Jump to content
Dogomania

Ma dom.Sama skóra i Kości WIELKOPIES.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MaDi, moja wpłata powinna była już dotrzeć. Mogłabyś sprawdzić i potwierdzić na wątku bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211715-ROZLICZAM-Ciuszki-i-coś-dla-domu-na-Szarika-do-5.08-zgodnie-zamknięty-29.07/page6[/URL] :) ?

Miziam Szarika i jego kolegów i sobie jadę na wakacje. Pa, pa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']MaDi, moja wpłata powinna była już dotrzeć. Mogłabyś sprawdzić i potwierdzić na wątku bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211715-ROZLICZAM-Ciuszki-i-co%C5%9B-dla-domu-na-Szarika-do-5.08-zgodnie-zamkni%C4%99ty-29.07/page6"]http://www.dogomania.pl/threads/211715-ROZLICZAM-Ciuszki-i-coś-dla-domu-na-Szarika-do-5.08-zgodnie-zamknięty-29.07/page6[/URL] :) ?

Miziam Szarika i jego kolegów i sobie jadę na wakacje. Pa, pa![/QUOTE]
Mamy kosmiczną sumę 450zł:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Mamy kosmiczną sumę 450zł:loveu:[/QUOTE]

Gdyby się jeszcze dało za to w Kosmos polecieć :lol:! Ale może chociaż trochę polepszy do życie psiaka i nowy domek szybko się znajdzie. Jestem na podglądzie wątku i czasem się odezwę. Wolałabym konkretniej pomóc, ale nie da się wziąć wszystkich kochanych psiaków :shake:. Każdego bym wzięła i... co dalej? Niech mu się wiedzie, tyle ma kochanych serc dokoła :iloveyou::buzi::Rose:. Kiedyś musi się udać :happy1::kciuki:!

Link to comment
Share on other sites

Przelalam pieniazki, 200 zl powinno dojsc na poczatku tygodnia . Tyle moglam. Postaram sie namowic jeszcze kogos po niedzieli na wplate.
Mam nadzieje ze Szariczek szybko dojdzie do siebie i zapomni o tych wszystkich okrucienstwach..
M

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moris']Przelalam pieniazki, 200 zl powinno dojsc na poczatku tygodnia . Tyle moglam. Postaram sie namowic jeszcze kogos po niedzieli na wplate.
Mam nadzieje ze Szariczek szybko dojdzie do siebie i zapomni o tych wszystkich okrucienstwach..
M[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Serce pęka i ręce opadają na to bezmózgowie....i właściciel pewnie ateistą nie jest. Chociaż jak widzę w kościele na ołtarzu do ludzi, baranka z poderżniętym gardłem to co się dziwić...:angryy:[/QUOTE]

Dobrze poruszyłaś tą sprawę - ci ludzie co znęcają się i głodzą zwierzęta to chodzą do kościoła, przyjmują księdza po kolędzie itd. Uważają się za dobrych i porządnych ludzi !!! Ateistami na pewno nie są- to są wierzący i praktykujący. A chronić to według nich trzeba życie poczęte a nie jakieś tam zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...