Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Witam, jestem. Nie miałam czasu nawet zajrzeć..
psiaki są takie raczej większe.
Młodszy - szczenior zapowiada się na całkiem okazałego psa (miesiąc temu ważył już ponad 10kg)

Byłam z rana u nich, upał dokucza i komary okrutne - dosłownie nas zjadają. Dziś psy się znów izolowały, nie chciały wychodzić z
budy/kojca, szczególnie młodszy. Może to wina temperatury..nie wiem i trochę się załamuję.
Niedawno znajoma w rozmowie uświadomiła mi, że to co ja robię, to żadne oswajanie, że psy trzeba rozdzielić
koniecznie, a ja nie mam jak ich rozdzielić w tych warunkach. Piszę co jakiś czas do różnych fundacji i nic.

Załamuję się bo na horyzoncie kolejne nieszczęścia psie,ciągle trzeba gdzieś jechać,
gdzieś zajrzeć, a ja nie mogę sobie z tą jedną sprawą poradzić.powoli tracę nadzieję.

Są kolejne psiaki w Nieliszu, niedożywiona suczka, dwa maluchy i dorosły szczeniak..

Link to comment
Share on other sites

dziękuję, prześlę numer konta na pw.
jeśli uzbieram dla nich jakieś pieniążki to może pojawi się perspektywa hotelu, aby zdążyć przed zimą:(

[quote name='fegelle']właśnie weszłam na wątek. czytam ze łzami w oczach :(( proszę o nr konta to dorzucę skromny grosik (inaczej nie mogę pomóc :(()[/QUOTE]

A jak u nich jestem to tak sobie chodzą, siedzą i mnie oglądają, przynajmniej tak było do wczoraj.
[IMG] [IMG]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/140/412456_DSC_4772.JPG[/IMG][/
[IMG][IMG]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/140/412459_DSC_4775.JPG[/IMG][/IMG]IMG]

Edited by kudlataja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Pogadam ze znajomą, bo działa w Zei.
Mnie ostatnio przy znalezieniu na cito lokum dla bezdomnego psa pomogła Fundacja Głodny Pies. Generalnie trzeba walić we wszystkie znane organizacje, niestety...[/QUOTE]

Moze Fundacja Centaurus pomoze?
Wszedzie trzeba pisac,prosic,a i tak nic z tego moze nie wyjsc,ale trzeba,bo moze???????
Nigdy nic nie wiadomo.
Trzeba pomoc tym psiakom,bo nastepne czekaja w kolejce:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kudlataja']Witam, jestem. Nie miałam czasu nawet zajrzeć..
psiaki są takie raczej większe.
Młodszy - szczenior zapowiada się na całkiem okazałego psa (miesiąc temu ważył już ponad 10kg)

Byłam z rana u nich, upał dokucza i komary okrutne - dosłownie nas zjadają. Dziś psy się znów izolowały, nie chciały wychodzić z
budy/kojca, szczególnie młodszy. Może to wina temperatury..nie wiem i trochę się załamuję.
Niedawno znajoma w rozmowie uświadomiła mi, że to co ja robię, to żadne oswajanie, że psy trzeba rozdzielić
koniecznie, a ja nie mam jak ich rozdzielić w tych warunkach. Piszę co jakiś czas do różnych fundacji i nic.

Załamuję się bo na horyzoncie kolejne nieszczęścia psie,ciągle trzeba gdzieś jechać,
gdzieś zajrzeć, a ja nie mogę sobie z tą jedną sprawą poradzić.powoli tracę nadzieję.

Są kolejne psiaki w Nieliszu, niedożywiona suczka, dwa maluchy i dorosły szczeniak..[/QUOTE]
Zero pomysłów ,zero kasy ,zero nadziei ...mam takie wrażenie jak o tym myślę .I zastanawiam sie co bedzie jak nie pójdą do jesieni ...
Nielisz ,Bodaczów ,Rozłopy ...itp .***** idzie oszaleć .
Dzisiaj jadę z Krystyną do Rozłop do tego psa co wyje z bólu ....

Link to comment
Share on other sites

No u nich drogo bardzo, trzeba by coś tańszego znaleźć, inaczej nie ma szans uzbierać deklaracji. A takie psiaki mogą szybko do adopcji nie pójść, musi się trafić super ktoś, kto będzie z nimi pracował... Więc mogą długo być w hoteliku zanim będą się nadawać do adopcji...

Psiaki są koło Zamościa tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']No u nich drogo bardzo, trzeba by coś tańszego znaleźć, inaczej nie ma szans uzbierać deklaracji. A takie psiaki mogą szybko do adopcji nie pójść, musi się trafić super ktoś, kto będzie z nimi pracował... Więc mogą długo być w hoteliku zanim będą się nadawać do adopcji...

Psiaki są koło Zamościa tak?[/QUOTE]
Mozna powiedzieć ,ze w samym Zamościu .Niedaleko na przedmieściach .
Jest szansa na dobry i sprawdzony DT 11 zł doba z karmą .
Musimy coś wymyśleć bo nie widzę szansy na dalsza resocjalizację ,kiedy psy mieszkają w boksie a my dojeżdzamy do nich dwa razy dziennie .To za mało .Lato zleci a w zimie nie ma opcji by tam dojeżdzać .JA pracuje i kudlata więc nawet teraz w lecie jest to spore poświęcenie .

Link to comment
Share on other sites

Kurcze... podesłałabym tu Szamański Krąg, ma ogromne doświadczenie i wiele psów wyprowadziła na prostą, choć często były to najgorsze przypadki. Z tym, że Greta jest na Podlasiu. Myślę, że jak wyjaśnicie sytuację to choć trochę opuści cenę... porozmawiajcie z Nią. Koniecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Kurcze... podesłałabym tu Szamański Krąg, ma ogromne doświadczenie i wiele psów wyprowadziła na prostą, choć często były to najgorsze przypadki. Z tym, że Greta jest na Podlasiu. Myślę, że jak wyjaśnicie sytuację to choć trochę opuści cenę... porozmawiajcie z Nią. Koniecznie.[/QUOTE]

Dziękuję za pomysł. Spróbuję się z nimi skontaktować. Pracuję właśnie nad tekstem, który będę rozsyłała po różnych fundacjach i jakoś średnio mi idzie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Moze Fundacja Centaurus pomoze?
Wszedzie trzeba pisac,prosic,a i tak nic z tego moze nie wyjsc,ale trzeba,bo moze???????
Nigdy nic nie wiadomo.
Trzeba pomoc tym psiakom,bo nastepne czekaja w kolejce:(:(:([/QUOTE]

Wszędzie trzeba prosić, do Centaurusa też napiszę, dzięki DORA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kudlataja']Chętnie przyjmę pomoc, ostatnio nie mogę pozbierać myśli, a to musi być konkretnie i na temat.
Potrzebujesz dodatkowych informacji, czy to co na wątku wystarczy?
Dziękuję:)[/QUOTE]

Napisałam, zaraz Ci wyślę na pw. Popraw tam, co uważasz za stosowne :)

aha - nie wiem, jak ma na imię ta sunia-mama. Albo jakoś przegapiłam na wątku...

Link to comment
Share on other sites

Na wątek wkradły się pewne nieścisłości, przez moje roztargnienie, przepraszam i już prostuję..
Suczka-matka jest już w ds u mojego znajomego, ona jedna nadawała się do adopcji.
Odwiedziłam ją niedawno i wszystko jest ok, tylko nie wziełam aparatu..
Mam natomiast zdjęcie z Nielisza, z naszej podrózy do ds.



suczka byla zachwycona woda
[IMG]http://i61.tinypic.com/2iiaooh.jpg[/IMG]


pomocy potrzebuja natomiast jej szczeniaki-dzikuski młodszy Karolek i starszy Misza.

Edited by kudlataja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Napisałam, zaraz Ci wyślę na pw. Popraw tam, co uważasz za stosowne :)

aha - nie wiem, jak ma na imię ta sunia-mama. Albo jakoś przegapiłam na wątku...[/QUOTE]

Dziękuję za pomoc, dostałam fajny tekst i wieczorem przysiądę i porozsyłam gdzie tylko się da:multi:

Suczka ma na imię Sonia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Poproszę o numer konta - dorzucę się na ten dt. Rozumiem, że tam mógłby pójść jeden z psiaków?[/QUOTE]
Tak ,mógłby .Ale nie wiem jak to zbierzemy bo potrzeba 330 zł miesięcznie .I zostalby ten jeden najbardziej dziki sam ,samiuteńki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Poproszę o numer konta - dorzucę się na ten dt. Rozumiem, że tam mógłby pójść jeden z psiaków?[/QUOTE]
Dzieki agat:) Magda wysle Ci numer konta,moze jakos sie uzbiera na DT
dla jednego..ale co z drugim???Sam przeciez nie moze zostac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...