Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla mnie porażką jest, że doszło do tego, iż patron akcji oraz najbardziej w sprawę zaangażowani, zostali zeszkalowani i w rezultacie wycofali się z akcji...
Według mnie nie wróży to niczego dobrego i mam tylko nadzieję, że akcja i śmierć Ozzy'ego nie pójdą na marne... A tego się obawiam.

Link to comment
Share on other sites

Agata,to nie tak.Wszystko zaczelo sie od postu Czarok:

[I][FONT=Verdana][SIZE=3]Po zasięgnięciu opinii prawników zdecydowaliśmy, że petycja i podpisy zostaną przekazane w styczniu prokuratorowi prowadzącemu sprawę Ozzy’ego. W tym, samym czasie zostaną wysłane pisma do Pana Prezydenta, Premiera i Ministra Sprawiedliwości informujące o naszej akcji i ilości zebranych podpisów.

[/SIZE][/FONT][/I][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=2]Dziwisz sie naszemu oburzeniu???
Wiesz,gdybym ja byla na miejscu Emir to i owszem czulabym sie urazona,ale w imie wyzszych idei bylabym ponadto i doprowadzilabym akcje do konca skoro firmuje ja nazwa swojej Fundacji.
Nic wiecej nie napisze,aby znow nie wszczynac klotni.
[/SIZE][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Izo z Fidelem.
Może nie należało się zaraz oburzać? Ja też byłam tym zaskoczona czemu dałam zresztą wyraz. Ale przecież zanim jeszcze Emir zdążyła się wytłumaczyć z tego co zrobiła (każdemu zdarza sie palnąć głupstwo) już osdądzono ją od czci i wiary.
Chyba jednak zagrały tu emocje nie mające nic wspólnego z petycją. Prawda?

Link to comment
Share on other sites

Kochani a mozemy wrocic do konkretow? Jeszcze wiecej komentarzy do pisma przewodniego i listu do mediow? Ja dodalam swoje uwagi ale informacja zwrotna byla ograniczona (nie licząc Tweety :)) Pisalam tez ze jesli nie przekonam Krzysia to ja moge pojsc przekazac podpisy z Kacha i z Green...

Czas ucieka... Chyba nie chcemy zmarnowac tych ponad 90 tys. podpisow? I odpuscic tym przez ktorych zginal Ozzy?

Jak dojade dzis wieczorem (pozno) do Krakowa to popracuje jeszcze nad obydwoma tekstami, OK? Ale kontaktow z mediami nie jestem w stanie raczej wziac na siebie, moze czesc ale nie wszystkie. Naprawde mam bardzo malo czasu... juz nie mam z czego go wykroic.

Link to comment
Share on other sites

Może wreszcie uda mi się coś napisać, niestety jakość internetu u moich rodziców jest delikatnie mówiąc do bani :(
Cały czas jest aktualna sprawa z tym, że wspólnie z Green możemy przekazać podpisy uprawnionym osobom, próbowałam wczoraj wysłać priva Puli, ale nie wiem czy go dostała...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

[quote name='kacha_wawa']Może wreszcie uda mi się coś napisać, niestety jakość internetu u moich rodziców jest delikatnie mówiąc do bani :(
Cały czas jest aktualna sprawa z tym, że wspólnie z Green możemy przekazać podpisy uprawnionym osobom, próbowałam wczoraj wysłać priva Puli, ale nie wiem czy go dostała...[/quote]

Jesli dostane od Was informacje, bardzo konkretne, co chcecie zawrzec w pismach = moge je opracowac stylistycznie.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam, że coś mnie jeszcze nurtuje. Sprecyzuję to dokładnie jutro, ale nie spieszcie się tak z odbieraniem list EMIR. Jako koordynator powołany przez Fundację EMIR (mam to na piśmie)to z Fundacją miałam umowę na dostarczenie list i z nikim innym. Zanim podjęłam się tej funkcji sprawdziłam wiarygodność tej instytucji. Ludzie, którzy w Olsztynie podpisywali petycję wiedzieli jaka będzie dalsza droga list, tzn. listy są odesłane do Fundacji EMIR i dalej EMIR przekazuje podpisane petycje do biura prezydenta. Przypominam, że z Olsztyna jest to ok.13.000 podpisów ważnych, a w swoim zacietrzewieniu, o ile pamiętam nikt pozostałych koordynatorów nie zapytał o zdanie, w tym mnie. Nie znam osób, do rąk których petycje się dostaną, a sami bardzo uczuliliście mnie na to, że są to dane osobowe i nie można ich, ot tak sobie przekazywać. Moim zdaniem w delegacji powinien, a nawet musi, się znaleźć przedstawiciel Fundacji EMIR wraz z podpisanymi listami. Wtedy będę spokojna, że sprawa jest załatwiona zgodnie z prawem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pluciarz']Nie znam osób, do rąk których petycje się dostaną, a sami bardzo uczuliliście mnie na to, że są to dane osobowe i nie można ich, ot tak sobie przekazywać. Moim zdaniem [B]w delegacji powinien, a nawet musi, się znaleźć przedstawiciel Fundacji EMIR wraz z podpisanymi listami. Wtedy będę spokojna, że sprawa jest załatwiona zgodnie z prawem.[/B][/quote] No to ja również podpisuję się pod tym postulatem jako koordynator poznański, który odpowiedziany jest za ponad 17,000 podpisów...

Link to comment
Share on other sites

Moje uwagi dotyczace pism do mediow sa jedne - dolaczyc krotki raport z akcji. Elu z Krzysiem, mozecie taki sprokurowac?

Jesli chodzi o kontakt z mediami: tak jak juz pisalam, ja moge pomoc organizacyjnie i przekazujac ogolne informacje, tak czy inaczej, jesli zaczna sie szczegolowe pytania, bedzie potrzebna jakas osoba "ze srodka", poniewaz pozostali nie wyrazili checi do pomocy, zostaja tylko Ela z Krzysiem (przykro mi, bez Was nie damy rady), oraz kacha, ktora tez duzo wie, z racji koordynowania warszawa.

Poniewaz podpisy musza trafic do kachy (do mnie bez sensu- mieszkam poza warszawa, a emir nie chce dalej dzialc w tej sprawie), Kasiu zaltwisz przekazanie z Emir, czy dasz mi PW swoj adres i ja to jakos ustale?

- prosze o napisanie pisma przewodniego z zapytaniem o przekazanie dokumentow - postaram sie je jutro-pojutrze wyslac poczta i @

pzdr
GreenEvil

Edit: Pluciarz, GoniaP: poatrzcie wyzej na post Agaty)balu, Emir odmawia dalszego brania udzialu w akcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Moje uwagi dotyczace pism do mediow sa jedne - dolaczyc krotki raport z akcji. Elu z Krzysiem, mozecie taki sprokurowac?

Jesli chodzi o kontakt z mediami: tak jak juz pisalam, ja moge pomoc organizacyjnie i przekazujac ogolne informacje, tak czy inaczej, jesli zaczna sie szczegolowe pytania, bedzie potrzebna jakas osoba "ze srodka", poniewaz pozostali nie wyrazili checi do pomocy, zostaja tylko Ela z Krzysiem (przykro mi, bez Was nie damy rady), oraz kacha, ktora tez duzo wie, z racji koordynowania warszawa.

Poniewaz podpisy musza trafic do kachy (do mnie bez sensu- mieszkam poza warszawa, a emir nie chce dalej dzialc w tej sprawie), Kasiu zaltwisz przekazanie z Emir, czy dasz mi PW swoj adres i ja to jakos ustale?

- prosze o napisanie pisma przewodniego z zapytaniem o przekazanie dokumentow - postaram sie je jutro-pojutrze wyslac poczta i @

pzdr
GreenEvil

Edit: Pluciarz, GoniaP: poatrzcie wyzej na post Agaty)balu, Emir odmawia dalszego brania udzialu w akcji[/quote] Nie neguję Twojej dobrej woli, ale dla mnie obecny stan rzeczy to farsa! I zaznaczę na początku, że nie jest moją intencją nikogo obrażać, tylko stwierdzić stan rzeczy.
Nie rozumiem dlaczego obecnie zabierają głos Ci, którzy przez cały ten czas najmniej zrobili???
Jako Warszawianki, (Ty i Kacha_Wawa) przedstawicielki Stolicy... gdzie byłyście kiedy trzeba było popracować, pozbierać podpisy, zorganizować akcje??? Wynik Stolicy, jak na Stolicę, to żaden wynik - przykro mi....
Teraz, kiedy wszystko jest podane na talerzu, kiedy Emir i Medar byli motorem napędowym sukcesu, sprawili że wykonano mozolną, mrówczą pracę, Wy zabieracie głos? Usuwacie ich w cień? Negujecie ich wkład? Ich doświadczenie? Co chcecie sami osiągnąć? Chcecie blasku fleszów czy załatwienia sprawy... Bo wychodzi na to pierwsze.

Link to comment
Share on other sites

Troche późno zaczynacie kolejne zamieszanie.
Korespondowałam z Emir w tej sprawie. Napisała do mnie miedzy innymi:

[I]Nie będzie EMIR firmował niczego już w tej akcji; pole do popisu i
zbieranie laurów pozostawiam owej całości, której nie jestem w stanie
zaakceptowa a już w żądnym wypadku nie chcę być z nia utożsamiana.[/I]

Więc bardzo proszę nie zaczynajcie znowu podgrzewać atmosfery!

Wczoraj ustalono, ze grupa, która zajmie sie sfinalizowaniem dostarczenia petycji Przezydentowi, według scenariusza ARKI, to:
Ela i Krzyś
Kacha_Wawa
Greenevil
i osoby przez nich dokooptowane.

Jeżeli macie czas i ochotę do działania to mozecie się z nimi porozumieć.

Link to comment
Share on other sites

Gonia P. Kobieto! o czym ty piszesz??
[I]Teraz, kiedy wszystko jest podane na talerzu, kiedy Emir i Medar byli motorem napędowym sukcesu, sprawili że wykonano mozolną, mrówczą pracę, Wy zabieracie głos? Usuwacie ich w cień? Negujecie ich wkład? Ich doświadczenie? Co chcecie sami osiągnąć? Chcecie blasku fleszów czy załatwienia sprawy... Bo wychodzi na to[/I] [I]pierwsze.[/I]

To chyba Ty jesteś uczulona na punkcie fleszów i blasku chwały. Ela, Krzys i Dorota wcale tego nie pragną! Zgodzili się wziąc sprawę w swoje ręce bo widzą, że sie sypie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']

[I]Nie będzie EMIR firmował niczego [B]już [/B]w tej akcji; [B]pole do popisu i
zbieranie laurów pozostawiam owej całości[/B], której nie jestem w stanie
zaakceptowa a już w żądnym wypadku nie chcę być z nia utożsamiana.[/I][/quote] Nie sądzisz, że to zdanie jest nad wyraz wymowne??? Gdybym wiedziała, że tak to się skończy nie poświęcałabym wycinka życia w, jak mi się wydawało, dobrej sprawie... Wybaczcie, ale nie wierzę w Wasz sukces bez Emir i Medara:shake:
Chcę też poddać w wątpliwość ową całość, na którą powoływaaś się w swoje korespondencji z Emir. Ja do niej się nie zaliczam... Sądzę, że Pluciarz również nie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...