Jump to content
Dogomania

Biała/Klara i dzieciaki bezpieczne w swoich domach


paula82

Recommended Posts

Paula- ona jest zawodowa, a te usmiechy zębiaste czad;)) Dałam kilka plakatów różnych do lokalnej lubianej knajpki do wywieszenia, gdzie zawsze jest wystawiona woda dla zwierzaków. Pracownice jak zobaczyły Białą, to był pisk radości;)

Mam pytanie- szukam kontaktu do osób, które jeżdżą do znajdek !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igam']na powieszonych przeze mnie plakatach widziałam pozrywane karteczki... szkoda, że nikt nie zadzwonił :([/QUOTE]

Byłam dziś u Pauli "przelotem".
Na własny użytek nazwałam sunię imieniem Klara. Biała -to moim zdaniem dość kiepskie imię.. przedmiotowe...

[IMG]http://i54.tinypic.com/2ziv3ip.jpg[/IMG]


[IMG]http://i53.tinypic.com/2lkfexw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wątek na fb chyba jest zapomniany, zupełnie nie jest widoczny:(( Nawet ja po przerwie dłuższej nie mogłam na niego natrafić. Proszę administratorki aby go uaktualniały i zamieszczały też na grupach pomocowych, łącznie z plakatem do pobrania. Przede wszystkim trzeba wyslać zbiorową wiadomość do gości wydarzenia, że Biała nadal czeka i nikt o nią nie pyta. Warto też zmieniać zdjęcie główne w wydarzeniu, bo wtedy osoby, które są z nim powiązane, dostają automoatyczną informację.
Osobne ogłoszenie na gumtree też wrzucić. Ja jeszcze gdzieś powieszę kolejne plakaty, ale to wciąż za mało. Na wątku na GL też zero odzewu:(

Link to comment
Share on other sites

Tajga ja jestem administratorką wydarzenia na FB ale jak pisałam ja nie umiem się tam poruszac, jedynie wprowadzam nowe aktualizację, że wszystkie szczeniaki w domach itp. Nie wiem co to znaczy zmieścić w grupach pomocowych, plakatu tez raczej nie umiem tam wstawic, zdjęcia też nie zmienię

Link to comment
Share on other sites

no i d.. blada. co za ludzie!!! dzwoniłam wczoraj, mówiłam, aby jej jeść nie dawali i przed 9 mi ja przyprowadzili, a oni co? dzwoni dzisiaj po 9, że Tola uciekła. "no bo przecież siku musiała zrobić!" durnie jedne nie wiedzą co to smycz. Operacja odwołana, termin trzeba inny ustalić, ale jeszcze nie wiem na kiedy. Poza tym, skoro oni jej teraz nie upilnowali, to czy zajmą się nią po sterylce? Szczerze wątpię! Chyba trzeba będzie to wszystko w czasie przesunąć, ale później to pewnie aborcyjną trzeba będzie robić. Trzeba ją chyba zaszczepić na wirusówki, bo bez szczepień do siebie jej nie mogę wziąć i narażać na parwo, a na hotel pieniędzy nie mamy. Nie wiem, ma ktoś inny pomysł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Tajga ja jestem administratorką wydarzenia na FB ale jak pisałam ja nie umiem się tam poruszac, jedynie wprowadzam nowe aktualizację, że wszystkie szczeniaki w domach itp. Nie wiem co to znaczy zmieścić w grupach pomocowych, plakatu tez raczej nie umiem tam wstawic, zdjęcia też nie zmienię[/QUOTE]


Napisałam na wątku do drugiej administratorki.
Krótko:
- wchodzisz na wątek i klikasz opcję "edytuj wydarzenie" w górze po prawej stronie
- otwiera Ci się wydarzenie i dokonujesz zmian we wpisie tytułu czy w opisie wydarzenia
- po lewej stronie podczas edycji masz zdjęcie i opcję "zmień zdjęcie" (wstawiasz z własnego kompa)
- po zmianach zapisujesz "zapisz zmiany"

Grupy pomocowe to miejsca, gdzie zamieszcza się pilne sprawy i wątki. Trzeba je coraz komentować i podbijać aby nie spadały za nisko (podobnie jak tutejsze wątki). Tą drogą więcej osób dowiaduje się o apelu.
Grup jest wiele, ja korzystam np z:
Nie dla bandytów maltretujących zwierzęta, Roky pomaga, Pies na zakręcie, adopcje psów, zwierzolubni, adwokaci zwierząt, Zwierzęta są jak ludzie. Czują. (Uwaga tvn), psiegrane marzenia Dla starszych psów), mikropsy do adopcji (małe pieski), Geri-pies uratowany itd. Znajdujesz je wpisując do wyszukiwarki. Możesz też w ten sposób znaleźć jeszcze inne grupy, im więcej jest członków tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam zdjęcie główne, wstawiłam tam nowy plakat Białej, napisała,że wszystkie szczyle w domu a Biała po sterylce
Nie umiem zmienić ani tytułu wydarzenia, ani terminu trwania, bo wg dat jest ona już nieważne
Z tymi gupami zupełnie nie rozumiem o co chodzi więc nie robię


Paula zróbmy tak czy Tola jest w ogóle odrobaczona? Jeżeli tak pozostaje tylko szczepienie
Mój szwagier prześle 30 zł ( tylko tyle może) na ten cel, pod koniec tygodnia, nie wiem może starczy
Umów inny termin sterylki, może zabierz ją do siebie na tą jedną noc przed sterylką żeby znowu nie uciekła i ew potem na te 7-10 po sterylce jeżeli dasz radę
Może tak być ?

Link to comment
Share on other sites

W ostatecznej ostateczności. ale póki co nie ma szczepień, a nie szczepionej nie mogę wziąć. odrobaczana pewnie też nie jest (kiedyś podobno jakimś syropem była, ale to już dawno temu) nie ma książeczki, nie ma nic.
tak miałam zrobić, aby przez noc ją przetrzymać, ale się pokomplikowało z tymi chorobami, poza tym boję się, że ona te rejony zna i będzie chciała zwiać do nich, a nie jest duża i gdyby chciała to pod bramą się przeciśnie, do domu jej nie wezmę bo chyba bym sama się wyprowadzić musiała. Nie wiem już... wiem tyle, że na tych "właścicieli" liczyć nie można i pewnie nawet gdyby po sterylce było ok. i dostała ubranko to pewnie ci idioci by jej ściągnęli "bo na siku musiała" :angryy:
Abra, a jaki jest plan B ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...