Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 10.10.2023 o 09:43, elik napisał:

Marysiu rzuć okiem na butki z tego linku, może będą odpowiednie dla Odisia. Na Allegro jest spory wybór i to w cenie do przeżycia 

https://allegro.pl/oferta/antyposlizgowe-skarpetki-dla-duzego-psa-leo-l-13134099494

 

https://allegro.pl/oferta/trixie-walker-buty-ochronne-dla-psa-s-tx-19471-6558749179?bi_s=ads&bi_m=showitem:desktop:top:active&bi_c=YmJhM2NmZmEtNzg4My00Y2JkLTllN2YtZjZiMjVhM2E4NTA0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cc74f9ad-8e4b-4707-9316-afcaae02bd77

może takie bardziej "zimówki" 😉  rzeczywiście duży wybór

na skarpetki koleżanka ma poszukać takich "osłonek" gumowych, widziała we Wrocławiu na Metalowców kiedyś takie jakby "baloniki" gumowe na łapki, gumowce jakby, bo skarpetki teraz jesienią przemakają szybko. Ma tam podjechać, ale chyba w sobotę dopiero, bo pracuje do późna.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2023 o 09:53, mari23 napisał:

https://allegro.pl/oferta/trixie-walker-buty-ochronne-dla-psa-s-tx-19471-6558749179?bi_s=ads&bi_m=showitem:desktop:top:active&bi_c=YmJhM2NmZmEtNzg4My00Y2JkLTllN2YtZjZiMjVhM2E4NTA0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cc74f9ad-8e4b-4707-9316-afcaae02bd77

może takie bardziej "zimówki" 😉  rzeczywiście duży wybór

na skarpetki koleżanka ma poszukać takich "osłonek" gumowych, widziała we Wrocławiu na Metalowców kiedyś takie jakby "baloniki" gumowe na łapki, gumowce jakby, bo skarpetki teraz jesienią przemakają szybko. Ma tam podjechać, ale chyba w sobotę dopiero, bo pracuje do późna.  

Wybierz Marysiu takie, które wg Ciebie będą dla Odisia najlepsze. Jeśli zdadzą egzamin, kupimy mu na zapas kilka.

Na ten czas faktycznie lepsze będą z materiału nie przepuszczającego wody.     

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2023 o 09:57, elik napisał:

Wybierz Marysiu takie, które wg Ciebie będą dla Odisia najlepsze. Jeśli zdadzą egzamin, kupimy mu na zapas kilka.

Na ten czas faktycznie lepsze będą z materiału nie przepuszczającego wody.     

wybrałam... i chyba źle 😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2023 o 11:45, mari23 napisał:

wybrałam... i chyba źle 😉 

Trudno, tak się zdarza przy zakupach w internecie. Niestety ze zdjęcia nie wszystko da się przewidzieć. Może jednak uda Ci się usprawnić tak, żeby pasowały do kształtu łapek i sposobu poruszania się Odisia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2023 o 12:12, elik napisał:

Trudno, tak się zdarza przy zakupach w internecie. Niestety ze zdjęcia nie wszystko da się przewidzieć. Może jednak uda Ci się usprawnić tak, żeby pasowały do kształtu łapek i sposobu poruszania się Odisia.

No właśnie ten sposób poruszania Odisia jest śmieszny, zabawny, ale tak naprawdę to jego największy problem, bo takie skoki np. na schodach mogą zakończyć się bardzo źle. Jego niepełnosprawność ruchowa byłaby mniejszym problemem, gdyby Odi był zrównoważonym, poważnym panem.... a to jest wulkan radości i miłości, skaczący w biegu. On albo idzie ciągnąc łapki, albo skacze podrzucając tyłem w sposób, którego chyba nie potrafi kontrolować, a może tylko taką ma możliwość "fizyczną" w związku z urazem kręgosłupa. Jest przy tym niesforny, nie słucha mnie wcale (ja nie jestem "typem alfa" wg mojej koleżanki-szkoleniowca ;)) ale jest taki kochany i słodki, roześmiany łobuziak... nie da się go nie kochać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U nas też nie da się odpocząć i powiedzieć pas!... kojce gminne pełne, kolejny pies spod sklepu dzikus już 2 tygodnie unika klatki-łapki 😞 dziś zabraliśmy z gminnego do naszego kojca sunię w typie owczarka belga, masa kleszczy i oczywiście babeszjoza 😞 Ale spróbuj podać leki psu, który jest dziki, biega po kojcu i wreszcie złapany na siłę (zastrzyk, wyciągniecie kilkunastu kleszczy) gryzie....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2023 o 11:56, maarit napisał:

Psinkę znaleziono przy drzewie, z łańcuchem... 

Był przywiązany do drzewa łańcuchem 😞 jakim trzeba być potworem, żeby coś takiego zrobić !

Dnia 18.10.2023 o 12:18, Moli@ napisał:

Bidulek z lasu, może wybrał się na polowanie i zgubił się?

Z tych małych szorstkowłosych sierściuchów często zajadli myśliwi 😞

Piesio jest bardzo grzeczny, przyjazny do piesków i łagodny, wręcz bojaźliwy, przy głaskaniu sika pod siebie 😞

Ma śliczne umaszczenie, jest mały, w typie jamnika szorstkowłosego trochę. Na razie go odpchliłam i odrobaczyłam.

Przepraszam, że tak mało się odzywam, moja siostra jest w szpitalu 😞 ten rok "23" miał być dla mnie szczęśliwy 😞

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 31.10.2023 o 16:11, maarit napisał:

Chłopak dzisiaj przeszedł kastrację i już jest w domu. Jeżeli chodzi o sterylizację/kastrację to mari jest ,,bezwzględna"  ;⁠-⁠) Tu nawet nie ma co probować negocjować  🤣

IMG-20231031-WA0006_aRPmlQKn4j.jpeg

Ależ to mikrusik  ❤️    No i bardzo dobrze  🙂  Tak trzymać.

Pozdrowienia dla Marysi, buziaki  😘     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...