Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

[quote name='phase']Cześć Ty$ka , jedną stronę ogarnęłam zostało mi jeszcze 1,5. Poczytam jak moja głowa przestanie myśleć o palcu. :roll:[/QUOTE]
A co Ci się stało w palec? :(

[quote name='Istar19']Ty$ka jak jeszcze raz powiesz/napiszesz że nie masz talentu do opowiadań to uduszę ;-)

masz talent, pewnie równie duży jak ten do gubienia się, tylko jak każdą inny zdolność trzeba go rozwijać - i nie daj się w szkole przygnieść wszystkimi zasadami i narzuconym stylem :smile:

I ja chce więcej - apetyt w końcu rośnie w miarę jedzenia :-D[/QUOTE]
Ratunku, Istar chce mnie zabić :placz:

Tak jest proszę pani :loveu: Będę ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.

Ups, to niedobrze. Reszta kiedy indziej ;P

[quote name='phase']A tak w ogóle to w której klasie jesteś? Bo albo mi to umknęło, albo jeszcze nie pytałam.[/QUOTE]
Płeć piękną o wiek się nie pyta :lol:

Chodzę do 3gim., więc gówniarą jeszcze jestem ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A co Ci się stało w palec? :(

Płeć piękną o wiek się nie pyta :lol:

Chodzę do 3gim., więc gówniarą jeszcze jestem ;][/QUOTE]

Szkoda pisać. Napisałam u siebie o co chodzi z paluchem.
Wybacz. :modla:
Aaa myślałam, że ponadgimnazjalna jesteś, bo chciałam zapytać jaki profil masz, a już wiesz co będziesz wybierała po gimn na rozszerzenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Szkoda pisać. Napisałam u siebie o co chodzi z paluchem.
Wybacz. :modla:
Aaa myślałam, że ponadgimnazjalna jesteś, bo chciałam zapytać jaki profil masz, a już wiesz co będziesz wybierała po gimn na rozszerzenie?[/QUOTE]
Nie no, teraz moda nastała na "psucie" sobie palucha - Ty, ja, Aga... kto następny? :eviltong:
Ostatecznie przymknę oko na to i Ci wybaczę :evil_lol:
Jeszcze mam rok ;P Wybiorę bio-pol-ang :)

[quote name='magdabroy']Myślałam, że jak się rozpocznie rok szkolny, to będzie mniej nagadane :oops: Ależ się pomyliłam :evil_lol:[/QUOTE]
Ale gafę strzeliłaś :evil_lol: U nas dzięki cioteczkom jest zawsze odkurzone :D

[quote name='Izabela124.']Ha ha Ty kiedyś na prawdę zgubisz się w tym lesie i tam zostaniesz :evil_lol:[/QUOTE]
Hura, nie będę chodzić do szkoły, a i może wilka spotkam :eviltong:
A tak poważnie... coś Ty - każda ścieżka gdzieś prowadzi ^^

[quote name='stokrotka.af']i tak sobie słodzą nawzajem ;-)[/QUOTE]

:oops: :cool3:

[quote name='Aleksandra95']przeczytałam :lol: ja Cie bałabym się tak sama w lesie. ;-) do tego zgubić.:lol:[/QUOTE]
Coś Ty, ja beztroska dziewczyna jestem. Poza tym nie sama, nie sama - z psem chodzę :evil_lol:
Teraz to do lasu sama się trochę boję chodzić, może dlatego, że kilka razy miałam okazję spotkać "uroczych panów" w lesie - dzięki Bogu wtedy sama nie byłam, a i psa się bali. :eviltong: Ja lasy kocham, mogłabym w nich mieszkać (gdyby był internet :P), a zgubienie się to taki fajny żart, poważnie... w ogóle się nie przejmuję tym, że się zgubiłam :cool3:. Teraz jednak sama do lasu bym się nie wybrała, zawsze targam ze sobą znajomych i psiarzy...No, ale nie ma to jak samotne włóczęgi po łonie natury... cóż, dla świętego spokoju moich bliskich powinnam dostać dużego, obronnego psa. :evil_lol: Muszę to sobie dopisać do listy urodzinowej :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Nie no, teraz moda nastała na "psucie" sobie palucha - Ty, ja, Aga... kto następny? :eviltong:

Jeszcze mam rok ;P Wybiorę bio-pol-ang :)
[/QUOTE]
Hahaha, no tak. :evil_lol:
A no pytałam o to, bo właśnie chciałam się zapytać, czy na polski będziesz rozszerzony szła. :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć - odwzajemniam Twoją wizytę w wątku Dyzia i Lusi :)
Przeczytałam dopiero 2 strony Twojej galerii, ale musze wracać do pracy. Chętnie wrócę do lektury (ale jak ja nadrobię ponad 100 stron???). Podoba mi się jak piszesz o Morusie. Mam córkę w Twoim wieku też zakręconą na punkcie zwierząt.
Od soboty mam na tymczasie Lotiego - psa w typie szetlanda. Z szetlanda ma budowę ciała, włos - tylko pyszczek kundelkowaty. Ma wspaniałe usposobienie. Może dziś lub jutro założę mu wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Cześć Wam:)

Ja do lasu nie lubię chodzić bo tam jest pełno pająków brr... ale zdarza mi się, że chodzę tam sama, w sumie mało czego się boję, potrafię o godzinie 22 wyjść na wieś z psem lub bez psa i to we mnie strachu nie wywołuje:evil_lol:[/QUOTE]

Hej hej :)

Z jednej strony jesteś nieustraszona, a z drugiej takiego małego pajączka się boisz :evil_lol:

[quote name='phase']Hahaha, no tak. :evil_lol:
A no pytałam o to, bo właśnie chciałam się zapytać, czy na polski będziesz rozszerzony szła. :smile:[/QUOTE]
Może założymy Klub Walniętych Palców? :eviltong:
Niestety nie mam wyboru. Chcę iść na biologię, ale mam do wyboru: bio-chem-fiz oraz bio-pol-ang no i z dwojga złego wolę to drugie :eviltong:. Chemii nienawidzę, angielskiego zresztą też, ale język jeszcze myślę, że ogarnę :D

[quote name='Agnieszka Co.']Cześć - odwzajemniam Twoją wizytę w wątku Dyzia i Lusi :smile:
Przeczytałam dopiero 2 strony Twojej galerii, ale musze wracać do pracy. Chętnie wrócę do lektury (ale jak ja nadrobię ponad 100 stron???). Podoba mi się jak piszesz o Morusie. Mam córkę w Twoim wieku też zakręconą na punkcie zwierząt.
Od soboty mam na tymczasie Lotiego - psa w typie szetlanda. Z szetlanda ma budowę ciała, włos - tylko pyszczek kundelkowaty. Ma wspaniałe usposobienie. Może dziś lub jutro założę mu wątek.[/QUOTE]
Witamy nowych gości :loveu:
Wcale nie trzeba nadrabiać wszystkiego, no... chyba, że ktoś się ewidentnie nudzi. Bo u nas jest tak: bla bla bla fotka bla bla bla :evil_lol: Dziękuję, dziękuję. O swoim psie wypowiadam się dość źle (dziewczyny mogą to potwierdzić), ale to tak z miłości do swojego kundliszona :)
W takim razie czekam na wątek Lotiego, chętnie go zobaczę i będę go podnosić ;).

[quote name='natka.jezewska']Ostatnie zdjęcie wymiata :-D[/QUOTE]

Przepraszam.... które ostatnie? :eviltong:

[quote name='stokrotka.af']doberek Morusowate :smile:[/QUOTE]
Dzień dobry cioteczko :loveu:


Tralalalala... a ja mam kolejnego newsa :cool3: Nasze szanowne grono spacerowe powiększy się jeszcze o mixa SH i AM oraz dwa kundle :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']hej :)

a to masz w szkole Pol-bio-ang? bo u nas jest tak ze jak jest biologia to tylko niektore przedmioty mozna miec rozszerzone i nie ma wsrod nich polskiego ale idac na pol-hist mozesz jakio 3 wybrac biol ;) tak wiec zorientuj sie bo sama o tym dobrze nie wiedzialam :evil_lol:[/QUOTE]

Hej :)

No właśnie w jednym z liceum jest taki profil - moja kumpela na nim jest ;P Też na początku się dziwiłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']
Może założymy Klub Walniętych Palców? :eviltong:
Niestety nie mam wyboru. Chcę iść na biologię, ale mam do wyboru: bio-chem-fiz oraz bio-pol-ang no i z dwojga złego wolę to drugie :eviltong:. Chemii nienawidzę, angielskiego zresztą też, ale język jeszcze myślę, że ogarnę :D


Tralalalala... a ja mam kolejnego newsa :cool3: Nasze szanowne grono spacerowe powiększy się jeszcze o mixa SH i AM oraz dwa kundle :p[/QUOTE]
Buhahaha, można, takich kalecznych paluchów. :diabloti:
O matko nienawidzę fizy ani chemii, chociaż byłam na biol-chem.
Wybieraj polski. ;) No i biologię oczywiście. :cool3: A angielski fajny jest. :D Jak coś to pomogę. :)

Wow! Fajnie, że stadko spacerowe się powiększy, liczę, że psiaki się dogadają.
Ja chcę fotki!! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Buhahaha, można, takich kalecznych paluchów. :diabloti:
O matko nienawidzę fizy ani chemii, chociaż byłam na biol-chem.
Wybieraj polski. ;) No i biologię oczywiście. :cool3: A angielski fajny jest. :D Jak coś to pomogę. :)

Wow! Fajnie, że stadko spacerowe się powiększy, liczę, że psiaki się dogadają.
Ja chcę fotki!! :eviltong:[/QUOTE]
Pfff, brzydko to brzmi :eviltong:
Ja fizykę nawet,nawet lubię. A przede wszystkim tfu! tfu! nie mam z nich większych problemów ;]
Polski? Nie lubię :diabloti:. Tym bardziej, że mamy przez te testy 4h normalnie + 1 dodatkowo (ale obowiażkowo). Zresztą ang. mamy 4 (też przez te nasze kochane testy), biologie 3 (to samo) oraz matmę 5h - i zamiast wracać o tej 13 czy 14 wracamy najwcześniej o 14 (najczęściej jednak o 15) - bo nauczycielom zachciało się zajęć dodatkowych obowiązkowych. Ja się pochlastam :placz: A angielskiego nie lubię, nie lubię, nie lubię :P W ubiegłym roku ledwie wyrobiłam się z angielskim na 4 na koniec... :roll:

Dogadają, dogadają :evil_lol: Malman musi, jest adopcyjny (nota bene z właścicielem poznaliśmy się przez forum AM) :P Podobno jednak dość dominacyjny, więc myślę, że nie będę wtedy ciągnąć ze sobą K. i Kropki, by nie było waśni...

Ja też! :eviltong:

[quote name='stokrotka.af']szkoda,że my nie mamy już "grona spacerowego" :-([/QUOTE]
Na pewno w końcu ktoś się znajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Myślałam, że jak się rozpocznie rok szkolny, to będzie mniej nagadane :oops: Ależ się pomyliłam :evil_lol:[/QUOTE]
Tu może się uspokoi jak zaczną być sprawdziany robione....ale na też bym nie liczyła :evil_lol:
[quote name='Ty$ka']
Coś Ty, ja beztroska dziewczyna jestem. Poza tym nie sama, nie sama - z psem chodzę :evil_lol:
Teraz to do lasu sama się trochę boję chodzić, może dlatego, że kilka razy miałam okazję spotkać "uroczych panów" w lesie - dzięki Bogu wtedy sama nie byłam, a i psa się bali. :eviltong: Ja lasy kocham, mogłabym w nich mieszkać (gdyby był internet :P), a zgubienie się to taki fajny żart, poważnie... w ogóle się nie przejmuję tym, że się zgubiłam :cool3:. Teraz jednak sama do lasu bym się nie wybrała, zawsze targam ze sobą znajomych i psiarzy...No, ale nie ma to jak samotne włóczęgi po łonie natury... cóż, dla świętego spokoju moich bliskich powinnam dostać dużego, obronnego psa. :evil_lol: Muszę to sobie dopisać do listy urodzinowej :p[/QUOTE]
No widzisz, ja też z psem chodzę (hmm...:roll:) i się jakoś pewniej przez to nie czuję... :evil_lol:
Ale powiem, że i ja zaczęłam się obawiać chodzić do lasu (nawet z psem :-) ). Ale co się dziwić, jakoś na początku wakacji przed nasz blok zjechała się policja i weszli do lasu na przeciwko...Zaraz potem przyjechało pogotowie, które jednak szybko odjechało... Potem przyjechali z prokuratury i lekarz sądowy... Hmm... Pewnie jakiś pijak trochę przesadził, no ale jednak, obawiać się można :roll:


[quote name='Agnieszka Co.']Cześć - odwzajemniam Twoją wizytę w wątku Dyzia i Lusi :)
Przeczytałam dopiero 2 strony Twojej galerii, ale musze wracać do pracy. Chętnie wrócę do lektury (ale jak ja nadrobię ponad 100 stron???). Podoba mi się jak piszesz o Morusie. Mam córkę w Twoim wieku też zakręconą na punkcie zwierząt.
Od soboty mam na tymczasie Lotiego - psa w typie szetlanda. Z szetlanda ma budowę ciała, włos - tylko pyszczek kundelkowaty. Ma wspaniałe usposobienie. Może dziś lub jutro założę mu wątek.[/QUOTE]
Właśnie sobie uświadomiłam jak ta galeria się ostatnio nieźle rozkręciła... Przez rok pojawiło się trochę ponad 100 stron, a przez 2 tygodnie- 20... Hmm, to dosyć zastanawiające :evil_lol:

[quote name='Ty$ka']Hej hej :)

Z jednej strony jesteś nieustraszona, a z drugiej takiego małego pajączka się boisz :evil_lol:


Tralalalala... a ja mam kolejnego newsa :cool3: Nasze szanowne grono spacerowe powiększy się jeszcze o mixa SH i AM oraz dwa kundle :p[/QUOTE]
Jak można się pajączka przestraszyć :crazyeye: [:evil_lol:]
O! A co to się dzieje, że tyle nowych spacerowiczów dochodzi...? ;)

[quote name='Ty$ka']Pfff, brzydko to brzmi :eviltong:
Ja fizykę nawet,nawet lubię. A przede wszystkim tfu! tfu! nie mam z nich większych problemów ;]
Polski? Nie lubię :diabloti:. Tym bardziej, że mamy przez te testy 4h normalnie + 1 dodatkowo (ale obowiażkowo). Zresztą ang. mamy 4 (też przez te nasze kochane testy), biologie 3 (to samo) oraz matmę 5h - i zamiast wracać o tej 13 czy 14 wracamy najwcześniej o 14 (najczęściej jednak o 15) - bo nauczycielom zachciało się zajęć dodatkowych obowiązkowych. Ja się pochlastam :placz: A angielskiego nie lubię, nie lubię, nie lubię :P W ubiegłym roku ledwie wyrobiłam się z angielskim na 4 na koniec... :roll:[/QUOTE]
Nie narzekaj my zawsze mieliśmy pięć polskich (na szczęście teraz nie dołożyli), a matmę w tym roku mamy aż 6 razy :placz: Plus wychowawcza, czyli zwykle pewnie będzie 7...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...