Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

.............................

Myślę, że jednak byłoby wygodniej dla Ani, bardziej przejrzyście i mniej "roboty" gdyby Ania dostawała jeden przelew z opisem od kogo i za co. Te rozliczenia będą zabierały dużo cennego czasu.

Elu,zdecydowanie tak...w tej chwili z czterech źródeł idą przelewy.

Boję się też aby nie pomylić i sprawdzajcie mnie proszę!

Przydałby się również oddzielny post rozliczeniowy tu na wątku dotyczący "wątkowych" wpływów ...Bogusiu,będziesz nanosić co wpłynęło i stan konta w swoich postach ?

 

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Aniu,wczoraj pisałam z elik i wpłatę od Sowa 30zł ujmij jako cegiełki na swoim bazarku

Bogusiu, dopiero to doczytałam,..nie wiedziałam wczoraj o tych ustaleniach i naniosłam tak jak pisałam wyżej.

zaraz wstawię wpływy z dziś...bazarkowe,na bazarkach wpiszę.

 

Link to comment
Share on other sites

Wpływy:
 2.11.17 wpłynęły pieniążki od;

100zł - jaguska  - na poszukiwania

30zł - Sowa - na poszukiwania

50zł - Poker - na poszukiwania

330zł - elficzkowa - z konta wspólnego dzikusków, na poszukiwania

245zł - Anula - na nocleg poszukującym
RAZEM:

510zł - na poszukiwania

245zł Anula -  na nocleg dla poszukujących

********************************************
3.11.17 wpłynęły pieniążki od:

50zł - iwstar58 - na poszukiwania
50zł - Bakusiowa - na poszukiwania
-----------------------------------
RAZEM: 100zł - na poszukiwania

90zł - Anula - częściowy zwrot kosztów za klatkę

////////////////////////////////////////////////
****Stan konta na noclegi dla poszukujących:
   245zł

****Stan konta na poszukiwania:
  510zł
+ 100zł
----------------
  610zł
+ z bazarku Bogusik 217zł (wpływy potwierdzam na bazarku)


Na wątku mignęły mi deklaracje jako na noclegi,ale w przelewach znalazłam tylko Anulki,chyba,że przeoczyłam,to piszcie.
Przeznaczenie pieniążków wpisałam zgodnie z tytułem przelewów,jeśli ma być inaczej ,to informujcie.

************************************************************************************************
**************************************************************************************************

Rozliczenie wydatków na odnalezienie Liki,które założyłam ze swoich pieniążków.

131zł - zostało do klatki

561,74zł - zakup ulotek

86,10zł - wykupienie ogłoszenia w gazecie Głos Ziemi Cieszyńskiej

RAZEM: 778,74zł - 90zł z bazarku Anuli na klatkę
Zostaje:
41zł - klatka
561,74zł - zakup ulotek
86,10zł - ogłoszenie w gazecie GZC
-------------------
Razem: - 688,84zł

 

Link to comment
Share on other sites

A czy opiekun Liki jak jedzie na sygnał to rozkleja w tym rejonie kolejne plakaty? Wiadomo, jest szansa, że jak ktoś ją w tym miejscu widział to zobaczy i kolejny. Ważne żeby były nowe plakaty i to dużo... Stare, w sensie wcześniejsze, po kilku dniach to albo ich nie ma albo są takie nie zwracające już uwagi spacerujących. U mnie ten system: sygnał i dużo, bardzo dużo plakatów  w tym rejonie zawsze się sprawdzał. 

I jeszcze jedno, podobno w centrum Ustronia nie widać żadnych plakatów Liki. Wiem to od osoby, która jest tam na leczeniu, ma wolne popołudnia i siłą rzeczy została wciągnięta w rozglądanie się za Liką. Ona jest w ośrodku z dala od tego centrum ale przecież codziennie przez centrum miasta przewijają się ludzie z każdego zakamarka miasta. Moim zdaniem tam też powinny być plakaty, nawet nie ulotki do skrzynek / kuracjusze tego nie dostaną/ tylko plakaty. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2017 o 17:59, WiosnaA napisał:

Elu,zdecydowanie tak...w tej chwili z czterech źródeł idą przelewy.

Boję się też aby nie pomylić i sprawdzajcie mnie proszę!

Przydałby się również oddzielny post rozliczeniowy tu na wątku dotyczący "wątkowych" wpływów ...Bogusiu,będziesz nanosić co wpłynęło i stan konta w swoich postach ?

 

Bogusiu, dopiero to doczytałam,..nie wiedziałam wczoraj o tych ustaleniach i naniosłam tak jak pisałam wyżej.

zaraz wstawię wpływy z dziś...bazarkowe,na bazarkach wpiszę.

 

Aniu ja prowadzę wpływy deklarowane tu na wątku i z mojego bazarku.Aktualizuję jak tylko podajesz wpłaty.Wpłatę od Sowa też naniosłam wiec nie wiem czy mam usunąć?

Co do klatki -łapki to bardzo fajnie prowadziła to elik,więc dobrze by było aby zaktualizowała i będziemy wiedzieć jaki jest stan.To daje przejrzystość przynajmniej we wpłatach,a cele zbiórki są inne...

AKTUALIZACJA:

DEKLAROWANA POMOC ZWIĄZANA Z KOSZTAMI POSZUKIWANIA LIKI:

1.Anula - OPŁATA NOCLEGU DLA 1 OSOBY,KTÓRA ZECHCE POJECHAĆ DO USTRONIA CZYLI 35,00złx7 dni=245,00zł-wpłacone 02.11.17-245,00zł

2.jaguska - 100,00zł. NA KOSZTY POBYTU OSÓB BĘDĄCYCH W USTRONIU - pw. 31.10.17-wpłacone 02.11.17-100,00zł

3.Bogusik - BAZARKI NA POKRYCIE KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z POSZUKIWANIAMI LIKI + ZAKUP KAMERY-ŁAPKI JEŻELI ZAISTNIEJE TAKA POTRZEBA

4.Poker - 50,00zł - pw. 31.10.17-wpłacone 02.11.17-50,00zł

5.Margo3011 - COŚ?

6.elficzkowa - 50% Z KĄTA WSPÓLNEGO DZIKUSKÓW CZYLI - 326,32zł - pw. 31.10.17-wpłacone 02.11.17-330,00zł

7.Yoanka - COŚ? -  pw. 31.10.17

8.iwstar58 - 50,00zł - pw. 31.10.17 -wpłacone 03.11.17-50,00zł

9.Tianku - 30,00zł -pw. 31.10.17

10.bakusiowa - COŚ? -pw. 31.10.11- wpłacone 03.11.17 - 50,00zł

11.Sowa - 30,00zł - wpłacone 02.11.17 - 30,00zł

==============================================

STAN WPŁAT NA DZIEŃ 03.11.17 - 610,00zł+ 245,00zł /Anula-pobyt dla 1 osoby/ = 7=855,00zł

BAZARKI:

1.Paulshadow na fb :

https://www.facebook.com/events/146572915962848/?active_tab=discussion     - zakończony do rozliczenia

2.WiosnaA:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340350-prosimy-o-małą-cegiełkę-na-poszukiwania-zaginionej-likido-51117/

3.Bogusik:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340354-domowy-misz-masz-zapraszam-do-081117/

4.Jo37:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340377-listopadowy-wiejski-sklepik-otwiera-swoje-podwoje-dla-abry-i-liki-do-12112017-godz-2200/

5.Martika&Aischa:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340381-jesienno-zimowy-bazarek-nowości-zapraszamy-15112000/

JEŻELI KTOŚ ZECHCE WSPOMÓC NAJMNIEJSZĄ NAWET WPŁATĄ CZY BAZARKIEM TEN CEL,TO BĘDZIEMY BARDZO,BARDZO WDZIĘCZNI!

 

Aniu aby trochę Tobie ułatwić "bankowe" sprawy to wszystkie wpłaty z powyższej listy powinny wpłynąć na Twoje konto i prosiłam aby w tytule było:           nick+na poszukiwanie Liki

Z mojego bazarku dziewczyny zaproponowały już wpłaty bez kosztów PP i również podałam Twoje konto a w tytule:  nick+Bazarek Bogusik dla Liki.

Osoby,które wpłacą:

1.elik-wpłacone 03.11.17 - 40,00zł

2.Martika&Aischa

3.sonia71-wpłacone 02.11.17-30,00zł

4.atulek - wpłacone 03.11.17 - 147,00zł

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, AlfaLS napisał:

A czy opiekun Liki jak jedzie na sygnał to rozkleja w tym rejonie kolejne plakaty? Wiadomo, jest szansa, że jak ktoś ją w tym miejscu widział to zobaczy i kolejny. Ważne żeby były nowe plakaty i to dużo... Stare, w sensie wcześniejsze, po kilku dniach to albo ich nie ma albo są takie nie zwracające już uwagi spacerujących. U mnie ten system: sygnał i dużo, bardzo dużo plakatów  w tym rejonie zawsze się sprawdzał. 

I jeszcze jedno, podobno w centrum Ustronia nie widać żadnych plakatów Liki. Wiem to od osoby, która jest tam na leczeniu, ma wolne popołudnia i siłą rzeczy została wciągnięta w rozglądanie się za Liką. Ona jest w ośrodku z dala od tego centrum ale przecież codziennie przez centrum miasta przewijają się ludzie z każdego zakamarka miasta. Moim zdaniem tam też powinny być plakaty, nawet nie ulotki do skrzynek / kuracjusze tego nie dostaną/ tylko plakaty. 

Alfo,to poproś,żeby rozwiesiła.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ona by może i rozwiesiła tylko skąd je wziąć? Na razie ma w telefonie ten plakat z FB i tak pyta ludzi. Ale zawsze podstawą szukania muszą być plakaty bo tylko one mogą dotrzeć od razu do większej ilości przechodzących ludzi...

Ona jest tam na leczeniu, w wolnych chwilach patrzy za Liką. Tylko tam pewnie jest dużo takich jak ona i trzeba ich wyczulić, muszą Likę zobaczyć i ... zacząć się rozglądać...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, AlfaLS napisał:

Ona by może i rozwiesiła tylko skąd je wziąć? Na razie ma w telefonie ten plakat z FB i tak pyta ludzi. Ale zawsze podstawą szukania muszą być plakaty bo tylko one mogą dotrzeć od razu do większej ilości przechodzących ludzi...

Ona jest tam na leczeniu, w wolnych chwilach patrzy za Liką. Tylko tam pewnie jest dużo takich jak ona i trzeba ich wyczulić, muszą Likę zobaczyć i ... zacząć się rozglądać...

- można wysłać meil do recepcji w hotelu z prośbą o wydrukowanie 1szt-później ksero
- do sekretariatu szpitala/ośrodka gdzie ta Osoba przebywa
- poprosić rehabilitanta/tkę o pomoc w wydrukowaniu 1szt/ksero
- wiele razy nasza togaa jeździła i zawsze z zapasem plakatów w samochodzie
- mogłabym ew. poprosić p.Zbyszka o przygotowanie lub którąś z dziewczyn z Bielska i dowiozą
- meil z końca Polski na dowolne ksero w  Ustroniu i gotowe plakaty będą czekać w punkcie
- wysłać prośbę o wydrukowanie  1szt do dowolnej firmy/zakładu/nie sądzę,że odmówią
- nie podejrzewam,aby wszystkie plakaty z miejsc poniżej zniknęły, więc jeden można zerwać i porobić ksero
- mogłabym jeszcze wymieniać...

Za ksero+ taśma pieniążki będą zwrócone.

Tylko na wieść o pustym centrum, musiałabyś Alfo zapytać od razu,czy Ta Osoba chciałaby/mogła pomóc i napisać na wątku,że plakaty potrzebne.

 

Dnia 22.10.2017 o 20:30, togaa napisał:

Po południu z nowym zapasem   dodrukowanych  ogłoszeń  pojechałam do Ustronia  w okolice Daszyńskiego wieszać..

...............

Miłe rozczarowanie. Ogłoszenia o Likuni na każdym kroku. W sąsiednich dzielnicach też. Państwo odwalili kawał dobrej roboty.  Dokleiłam w sumie ' na siłę"  zaledwie  kilka.

 

 

Dnia 23.10.2017 o 20:40, togaa napisał:

Na Kużniczej, Żródlanej są  porozwieszane ogłoszenia.

Bartek to dobry pomysł, nie mogłam w tą uliczkę  wjechać bo  jest tam zakaz ruchu.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiosenko, trudno Ci nie przyznać racji. Jak się bardzo chce, to zawsze  znajdzie się sposób by pomóc.

 

8 godzin temu, AlfaLS napisał:

Ona jest tam na leczeniu, w wolnych chwilach patrzy za Liką. Tylko tam pewnie jest dużo takich jak ona i trzeba ich wyczulić, muszą Likę zobaczyć i ... zacząć się rozglądać...

AlfaLS, mam plakaty, mam ulotki, koszulki, taśmę klejącą., nożyczki .

Jutro do południa planuję wyjazd do Ustronia. Proszę by ta Pani skontaktowała się ze mną telefonicznie, najlepiej jeszcze dzisiaj; 502329612, do północy. Chętnie się z Nią moimi "skarbami" podzielę.;-)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, togaa napisał:

Wiosenko, trudno Ci nie przyznać racji. Jak się bardzo chce, to zawsze  znajdzie się sposób by pomóc.

 

AlfaLS, mam plakaty, mam ulotki, koszulki, taśmę klejącą., nożyczki .

Jutro do południa planuję wyjazd do Ustronia. Proszę by ta Pani skontaktowała się ze mną telefonicznie, najlepiej jeszcze dzisiaj; 502329612, do północy. Chętnie się z Nią moimi "skarbami" podzielę.;-)

Podam dalej :-).

Dziewczyny sprawa wygląda tak, że ja ze Szczecina bardzo kibicuję osobom poszukującym Likę. A że sama już parę razy brałam udział w poszukiwaniu psiaka, który zwiał to wiem jakie to jest trudne dla opiekunów i że liczą się każde ręce. Dlatego rozmawiałam o Lice z koleżanką ze Śląska, Grażynką - trochę licząc na to, że może ona podjedzie i pomoże. A ona to naprawdę ma doświadczenie, moje przy niej to nic... Ona co prawda, jak się okazało, jechać nie może ale powiedziała, że jej koleżanka w Ustroniu akurat jest i jej naświetli temat.  Tym sposobem o Lice dowiedziała się Bożenka. A ponieważ obu nie ma na dogo to ja przekazuję tylko to co wiem od nich. Dlatego też to co napisałyście wyżej ja mogę tylko przekazać, nawet nie znam tej Bożeny to nie mogę jej niczego nakazać... 

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam właśnie, że gdzieś tam zlokalizowano zaginietego psa na dużym leśnym terenie za pomocą drona. Tamten co prawda nie był dzikusem i na widok tego drona sam zaczął szczekac czym sobie pomógł ale jest może jakiś pomysł... 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki zapraszamy na bazarek z którego 50% dochodu przeznaczymy na wsparcie poszukiwań małej uciekinierki Liki :( 

 

Marticzko bardzo dziękujemy za bazareczek :)

Przypomnę i serdecznie zaproszam na trwające bazarki,w których swój udział ma też Likunia :)

BAZARKI:

1.Paulshadow na fb :

https://www.facebook.com/events/146572915962848/?active_tab=discussion     - zakończony do rozliczenia

2.WiosnaA:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340350-prosimy-o-małą-cegiełkę-na-poszukiwania-zaginionej-likido-51117/

3.Bogusik:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340354-domowy-misz-masz-zapraszam-do-081117/

4.Jo37:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340377-listopadowy-wiejski-sklepik-otwiera-swoje-podwoje-dla-abry-i-liki-do-12112017-godz-2200/

5.Martika&Aischa:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340381-jesienno-zimowy-bazarek-nowości-zapraszamy-15112000/

 

Link to comment
Share on other sites

Alfo, dostając info jakie dostałaś i zanim taki wpis chciałaś wstawić, trzeba było przynajmniej spróbować zrobić coś więcej w tej sprawie nawet na odległość...i nie chodzi o nakazanie jak piszesz,a o prośbę!
Wiesz,że ktoś tam jest i ma dużo wolnego!,... Znajomy Twoich Znajomych....lepszej sytuacji,aby próbować dotrzeć do tej osoby nie trzeba, zwłaszcza, że info dostałaś szokujące!
Czytasz wątek,więc wiesz, że nie mamy tam swoich ludzi na miejscu....piszemy,dzwonimy do osób zupełnie nam obcych.
Powiem szczerze,że mnie zmroziła ta wiadomość....
Mieszkam w Białymstoku,też mam daleko.

Wszyscy doskonale wiemy,że plakaty są podstawą poszukiwań i robiliśmy/robimy co w naszej mocy by one były.
I na pewno można powiesić ich więcej... jak i w ogóle w temacie rozgłaszania info o Lice.

W wielu miejscach w Ustroniu jak i poza miastem -nie widziałam,ale śmiem twierdzić,że znalazłyby się jeszcze miejsca,ścieżki do plakatowania, jak również zakątki zupełnie puste... jednak to nie jest takie proste zrobić wszystko perfekcyjnie bez stałej pomocy na miejscu.Jeździły dziewczyny z Bielska, Opiekunowie nieustannie plakaty dodrukowują i wieszają,ale siły i możliwości tych kilku osób są ograniczone.

Naocznie nie sprawdzę jak faktycznie sprawa wygląda,ale nie mam powodu by ludziom niżej wymienionym nie wierzyć.Byłam zapewniana przez Opiekunów i inne osoby,że plakaty wiszą i w centrum, i poza.
Po Twoim wpisie od 16(wcześniej nie mogłam,też mam obowiązki,pracę,psy) do teraz siedzę na telefonie,tracę czas i ponownie pytam,
*Opiekunowie- utrzymują,że w centrum plakaty wiszą
*Nilsson- plakaty w centrum były widoczne/całkiem niedawno była
*Nilsson zadzwoniła w tej sprawie do znajomej z Ustronia,dostałam kontakt do tej Pani- plakaty w centrum wiszą,widziała dużo- jutro objedzie specjalnie cały Ustroń.
*p.Magda z Psiej Ekipy - nie była od dwóch tygodni,wcześniej plakatów w centrum widziała i było masę....jutro Jej znajoma sprawdzi czy faktycznie wszystkie zniknęły.
*Togaa podczas ostatnich wizyt,przynajmniej w części centrum gdzie była- plakaty widziała...jutro pojedzie SPECJALNIE sprawdzić,poplakatować....zrobi tylko blisko 100km
*Dzwoniąc wcześniej po różnych miejscach do ludzi,wiele osób mówiło,że wiedzą o jakiego psa chodzi,bo widziała plakaty na mieście - tu nie pytałam konkretnie o miejsce.
*Wreszcie zadzwoniłam dziś do Straży Miejskiej, z którą jestem w ciągłym kontakcie i z różnymi Panami rozmawiam- plakaty w Centrum wiszą,są bardzo widoczne, jest ich dużo- Pan Strażnik potwierdza-dziś sam widział,dodał,że większość ludzi w Ustroniu wie o tym psie,że jest poszukiwany.Żaden natomiast z Panów Strażników chodząc po mieście nigdy naocznie psiaka nie zobaczył.
Jutro jeszcze inne osoby naocznie to sprawdzą...bo powyższe,może kłamią.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Alfo, dostając info jakie dostałaś i zanim taki wpis chciałaś wstawić, trzeba było przynajmniej spróbować zrobić coś więcej w tej sprawie nawet na odległość...i nie chodzi o nakazanie jak piszesz,a o prośbę!
Wiesz,że ktoś tam jest i ma dużo wolnego!,... Znajomy Twoich Znajomych....lepszej sytuacji,aby próbować dotrzeć do tej osoby nie trzeba, zwłaszcza, że info dostałaś szokujące!
Czytasz wątek,więc wiesz, że nie mamy tam swoich ludzi na miejscu....piszemy,dzwonimy do osób zupełnie nam obcych.
Powiem szczerze,że mnie zmroziła ta wiadomość....
Mieszkam w Białymstoku,też mam daleko.

Wszyscy doskonale wiemy,że plakaty są podstawą poszukiwań i robiliśmy/robimy co w naszej mocy by one były.
I na pewno można powiesić ich więcej... jak i w ogóle w temacie rozgłaszania info o Lice.

W wielu miejscach w Ustroniu jak i poza miastem -nie widziałam,ale śmiem twierdzić,że znalazłyby się jeszcze miejsca,ścieżki do plakatowania, jak również zakątki zupełnie puste... jednak to nie jest takie proste zrobić wszystko perfekcyjnie bez stałej pomocy na miejscu.Jeździły dziewczyny z Bielska, Opiekunowie nieustannie plakaty dodrukowują i wieszają,ale siły i możliwości tych kilku osób są ograniczone.

 

 

A skąd wiesz co zrobiłam a co nie? Bo nie pisałam na wątku? Bo dopiero teraz się odezwałam jak uważałam, że mój wpis może coś sensownego wnieść? 

Widocznie w Ustroniu są jakieś dwa /albo więcej/ centra bo ta dziewczyna dalej utrzymuje, że plakatów teraz tam nie ma i ja też nie mam powodu jej nie wierzyć...

Przekazałam dalej wszelkie info z wątku i link do wątku koleżance ze Śląska, FB już wcześniej dałam. Ona zna o wiele więcej osób z tamtych rejonów. Teraz pozwolę sobie już "stanąć z boku" na wątku bo niestety widzę, że moje wpisy nie wnoszą nic dobrego do poszukiwań a wręcz przeciwnie. A nie taki był mój cel, absolutnie. Będę się starała dalej coś robić w sprawie Liki, będę kibicowała poszukiwaniom. Tylko tyle. 

Link to comment
Share on other sites

Sorry,poddaję się.

Ostatnia doba po wpisie AlfyS dała mi dużo do myślenia i choć poczyniłam już  pewne przygotowania by jechać bez męża,wycofuję się z wyjazdu do Ustronia definitywnie.
Będzie tak,że ktoś dostanie info,że Wiosna nie szuka psa ,tylko się wczasuje na koszt dogo, a dogo uwierzy.


Osobie w zastępstwie mogę zaoferować na nocleg sumę jaką wydałabym na opiekę nad swoimi psami,a mianowicie 40zł dziennie,licząc 6-7 nocy tj. 240-280zł.

Bardzo dziękuję dla Zagrodowy pies polski i Darka,że na moją prośbę zgodzili się rzucić swoje obowiązki i jechać na poszukiwania pieska.
MikaAga i Jej Mężowi,dziękuję Wam również za gotowość do wyjazdu i Obojgu za całokształt.

Togusi,p.Agnieszce,p.Magdzie, Nilsson i Innym Osobom również dziękuję i przepraszam,że zawracałam głowę zebraniem grupy do poszukiwań.


Info o Lice jest rozpowszechnione na wielu płaszczyznach i mam ogromną nadzieję,że Właściciele psa odzyskają,a Likunia zazna Ich ludzkiego ciepła.

 

Link to comment
Share on other sites

Aniu kochana,specjalnie nie cytuję...Nie wiem co przyszło Tobie do głowy by ktoś z nas,zaangażowanych pośrednio aby pomóc w odnalezieniu Liki,mógł by posądzić Ciebie o jakieś wczasowanie na koszt dogomaniaków??? Odwaliłaś kawał dobrej roboty i jeżeli zrezygnujesz z 2 etapu to Lika nie ma szans na odnalezienie :( Nic już w tej chwili nie potrafię napisać bo to najgorsza wiadomość jaką mogłam odczytać ....:(

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze co teraz możemy zrobić to się pokłócić i obrażać - każdy działa w dobrej wierze i w jednym celu ..... padają pomysły co można jeszcze zrobić, jak pomóc ..... i nie ma o co kruszyć kopii 

jeśli plakaty są a informacji nie ma to znaczy, że Lika jest w innym miejscu .... nic innego nie przychodzi mi do głowy :(

Link to comment
Share on other sites

Wiosenko, co też przyszło Ci do łebka? Chyba już jesteś zmęczona. Masz prawo. Nikt by Ciecie nie posądził o odpoczywanie na koszt dogo, a ALfaS nie miała niczego złego na myśli.

Na papierze źle się odbiera niektóre wypowiedzi , bo są suche, nie ma w nich intonacji głosu , emocji. mowy ciała. Trzeba brać na to poprawkę  w odbiorze.

A Lika nadal błądzi , jest sama i na pewno chciałaby już się odnaleźć.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, AlfaLS napisał:

A skąd wiesz co zrobiłam a co nie? Bo nie pisałam na wątku? ........

 

22 godziny temu, AlfaLS napisał:

Ona by może i rozwiesiła tylko skąd je wziąć? Na razie ma w telefonie ten plakat z FB i tak pyta ludzi. Ale zawsze podstawą szukania są plakaty.....

Alfo, podkreślając tylko te moje słowa wyżej ,wyrywasz je z kontekstu i można podciągnąć całościowo do Twoich poczynań by Likę odnaleźć,a tak nie jest.
Mój wpis dotyczył tylko.... szokującego infa, które dostałaś i mając już takie,co poczyniłaś by temu zaradzić,jeśli o dobro psa chodzi ..skoro piszesz, że nie wiesz czy rozwiesi i skąd wziąć plakaty.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...