty:

-336 zł hotelowanie 1-28.02

-90 zł przejazd do Lublina

-80 zł wizyta i badanie u okulisty

-80 zł USG oka

-57,90 zł krople do oka

Razem: -643,90 zł

 

+337,90 zł - 643,90 zł = -306 zł

Stan konta na 28 luty wynosi -306 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Okulista stwierdził, że nie ma wskazań do usunięcia oka, zostawiamy je takie jak jest, przynajmniej na razie póki nic się z nim nie dzieje. Podawanie kropli nie wpłynęło w żaden sposób na oko, mam je wydać do końca i potem obserwować czy oko nie ropieje itd. Gdyby się coś działo to mamy się pojawić znów.

Za dzisiejszą wizytę profesor nie wziął ani grosza:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Murka napisał:

Okulista stwierdził, że nie ma wskazań do usunięcia oka, zostawiamy je takie jak jest, przynajmniej na razie póki nic się z nim nie dzieje. Podawanie kropli nie wpłynęło w żaden sposób na oko, mam je wydać do końca i potem obserwować czy oko nie ropieje itd. Gdyby się coś działo to mamy się pojawić znów.

Za dzisiejszą wizytę profesor nie wziął ani grosza:)

Według mnie to dobre wieści. Nie ma konieczności usuwania oka, co wiązałoby się z operacją, stresem a potem pielęgnowaniem rany. Teraz mamy pewność, ze nie ma co ingerować w to niewidzące oczko. Najważniejsze, ze Miłeczka zdrowa, pełna energii i szczęśliwa !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Według mnie to dobre wieści. Nie ma konieczności usuwania oka, co wiązałoby się z operacją, stresem a potem pielęgnowaniem rany. Teraz mamy pewność, ze nie ma co ingerować w to niewidzące oczko. Najważniejsze, ze Miłeczka zdrowa, pełna energii i szczęśliwa !

No właśnie. Usunąć można, gdy będzie to konieczne. Póki co nie jest więc nie ma potrzeby narażać suni na stres i być może problemy związane z usypianiem. To zawsze jest ryzykowne, zwłaszcza, gdy psiak nie jest młodzikiem.

A wet swój chłop :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Fajny ten lekarz. Mój najbliższy wet to za otworzenie drzwi do gabinetu chyba będzie niedługo brał..

Były wet od serca mojego Bingusia brał 10,00 zł za wypisanie recepty na leki (niektóre były ludzkie) pomimo, że Bingo był jego pacjentem i co pół roku zostawialiśmy u niego po 300 - 400 zł za badania.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobre wieści od weta odnośnie oka. Może zbyt pięknie ono nie wygląda, ale nie boli i nie dzieje się w nim stan zapalny i to najważniejsze.

Odnośnie weta - elik wet mojej suni za wypisanie recepty bierze 15 zł a sunia jest Jego pacjentką od 11 lat. Zawsze brał, tylko kiedyś recepta kosztowała mniej chyba dychę. Aż się boję myśleć, że może kiedyś zachorować przewlekle i będzie potrzebowała często recept a nie tak jak teraz okazjonalnie (na Sylwestra środek uspokajający).

Ukłony dla Pana Profesora za bezinteresowność w przypadku Miłki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...