Jump to content
Dogomania

Emi czekała na swoją miłość i dom.Prośba została spełniona.Bądź szczęśliwa Emi!!!


gamoń

Recommended Posts

Jestem w szoku, taka bestia powinna byc odizolowana od ludzi, najlepiej w jakimś więzieniu, gdzie wsólwięźniowe zrobiliby z nim to samo co on z ta biedną psinką! :mad: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy:
BArdzo niecierpliwie czekam na wieści co z sunią :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sąd go skazał za "nieobyczajne zachowanie"?!! :crazyeye:
Kurna, tak jakby facet pokazał gołą dupę w parku, a nie znęcał się nad żywym stworzeniem! :angryy: :angryy: :angryy:
Czy ten sędzia w ogóle wie, że w Polsce istnieje coś takiego jak ustawa o ochronie praw zwierząt..?!!

Link to comment
Share on other sites

Gazeta Fakt ma na pewno swój adres mailowy - wystarczy wysłać miala z nazwiskiem redaktora-autora w tytule i zapytać go o psa - powinien coś na ten temat wiedzieć.
Należałoby też wysłać mail do odpowiedniego dla tego regionu oddziału TOnZ z prośbą, żeby zainteresowali się sprawą.

Link to comment
Share on other sites

Ojejciu... cos okropnego gościa powinni wykastrować po co takie dziadostwo ma zatruwać życie innym nie tylko zwierzętom ale i ludziom :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::lmaa::lmaa::lmaa::snipersm::evil::onfire::flaming::chainsaw::baddevil::-x:x:2gunfire::boom::zly7:
no.... to chyba tyle powiem...

Link to comment
Share on other sites

Świrydy - gmina Brańsk, podobnie jak gmina Bielsk Podlaski nie posiada schroniska dla bezdomnych zwierząt. Brak jakiejkolwiek umowy. Kiedyś odwozili do Białegostoku. Ale z ilu powiatów może przyjmować psy jedno schronisko? stąd afera białostocka o uśpieniu tysiąca psów, co uznano za niską szkodliwość czynu. Dlatego już Białystok nie przyjmuje psów od nas. Od jakiegoś roku Brańsk, Bielsk P. i Boćki myślą o wspólnej budowie schroniska. Na razie nie ma żadnego rozwiązania. Bezdomne psy biegają po mieście powiatowym, czyli Bielsku i całej okolicy. Od czasu do czasu w lokalnej prasie pojawiają się artukuły o złych psach, których ludzie się boją...
To jeśli chodzi o odwiezienie tej suni do schroniska.
Co do kary - kto tam przejmuje się psami, ludzie... Bratowa rzeczywiście musi go nie lubić, dlatego doniosła na drania. Dobrze, że policja się tym zajęła. Może rzeczywiście myślą o ewentualnych ludzkich ofiarach w przyszłości. Z artykułu wynika, że sprawa trafiła do prokuratury, czyli to jeszcze nie koniec.
Miałam kiedyś koleżankę w sąsiedniej wsi, czy ja mam gdzieś do niej telefon?? pewnie sprawa tam głośna, to wie co z sunią.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa obrzydliwa, jednak radzilabym zachować wstrzemiężliwosc co do zawartych w tym artykule informacji dot. prawa i wyroków sądu, czy tez toczącego się postępowania. Cóż- wielokrotnie czytałam tam, czy w tabloidach typu fakt i super ekspres takie farmazony prawnicze, ze kompletnie nie miały sensu- więc nie ma żadnej gwarancji, ze coś, ktoś przeinaczył.
Moge jedynie wyjaśnić tyle, ze Sąd sam z siebie nie zaczyna spraw- musi wpłynac akt oskarżenia ( przestępstwo), albo wniosek o ukarania ( wykroczenie ), zeby Sąd się sprawą zajmował. I tu moze być sedno sprawy- jesli został wniesiony wyłącznie wniosek o ukaranie za wykroczenia-nieobyczajny czyn Sad nie moze skazac za przestępstwo- nawet jesli uzna, ze tez doszło do naruszenia ustawy o ochronie zwierząt. Taką sprawę musi wniesc albo zatwierdzić prokuratura. Która- jak mozna z tego artykułu wywnioskować-dopiero się sprawą zajmuje. Myśle, ze organizacja zajmująca się ochroną praw zwierzat moze zasięgnąc odpowiednich informacji, czy takie postępowanie sie toczy- i jesli jest odpowiedni etap- przystąpic do niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Gdzie ta sunia jest teraz???[/quote]
Właśnie tego nie wiadomo... chyba tylko organizacja na drodze oficjalnej może się dowiedzieć. Gazeta Fakt nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji.
Jedyne schronisko w okolicy to Białystok, ale normalnie nie przyjmują psów stamtąd. No chyba, że ją jako od policji. Ale przypuszczam, że sunia nadal w tej wsi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...