Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

[quote name='Victoria']Tez chce fotki :razz:

słucham sobie tej muzyki i sama zasypiam xd

tak w ogole co za debil wymyślił zeby dzisiaj iśc do szkoły :angryy:[/QUOTE]

Kocie mogą być ? :D

Ja też zasypiałam. i taka miła dla zwierzaków byłam :p

Nie wiem właśnie. Miałam dziś 8h :mdleje: A jeszcze szkolny nie jeździ, szczyt chamstwa! Pojechałam jakimś innym, ale bałam się, że do domu nie wrócę, bo 40km w życiu w nocy bym nie zaszła ;D
Jutro tylko 6h. Jednak i tak wyczekuję soboty. Cały dzień harcerstwo. I noc :loveu: Jak ja to kocham :)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy ktoś ją pamięta ;)

17msc księżnicza OTOSHI WOLF Anana Amarok (współwłasność z Wilcza Dusza)
Foto: Ada Harężlak
[IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1450151_730096637010152_954002877_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1536678_730096627010153_666517861_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/995001_730096707010145_376635336_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak, Tyia jest dość charakterystycznym haszczakiem ;)


[h=5]Czy ktoś się orientuje, gdzie mogę zamówić trwałe i wygodne szelki z odblaskiem i wybrać sobie jeszcze kolor? Potrzebuję na wypady typowo polowe (harcerskie), o warunkach czasem bardzo ciężkich i nie chcę kupić czegoś, co po paru tygodniach będzie zniszczone. Odblaski są akurat warunkiem koniecznym.[/h]

Link to comment
Share on other sites

Magda, a są trwałe? I wygodne? Zależy mi na takich, które też łatwo się nie brudzą i są łatwe do czyszczenia. Szukam coś pokroju moich morowych (są wygodne) z połączeniem tych czerwonych (tzn. taki duży odblask + inny kolor). Fajnie, jakby miały też możliwość napisu. Wiem, że wybrzydzam, ale chcę coś, co wytrzyma lata wszystkie wypadu do lasu, po krzakach, błotach itd. i są wygodne, a jednocześnie bezpieczne, czyli po ciemku psa widać. No i mają być w barwach mojej drużyny :)

Link to comment
Share on other sites

Tora w zimę chodzi praktycznie tylko w szelkach ;) Mi się ją dobrze w nich prowadzi, a ona też chyba nie narzeka, bo chętnie wkłada w nie łeb ;)
Co do czyszczenia, to są super ;) Jeszcze nigdy ich nie prałam :oops: Błoto samo się obsypuje ;)
Ja mam je brązowe z zielonym odblaskiem ;) Co do napisu, to nie wiem-musiałbyś pytać u DS ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Super, to będę pisać. To jeszcze pomęczę Cię jednym pytaniem: są za przyzwoitą cenę?[/QUOTE]

Ja kupiłam 3 lata temu, więc trochę czasu minęło :roll: Zapłaciłam chyba 40zł (pewności nie mam), ale wiadomo, że Tora jest dużym psem, więc i taśmy poszło więcej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...