Jump to content
Dogomania

merrickmayfair

Members
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About merrickmayfair

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/18/1991

Converted

 • Location
  Opole
 • Interests
  русский язык ;)
 • Occupation
  studentka :D

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Została podjęta próba przeniesienia Doy’a do hotelika. Zbieramy deklaracje! Jeśli się uda, to Doy trafi do hoteliku u zuziM. Prosimy o pomoc, on nie może zostać dłużej w schronisku – grozi mu uśpienie … ! http://www.dogomania.pl/threads/222905-Przera%C5%BCony-DOJCZLAND-potrzebne-deklaracje-na-hotelik!

 2. Dzięki, pewnie jutro albo w sobotę podejdę :) znalazłam jeszcze jakieś smyczki i parę obróżek to też podrzucę :) schronisko jest czynne do 17 chyba, tak?
 3. Witam, mógłby mi ktoś napisać jak dojść do schroniska? Chodzi mi od tego wiaduktu na 1-go maja, przy biedronce :) mam sporo puszek w domu i chcialabym je zaniesc :)
 4. Wpłaciłam mały grosik na staruszka...biedny psiak, powinien starość spędzić pod kołderką z kochającym człowiekiem a nie :(
 5. Moj dzik ciagnie na smyczy tylko z samego rana jak jest niewybiegany, dlatego z rana używam fleksi. Później już spokojnie normalne smycze :) A co myślicie o tym wzorku dla mojego kundliszonka? :) [IMG]http://i40.tinypic.com/2mw56co.jpg[/IMG]
 6. A ja mała zachowuje się sama w domu? Piszczy, wyje, szczeka czy jest cichuteńko? :)
 7. [IMG]http://i41.tinypic.com/w17gqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/33dbghl.jpg[/IMG]
 8. Bardzo dziekuje ! A ja tyle szukalam a niczego nie znalazlam :) bardzo dziekuje :*
 9. [quote name='Molowe']fajne zdjęcia i widzę że spacerek udany :D czy ja dobrze widzę Gacka i Draco Karoli ???[/QUOTE] Zgadza sie :) I naszlo mnie na wspomnienia...siedzę i myślę o mojej małej psinie, którą musiałam pożegnać 3 lata temu. Spędziła ze mną najtrudniejsze lata życia i tylko na nią mogłam wtedy liczyć...moje małe, 3 lata już jej nie ma [IMG]http://i39.tinypic.com/wbbd5i.jpg[/IMG] znalazłam w aparacie ostatnie jej zdjecia, zrobione 2 tygodnie przed śmiercią, bardzo złej jakości ale tak się bawiło kocykiem :( [IMG]http://i41.tinypic.com/svqglh.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2qm2kuu.jpg[/IMG] " Bozia dała pieskom zbyt krótkie to życie, coś się Jej popsuło w wielkim, boskim planie. Może nie powinnam, lecz zapytam skrycie- czemu mi zabrano me pieskie kochanie ? Czemu nie zobaczę więcej słodkiej mordki uśmiechniętej stale z rana do wieczora? (...) Czemu nie usłyszę już więcej szczekania? Jak można zamienić to mądre spojrzenie na samotne chwile gorzkiego czekania? Może Bóg się jednak nie pomylił w planie i dobrze obliczył kruche, pieskie życie. Gdy zsyła tu dobre, przyjacielskie dusze daje im też tajny plan do wykonania- mają nas nauczyć zapomnianej dawno sztuki bezinteresownego kochania. Daje Bóg im więc kilka tylko lat, by nauczyć ludzi kochać tak po prostu i cudowne oczy, których krótki blask roztopi serc wielu lodowe komnaty, a do tego przecież wielu nie potrzeba lat, by uczynić człowieka wewnętrznie bogatym... "
×
×
 • Create New...