Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Ale jakie byłoby pyszne mięcho :loveu: I miałabym w końcu ciepłe skarpetki i rękawiczki :siara:


Już niedługo minie rok odkąd Milka jest z nami. Tzn. za miesiąc. A jest dalej tak głooopia jak była. ;) Jak wszystkie moje czworonogi. Chociaż nie... dzisiaj strzeliłam komplement Morusowi "Wiesz co... Twoja głupota jest mniejsza od tej tu" - powiedziałam to, wskazując jednocześnie na Milkę, która właśnie uciekała, przed... swoim ogonem, bo ją gonił :lol:

Bóg mnie wysłuchał :loveu: Dzisiaj było pięknie na dworze i w końcu się nie wymarzłam stojąc z puchą na kweście. :D I byłam na spacerku z kundlem. Całkiem możliwe, że niedługo będzie miał nowych psi kumpli... ;]

A tak z innej beczki :). Już widzę te oburzenie "miłośników" życia (ale zwierząt przede wszystkim) na ten kawałek Luxtorpedy: [url]http://www.youtube.com/watch?v=TcQB6Lh8V5U[/url]. A jeszcze większe, gdy dowiedzą się, że nie dość, że utożsamiam się z tym utworem to jeszcze wspieram ten zespół, jeżdżąc na koncerty i przy tym mam czelność ogłosić się miłośnikiem zwierząt :p Chociaż nie, ja miłośnikiem zwierząt nie jestem. Ja jestem miłośnikiem wszystkiego, co żyje ;) (z pominięciem kleszczy i komarów). [SIZE=1]Zresztą przecież mięsa też nie jadłam z ideologii, lecz tylko dlatego, że nie lubię... [/SIZE]

Mam jeszcze dylemat. Znów ten sam, powtarzam go do znudzenia, ale ja już taka w kupowaniu jestem beznadziejna... Co kupić? Czy w końcu kupić porządne buty (czytaj: glany), kilka nowych ubrań (au, trochę mi się zniszczyły), kotu fajny drapak i do tego zwykłą cyfrówkę, czy w końcu, zamiast tego zakupić lustro? Jednak boję się, że nie wykorzystam wszystkie możliwości lustrzanki, bo ja jestem tępa w komputerze nawet, a co dopiero w obsłudze aparatu innego niż cyfrówka... Ale jak cyfrówka... to znowuż upatrzyłam sobie za tysiaka i tak się waham. A kurde no... nasz aparat ledwie zipie, zdjęcia tak straciły na jakości, że można je porównywać już powoli do tych z tabletu mojego brata lub do zdjęć z mojego fonu, masakrycznie się starzeje nasz sprzęt i na coś trzeba wymienić. Bo jakość, szybkość itepe w oczy kole ;p.

A teraz pozwólcie, że udam się na naszego bloga. Może zostawię ślad po mojej obecności, a może usunę... waham się między tymi dwoma :D

Pozdrówka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ooo jak dużo zdjęć było :evil_lol:
Kiedy ten rok minął! :crazyeye: Niestety, kochana, z głupoty się nie wyrasta :evil_lol:

Co do zakupów, no to sama musisz się zastanowić ;) Co Ci jest potrzebne i z czego najbardziej skorzystasz :P Ten drapak to bym sobie odpuściła tylko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Siemanko po starej znajomości zapraszam :
[COLOR=#000000]Zachęcamy do wzięcia udziału i propagowaniu wydarzenia "Zwierzę to nie prezent" [/COLOR]
[COLOR=#000000]Rozsyłacie zaproszenia po swoich znajomych, niech się uświadamiają. Może kogoś to zastanowi, może ktoś dołączy, może chociaż jedne zwierzęce istnienie zostanie uratowane [/COLOR]:loveu:

[COLOR=#000000]PRZYŁĄCZ SIĘ ! [/COLOR]:smile:
[URL]https://www.facebook.com/events/493598697413975/[/URL]

Przy okazji mam okazję zobaczyć co u Was :P

Fajny ten marmurek... a od kiedy Ty masz szynszyla?:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Łuhuhu, ale pajęczynami zarosło, normalnie zamieszkała tutaj rodzina pająków :evil_lol: Nie martwcie się, zostawię ją w spokoju :evil_lol: Donoszę tylko trochę powietrza.

Informuję, że żyjemy.

Morus nie daje z siebie zrobić psa domowego.

Silver nie daje sobie zabierać drewna spod ząbków.

Endy, grzejodupiec nie daje się wygonić spod kaloryfera.

Milka natomiast nie daje sie przekonać do kuwety. :diabloti: Sra jak srała. A nie, wybaczcie, teraz nawet szcza poza kuwetą. Także ten, z roku na rok coraz wymyślna jest :diabloti:

Zresztą jej pańcia też. Marzy jej się króliś. Albo piesek. Jednak wie, że nic nie wypali, bo przecież za 3lata przeprowadzka.

Także ten... u nas norma.

Aha, dzisiaj usłyszałam od dogomaniaczki, że głupota Milki przeszła na mnie. Przyszłam uspokoić. Milki głupota się rozwija dalej. Okazała się tylko zaraźliwa. Także ten... Milki wirus pożera mi mózg.

A tak poza tym to w porządku. :eviltong:

Trzymajcie się ciepło.

Foto na fejsie - tak jakby co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Łuhuhu, ale pajęczynami zarosło, normalnie zamieszkała tutaj rodzina pająków :evil_lol: Nie martwcie się, zostawię ją w spokoju :evil_lol: Donoszę tylko trochę powietrza.

Informuję, że żyjemy.

Morus nie daje z siebie zrobić psa domowego.

Silver nie daje sobie zabierać drewna spod ząbków.

Endy, grzejodupiec nie daje się wygonić spod kaloryfera.

Milka natomiast nie daje sie przekonać do kuwety. :diabloti: Sra jak srała. A nie, wybaczcie, teraz nawet szcza poza kuwetą. Także ten, z roku na rok coraz wymyślna jest :diabloti:

Zresztą jej pańcia też. Marzy jej się króliś. Albo piesek. Jednak wie, że nic nie wypali, bo przecież za 3lata przeprowadzka.

Także ten... u nas norma.

Aha, [B]dzisiaj usłyszałam od dogomaniaczki[/B], że głupota Milki przeszła na mnie. Przyszłam uspokoić. Milki głupota się rozwija dalej. Okazała się tylko zaraźliwa. Także ten... Milki wirus pożera mi mózg.

A tak poza tym to w porządku. :eviltong:

Trzymajcie się ciepło.

Foto na fejsie - tak jakby co.[/QUOTE]

Chyba wiem o kogo chodzi :diabloti:
Ale podziałało i do nas wpadłaś :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Siemanko po starej znajomości zapraszam :
[COLOR=#000000]Zachęcamy do wzięcia udziału i propagowaniu wydarzenia "Zwierzę to nie prezent" [/COLOR]
[COLOR=#000000]Rozsyłacie zaproszenia po swoich znajomych, niech się uświadamiają. Może kogoś to zastanowi, może ktoś dołączy, może chociaż jedne zwierzęce istnienie zostanie uratowane [/COLOR]:loveu:

[COLOR=#000000]PRZYŁĄCZ SIĘ ! [/COLOR]:smile:
[URL]https://www.facebook.com/events/493598697413975/[/URL]

Przy okazji mam okazję zobaczyć co u Was :P

Fajny ten marmurek... a od kiedy Ty masz szynszyla?:P[/QUOTE]
Ty żyjesz :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Szyszka mamy od... 2,5 roku. Widać jak nas lubisz i się nami interesujesz :eviltong: Ale haszczaka do tej pory się nie dorobiłam. I nie dorobię już, powiedzmy że się nawróciłam ;]]]




Dzięki wszystkim, że odkurzali naszą galerię. Dalej liczę na Was. Kocham Was :loveu:A teraz uciekam

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia z Zakopca dla wszystkich dogocioteczek:)
[IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1471359_607717649299663_483361179_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/s720x720/1473032_607632955974799_1530547463_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1513286_607717955966299_1660262993_n.jpg[/IMG]

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...