Jump to content
Dogomania

Biała/Klara i dzieciaki bezpieczne w swoich domach


paula82

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam na kolejny bazarek na rodzinkę:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213457-Bazarkowe-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-licznej-rodzinki-do-5.08.br.?p=17506678#post17506678[/url]
(nieśmiało proszę o reklamę, podnoszenie, rozsyłanie)
Puchaty chłopak (Łobuz) dzisiaj jedzie do DS. Jeśli ktoś ma ochotę pojechać ze mną zapraszam. (godz. 10-11)

Link to comment
Share on other sites

Zamieszkał na Pradze, u przemiłego pana (żony nie poznałam) i trójki dzieci (10l, 17l, i trzecie dorosłe), więc chyba będzie miał się psiakiem kto zająć. Pan obiecał co jakiś czas przesyłać mi zdjęcia szczylka, abyśmy widzieli jak piesek się zmienia/dorośleje. Umowa oczywiście podpisana, zgoda na wizyte poadopcyjną jest itp. itd. ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeszcze dziś ma być zaszczepiony (na koszt już swojego pana).
Dwa pozostałe od białej suni wzięła Abrakadabra na szczepienie, które finansuje Viva.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Laseczki mamy pierwsze wpłaty na rodzinkę
Znajdę sobie na 1-szej stronie post w którym będę robiła rozliczenie[/QUOTE]

wczoraj poszedł grosz, a dzisiaj dostalam potwierdzenie od Agnieszki, ze też wysyłala z podziału nadwyżki na in sunię, o czym wcześniej pisałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula82']Zamieszkał na Pradze, u przemiłego pana (żony nie poznałam) i trójki dzieci (10l, 17l, i trzecie dorosłe), więc chyba będzie miał się psiakiem kto zająć. Pan obiecał co jakiś czas przesyłać mi zdjęcia szczylka, abyśmy widzieli jak piesek się zmienia/dorośleje. Umowa oczywiście podpisana, zgoda na wizyte poadopcyjną jest itp. itd. ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeszcze dziś ma być zaszczepiony (na koszt już swojego pana).
Dwa pozostałe od białej suni wzięła Abrakadabra na szczepienie, które finansuje Viva.[/QUOTE]

A skąd ten pan z pragi płd dowiedział się o szczeniakach? I w jakiej dokładnie okolicy mieszka? Cieszę się, że mały panda ma dom:)

Link to comment
Share on other sites

Z ogłoszeń na Tablicy, które zamieściły dziewczyny z "Psa na zakręcie". Dziękujemy za przyłączenie się do wyadoptowywania maluchów. Proszę również o pomoc w ogłaszaniu czterech pozostałych maluchów, które też są po malutkiej suni (bardzo podobnego wzrostu co biała), jednak są o 1-2 tyg. starsze od tych od Białej. No i oczywiście nie zapominajmy o samej mamusi, mam nadzieję, że z ostatnich zdjęć można do ogłoszeń coś wybrać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Tajga rozliczenie jest w poście numer 24 na stronie 1 są cztery wpłaty od Ciebie, z bazarku i dwie z FB[/QUOTE]
widziałam, widzialam:) Jest też z podziału zbiórki na Roxie, poza tym na znajdki poszlo od mojej znajomej, ale o tym wiesz z fb. Na fb też dorzućcie rozliczenie proszę, aktualne info, jaki koszt za szczepienia wyjdzie i za sterylkę potem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='józwa']mam domek chetny na szczeniaka
sprawdzony wczoraj i jest ok :)
umawialam sie z pania ze przesle jej zdjecia szczeniakow
dajcie znac jesli jestescie zainteresowane :)
[email][email protected][/email][/QUOTE]

wysłałam Ci szczeniaki do pilnej adopcji, są od tej wolontariuszki, która z podziału nadwyżki przeslała też kaskę na ferajnę tutejszą:) Szceniaki mają czas do końca sierpnia. Daj znać czy dostalaś i wyślej tej pani.. Będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Niestety nie jestem administratorem więc jedynie mogę wpisać to w poście
I wpłaty z FB wpisałam w poście[/QUOTE]

hmm, to jak będzie z Twoją administratorką?, myślałam, że ustaliłyście.. Dobrze by było abyś była.

Link to comment
Share on other sites

Mru, dzieki za szczepienia dwóch suczek białej suni :)
Maluchy przeszły dziś gruntowny przegląd vet., zostały zaszczepione p/wirusówkom, mają już swoje własne książeczki zdrowia.
Jutro zawożę do lecznicy pozostałą czwórkę. Tak jak mówiłam koszt szczepień wyniesie najprawdopodobniej 80zł ( 20zł *4 szczeniaki).

Ps.Jutro do DS trafi kolejny malutek. Nie wiemy jeszcze który. Pani z Bemowa, u której byłam na wizycie p/a zakochała się w Puchatku, który trafił dzisiaj do DS na Pradze.
Wybierze więc innego szczylka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Mru, dzieki za szczepienia dwóch suczek białej suni :)
Maluchy przeszły dziś gruntowny przegląd vet., zostały zaszczepione p/wirusówkom, mają już swoje własne książeczki zdrowia.
Jutro zawożę do lecznicy pozostałą czwórkę. Tak jak mówiłam koszt szczepień wyniesie najprawdopodobniej 80zł ( 20zł *4 szczeniaki).

Ps.Jutro do DS trafi kolejny malutek. Nie wiemy jeszcze który. Pani z Bemowa, u której byłam na wizycie p/a zakochała się w Puchatku, który trafił dzisiaj do DS na Pradze.
Wybierze więc innego szczylka.[/QUOTE]

Abra, ta biszkoptowa sunia szczeniak po białej suni ma zaklepany dom, :lol: ta pani czeka na nią już od kilku dni!!

[quote name='Atomowka']Niestety nie jestem administratorem więc jedynie mogę wpisać to w poście
I wpłaty z FB wpisałam w poście[/QUOTE]

nie moge zrobić Ciebie administratorem, bo na wydarzeniu szczeniaków nie zaznaczyłaś opcji "wezmę udział" a tylko te osoby mogą być administratorem. Kiedy zaznaczysz tę opcję bedzie to możliwe.

Nie wiem czy pisać na FB kto ile wpłacił czy nie lepiej tylko kto i podziękowanie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Paros, czy można się upewnić czy nie zmieniła zdania?[/QUOTE]

na pewno nie zmieniła, ona już kilka dni temu rozmawiała z Jolą i pytała kiedy przywiezie, bo Jola miała do niej jechać. Pisałam o koniecznych szczepieniach dla tej suni wcześniej na tym wątku. Dziwne, bo Jola miała jechać w połowie tygodnia tzn. wczoraj albo dzisiaj ...... :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy pisać na FB kto ile wpłacił czy nie lepiej tylko kto i podziękowanie??[/QUOTE]

ODP:
Zazwyczaj w podobnych akcjach wpisują rozliczenia w opisie wydarzenia z datą rozliczenia plus wysyłak info do gości wydarzenia. Albo same inicjały wpłacających i kwota, albo imię i pierwsza litera nazwiska plus kwota. To jest przejrzyste, każdy może sprawdzić czy jego wpłata doszła. Dodatkowo zamieszczają kwoty, jakie zostały wydane i na co konkretnie oraz jakie są potrzebne. Zdarzają się też skany rachunków. Dobrze prowadzone rozliczenia zachęcają do pomocy, a na fb jest na to nacisk. Poza tym info , które szczylki znalazły dom:)
Czy sunia matka nadal czeka na szczepienia? Czy wiecie jaki może być koszt jej późniejszej sterylizacji? Warto to ująć w kwocie zbiórki.

Link to comment
Share on other sites

Abra jak szczylę będę zaszczepione daj znać prześlę kasę czylie te 80 zł
Paros właśnie kliknęłam wezmę udział
Będę wpisywała kwoty bo wtedy będzie dokładnie wiadomo ile szczylki mają na koncie i ile wydajemy

Kwota sterylki pewnie trzeba liczyć jakieś 200-250 zł chyba,że ktoś załatwi taniej
Jak będę administratorem to napisze na FB który psiak pojechał do DS, która sunia jedzie w nd orz kilka innych info

Wpiszę też,że szczepienia dwóch psiaków zasponsorowała Viva

Tajga mama chyba jeszcze nie zaszczepiona, pewnie pojedzie teraz hurtem ze szczylami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...