Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

[quote name='rashelek']Współczuję takiej ilości nauki, u Ciebie w szkole chyba niespecjalnie liczą się ze zdaniem uczniów, co? ;)
Strasznie mnie to denerwowało w technikum, że nauczyciele od jakiejś biologii czy wosu uznawali swoje przedmioty za najważniejsze i non stop dawali coś do roboty, nie pozwalając się skupić na zawodowych.

A co do Tymczasowania, to ja jednak bym chyba wzięła tą suczkę. Jednak jak ludzie oddają rodowodowego psa, to zawsze im coś może do łbów strzelić i będziesz miała potem problemy.[/QUOTE]
Wiesz... ja troche rozumiem. Biologia i WOS to moje rozszerzenia, ale z HiSu mogłaby odpuścić, a jest tak, jak mówisz. To smutne, że dla szkoły liczy się jedynie statystyka (by dalej widnieć na czołowym miejscu wśród szkół w regionie), a nie to czy faktycznie jest nam potrzebne i czy w ogóle nie jest to z krzywdą dla uczniów, bez umiaru... bo oni naprawdę traktują nas bardziej jak środek do celu (cel: jedne z najwyższych not w regionie bla bla bla), a nie jak żywe istoty. A ja poszłam do tej szkoły dlatego, że miała przeciwną opinię, to właśnie inna miała ta być mniej ludzka od tej, okazuje się na odwrót. No, ale widziały gały co brały... uwierzyły renomie od starszych uczniów i teraz cóż, cierpię na własne życzenie :p. Na szczęście rodzice wyluzowali i kazali mi wziąć z siebie przykład, mówią że po co mi 5 czy 3. Na 2 też można zdac ładnie maturę ;). Oby im się tylko nie odwidziało ^^

I właśnie się tego boję, że ja tu wszystko załatwię, a tu nagle przy odbiorze okaże się, że bum! za psa trzeba zapłacić. Albo jednak zrzeczenie się psa staje się problemem... tym bardziej, że rodowód nie chcą oddać, jedynie do wglądu... hmm... no i gadają smsami, nie lubię tak. Pozostawiam to jednak potencjalnemu DSowi, instruując na co ma zwrócić uwagę i broń Boże za psa nie płacić. A Lucy trzeba pomóc... taka kochana sunia... tylko, że kompletnie na razie nikt nie odpowiada na mój alarm. Czekam. Jutro ją porządniej ogłoszę.

A tymczasem od postu #171 jest o jej sytuacji, proszę bądźcie na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254120-Młoda-suczka-potrzebuje-domku-na-cito-chociaż-tymczasowego!!!!!!/page7[/URL] Poprosiłam też moda o zmianę tytułu i przerzucenia pierwszgeo posta na mnie.

PS: Ta psia rodzinka, szczeniaki co ostatnio wrzucałam szukają domów. Zaoferowałam swoje DT, nakreslając swoje warunki, "doświadczenie" itd. Na początku byli zachwyceni, poprosili mnie o kontakt, podałam im swój numer... i do dzisiaj nie zadzwonili, a mija prawie 2tyg. Myślę, że nie zadzwonią, przemyśleli sprawę, ale szkoda, że te psy dalej rosną sumie same dla siebie... bo nie widzę ich ogłoszeń gdziekolwiek, a nasz region przeglądam codziennie. Tzn. ogłoszenia w naszym regionie o bezdomnych psach. Ale nie oceniam, może akurat mają jakieś DS na oku.

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle chwilę mnie nie było i nie mogę się dokopać do końca :diabloti:
Co do nauki to ja przez cały okres szkoły/studiów twierdziłam, że mam za dużo nauki :eviltong: a teraz chętnie bym do tamtych czasów wróciła i rzuciła robotę w cholerę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, oceny z "niepotrzebnych" przedmiotów i tak do niczego się nie liczą, więc... ;) A na opinii innych niestety bardzo łatwo się przejechać, też coś o tym wiem :lol:
Ciekawe po co im rodowód, skoro psa oddają? Już coś tu śmierdzi, lepiej się w to nie angażuj, bo potem będziesz miała problemy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='heksa82']Jak zwykle chwilę mnie nie było i nie mogę się dokopać do końca :diabloti:
Co do nauki to ja przez cały okres szkoły/studiów twierdziłam, że mam za dużo nauki :eviltong: a teraz chętnie bym do tamtych czasów wróciła i rzuciła robotę w cholerę :evil_lol:[/QUOTE]
Trzeba na dłużej znikać :p nie no, powinnaś się już przyzwyczaić :p
Ależ robota nie zając... :lol: A tak poważnie - ja lubię się uczyć, ale tylko tego, co wiem, że mi się przyda. A ta wiedza zanika w gąszczu nieważnych informacji... i to jest smutne, uczę się tego, co mi się nie przyda.

[quote name='rashelek']Wiesz, oceny z "niepotrzebnych" przedmiotów i tak do niczego się nie liczą, więc... ;) A na opinii innych niestety bardzo łatwo się przejechać, też coś o tym wiem :lol:
Ciekawe po co im rodowód, skoro psa oddają? Już coś tu śmierdzi, lepiej się w to nie angażuj, bo potem będziesz miała problemy :shake:[/QUOTE]
Tak czy inaczej czasem lubią patrzeć na świadectwo ukończonej szkoły i tu cała prawda leży, ale nie mam, za przeproszeniem, takiego bólu dupy jak większość w mojej klasie. Dziwią się, że mogę tak mówić i zachowywać spokój na słowo "matura", "studia", "oceny", bo przecież jestem osobą, której zależy na nauce. ;]
I odmówiłam pomocy, tzn. podałam kontakt dalej. Jak chcą, sami się dogadają. Tylko ja nie lubię zaczynać czegoś, a potem nie kończyć, źle się z tym czuję.

[quote name='magdabroy']Cześć Justyś :)[/QUOTE]
[quote name='Aleksandra95']Hej Justyna :smile:[/QUOTE]
Hej Dziewczyny. :)

[quote name='marta1624']Tyśka nie dziwię się twojej reakcji ze szpicem- ja też bym wybrała kundelkę, żeby ją wyciągnąć ;) Oby sunia znalazła nowy super domek ;)[/QUOTE]
Tylko pytanie czy brać ją na DT? Przedłużanie pobytu młodej u nich tylko utrudnia sytuację, obie strony się mocno do siebie przywiązują... a ja mam szansę sukę sprawdzić, poznać jej charakter bliżej, ona się pozmaga z nowymi wyzwaniami... ale z drugiej strony, każda zmiana wpływa na psychikę psa, nie jest obojętna i pojawia się ryzyko, że wpłynie negatywnie. Trudne to wszystko, ale pogadam z koleżanką, przejdę sie z kundlem, zapoznają, przemyślę...

A teraz uciekam spać, HiS ogarnięty. Dobranoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj widziano tego czarnego psa z okolic. Na ludzi warczy jak się podchodzi, udało się do niego zbliżyć tylko na suczkę jednej z osób. :( Ma na sobie stado kleszczy i rzepów.
[IMG]http://images68.fotosik.pl/157/184db5b23c9ce998gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images66.fotosik.pl/157/d372275126f960aagen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images67.fotosik.pl/158/c5a566b7081b3f37gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images67.fotosik.pl/158/062db9ec13955d33gen.jpg[/IMG]


I co robić? co robić? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']O matko jaki biedak :([/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']bidulek :roll:[/QUOTE]
:(


[quote name='magdabroy']Tyśka, może trzeba stanowczo zainteresować jakiegoś weta, żeby mu podać coś uspokajającego i złapać :roll:[/QUOTE]
Weci za darmo tego nie zrobią niestety, na razie kombinuję klatkę-łapkę dla niego, ale nie wiem czy coś znajdę :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...