Jump to content
Dogomania

ONka podpalona żywcem MA KOCHAJĄCY DOM!!!


DONnka

Recommended Posts

Z tydzień nie zaglądałam albo dłużej, bo komputer był w przeglądzie. Myślałam, że Gocha już do domku się wybiera, a tu :shake: domku nie widać :shake:. Czy nikt w okolicy nie potrzebuje takiej pięknej psicy? Aż się wierzyć nie chce. Szczecińskie jest takie piękne, zielone, tyle tam miejsca dla wolnych i swobodnych. Czemu nikt nie chce Gosi? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Bez zmian. Jest coraz ładniejsza. .Jutro wstawię zdjęcia.

Brak czasu , nie dość ,że schronisko to jeszcze walczę o psy z Białogardu.[/QUOTE]

mariamc jak ta walka o białogardzkie psy?, Ty wiesz że ja dopinguję :) i czekam czy ktoś mnie zawoła na "wywiad" czy nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']mariamc jak ta walka o białogardzkie psy?, Ty wiesz że ja dopinguję :) i czekam czy ktoś mnie zawoła na "wywiad" czy nie?[/QUOTE]
Margaret, cały czas działam.
Zajrzyj na wątek Białogardu na Wolontariuszach.

Wstawię dzisiaj odpowiedż z WiW-u.
PLW wciągając schron na LPN działał w "dobrej wierze"!!!! Ręce opadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Margaret, cały czas działam.
Zajrzyj na wątek Białogardu na Wolontariuszach.

Wstawię dzisiaj odpowiedż z WiW-u.
[B]PLW wciągając schron na LPN działał w "dobrej wierze"!!!![/B] Ręce opadają.[/QUOTE]

Czy urzędnicy państwowi mają działać zgodnie z przepisami, czy zgodnie z "dobrą wiarą"?????:crazyeye:
Chcę podpowiedzieć, że wojewoda ma uprawnienia do odwoływania wetów powiatowych:razz: i granicznych!
To może napisz do wojewody,który jest organem kontrolującym, o łamaniu prawa i pracy w "dobrej wierze":diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Czy urzędnicy państwowi mają działać zgodnie z przepisami, czy zgodnie z "dobrą wiarą"?????:crazyeye:
Chcę podpowiedzieć, że wojewoda ma uprawnienia do odwoływania wetów powiatowych:razz: i granicznych!
To może napisz do wojewody,który jest organem kontrolującym, o łamaniu prawa i pracy w "dobrej wierze":diabloti:[/QUOTE]

powołuje i odwołuje wojewódzki lekarz weterynarii, a nie wojewoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybillas']powołuje i odwołuje wojewódzki lekarz weterynarii, a nie wojewoda.[/QUOTE]

Takie info znalazłam na tej stronie:
[URL]http://www.wrotamalopolski.pl/root_BIP/BIP_w_Malopolsce/root_UW/podmiotowe/Administracja/Wojewoda/[/URL]

Wygląda na to,ze w Małopolsce to Wojewoda odwołuje powiatowych i granicznych wetów!:razz:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był u nas poseł Paweł Suski.
Małgosia będzie gwiazdą spotu wyborczego posła.
w sprawie Biłogardu też mam jego pełne poparcie , dzwonił do TVN, może teraz dzięki jego protekcji się uda.
Teraz tylko jedno zdjęcie, bo zaraz jadę z moim schroniskowym amstaffem - Bolkiem na tomograf do Grudziądza.

Cało konsultacja i badania zostaną opłacone z pieniędzy Małgosi. Małgosia ratuje też Bolka.


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/1321030.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1091/1321030.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Gosienka to wyjatkowa sunia .Tyle zlego ja spotkalo ,tyle wycierpiala ..a i tak jest taka pogodna .Ten pies musi znalezc domek najlepszy na swiecie .Trzymamy kciuki Malgosiu ,bys takowy znalazla .[/QUOTE]

trzymamy mocno!!!

szkoda, że mój domek nie jest dobry, bo zapsiony do granic zdrowego rozsądku :(

może jakiś artykuł w zaprzyjaźnionej gazecie pomoże w znalezieniu domku.....

a może poseł ją przygarnie...:cool3:
nawet jeśli nie - ta reklama na pewno Małgosi bardzo pomoże

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...