Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

4 godziny temu, Tola napisał:

Nie ma Miłeczki w lutowym nr Przyjaciela Psa, pewnie będzie w marcowym.

 

Szkoda ale czekamy w takim razie na marcowe wydanie :).

7 godzin temu, Havanka napisał:

Miłeczka od dziś odświeżana na OLX do 8.02. Pozostało 6 zł z pieniędzy przeznaczonych na odświeżanie ogłoszeń Lusi.(Lusia ma już cudowny dom). Za zgodą Elik, przeznaczyłam je dla Miłeczki - Luny. Powodzenia królewno !

 

20170131_163900.jpg

Serdecznie dziękujemy :).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zdjęcia.  Murko czy Miłka nie obawiała się wejść do domu? czy chętnie weszła na kanapę? Podobało jej się w pokoju? A może ona jest psem domowym znaczy psem, który najchętniej przebywałby w domu. Bardzo ładnie wyszła na tych fotkach. Tylko chyba się stresuje, na prawie wszystkich zdjęciach pyszczek otwarty, ziaje. Kawał psa z niej

Link to comment
Share on other sites

helli, tak, Miła jest większa od Astry:)

 

KrystynaS, Miłej bardzo się podoba w domu, wszystko ją ciekawi.  Na kanapę trochę ją podsadziłam, ale bardzo się wierciła i co chwila chciała mi złazić - chciała posprawdzać co tam za inne psy są, co jest w miskach, a co jest za drzwiami itd. Myślę, że z powodzeniem może zamieszkać w domu czy nawet w bloku. Poza tym ona bardzo lubi towarzystwo ludzi i gdyby znalazł się DS z ogrodem, to wskazane, aby miała choć wstęp do domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...