Jump to content
Dogomania

DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

[quote name='taks']Biafra nie wiem czy nie należałoby też sprawdzić suki na obecność ludzkiej spermy - to mi wygląda na robotę jakiegoś zboka. A skierowanie sprawy w kierunku pedo i zoofilii mogłoby bardziej zaangażować "organa ścigania "[/QUOTE]
----------
Zastanawiałam sie nadtym.Nam sie też wydaje,że to jest..to wygląda na przypadek zoofilii.
Tak mi sie wydaje.
Co za drań!
E/W

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Policja moim skromnym zdaniem szczególnie powinna sie przyłożyć,bo to jest grożny człowiek..To się może powtórzyć..
Może należy wysłac jakieś pismo,albo co żeby zachęcic do działania ..
E/W

Link to comment
Share on other sites

uwaga wszyscy! trzeba złapac tego oprawce....moze to głupie ale moze podzielmy sie jakos nazwiskami na NASZA KLASA i porozsyłajmy wiadomosc do wszystkich mieszkancow tych trzech miejscowosci? ja zobowiązuje sie zrobić połowe miejscowosci Osieczany- sa 42 strony mieszkancow wiec zrobie 22 strony. kto pomaga? zlapiemy tego ...wlasnie kogo-?? człowiek nie pasuje a przeklinac nie mozna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']wydarzenie na fb
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=197208793659861[/URL]

pomóżcie dotrzec do jak największej liczby osób
:([/QUOTE]

Rozpowszechniajmy to wydarzenie wszyscy, którzy jesteśmy na FB (poprzez udostępnianie, zapraszanie do wydarzenia gości, których jesteśmy znajomymi, zachęcanie do tego, żeby oni zapraszali swoich znajomych). Im szerzej rozniesie się ta potworna wieść, tym większe prawdopodobieństwo, że zajmą się nią media..

Link to comment
Share on other sites

postarałem się coś na podstawie Waszych informacji napisać do tvn24. Niestety na zdjęciach nie może być logotypów (takie ma zastrzeżenia portal tvn24) więc opublikowałem to w takiej wersji. Postarajcie się temat rozszerzyć aby widzieli, że jest nim duże zainteresowanie. Pozdrawiam. Oto link do artykułu: [url]http://kontakt24.tvn.pl/artykul,suka-przebrana-w-sukienke-skatowana-przez-czlowieka,92102.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mam wstępne wyniki sekcji. Na razie podane telefonicznie, protokół dopiero się pisze.
Przepraszam jeśli coś przekręcę, ale z nerwów i zamieszania mogłam źle zanotować :oops:

Suka , wiek około 7 lat w dobrej kondycji ogólnej. (To znaczy za życia była zadbana)
Bardzo duże zmiany pourazowe.
W mózgu krwiak podtwardówkowy uciskający na tkankę mózgu,
duże wylewy w tkankach w okolicy ucha,
przynajmniej dwa silne uderzenia,
oderwanie mięśni od czaszki w okolicach czołowo-skroniowo-ciemieniowych
przerwanie tkanek mięśniowych

Charakter rozwarstwienia się tkanek, jak i wylewy wewnątrztkankowe i charakter zmian pourazowych, wskazują na użycie narzędzia ostrokrawędzistego.
Zmiany wykluczają możliwość urazu w wypadku komunikacyjnym. Na pewno zrobił jej to człowiek.

Suka nie była wykorzystywana seksualnie.
W jelitach tasiemiec.

Na razie tyle. Albo aż tyle ja kto woli :-(

Ewentualne leczenie operacyjne tego psa nie dawałoby większych szans na wyzdrowienie. Eutanazja była w pełni uzasadniona.

Nie wiemy jak długo ten pies leżał w rowie.
Może oprawca myślał, że nie żyje albo suka straciła przytomność a później się ocknęła.


[SIZE=5][COLOR=red][B]Szukamy własciciela psa. Zadbana , siedmioletna. [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Chyba była kiedyś szczepiona...[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Może ktoś ją rozpozna.[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Mam wstępne wyniki sekcji. Na razie podane telefonicznie, protokół dopiero się pisze.
Przepraszam jeśli coś przekręcę, ale z nerwów i zamieszania mogłam źle zanotować :oops:

Suka , wiek około 7 lat w dobrej kondycji ogólnej. (To znaczy za życia była zadbana)
Bardzo duże zmiany pourazowe.
W mózgu krwiak podtwardówkowy uciskający na tkankę mózgu,
duże wylewy w tkankach w okolicy ucha,
przynajmniej dwa silne uderzenia,
oderwanie mięśni od czaszki w okolicach czołowo-skroniowo-ciemieniowych
przerwanie tkanek mięśniowych

Charakter rozwarstwienia się tkanek, jak i wylewy wewnątrztkankowe i charakter zmian pourazowych, wskazują na użycie narzędzia ostrokrawędzistego.
Zmiany wykluczają możliwość urazu w wypadku komunikacyjnym. Na pewno zrobił jej to człowiek.

Suka nie była wykorzystywana seksualnie.
W jelitach tasiemiec.

Na razie tyle. Albo aż tyle ja kto woli :-(

Ewentualne leczenie operacyjne tego psa nie dawałoby większych szans na wyzdrowienie. Eutanazja była w pełni uzasadniona.

Nie wiemy jak długo ten pies leżał w rowie.
Może oprawca myślał, że nie żyje albo suka straciła przytomność a później się ocknęła.


[SIZE=5][COLOR=red][B]Szukamy własciciela psa. Zadbana , siedmioletna. [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Chyba była kiedyś szczepiona...[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Może ktoś ją rozpozna.[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]


dobrze,ze chociaz nasze przypuszczenia sie nie potwierdzily,ale to i tak nie usparawiedliwia postepowania tego zwyrodnialca,skoro byla tak chora to mozna bylo eutanazje przeprowadzic w humanitarny sposob,nie ma zadnych usprawiedliwien

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...