Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

Dzwoniłam do kliniki dr. Garncarza.
Będzie dopiero w poniedziałek, ale Pani w rejestracji poprosiła mnie o dane, nazwisko i telefon - po skończonej operacji Pani anestezjolog do mnie zadzwoni i mogę dopytać o szczegóły.
Resztę powie dr. Garncarz, ale tak jak pisałam - dopiero w poniedziałek.
Do dr. Łobaczewskiej mam tylko telefon komórkowy.
Nie odbiera.

Link to comment
Share on other sites

Pani anestezjolog oddzwoniła do mnie.
W poniedziałek zadzwoni do mnie dr. Garncarz i udzieli szczegółowych informacji.
Z anestezjologicznego punktu widzenia ważne jest:

- [B]Dunia musi mieć zrobioną morfologię i biochemię[/B] - czyli podstawowe badanie krwi i osłuchane serduszko.

- [B]tydzień przed operacją musi mieć podawany antybiotyk i krople do oczu[/B] - codziennie przez siedem dni.

Dr. Garncarz poda przez telefon wszystkie nazwy ( kropli i antybiotyku), może też porozmawiać z lekarzem prowadzącym Dunię i przekazać o co chodzi.

Skoro to ma być dziennie podawany antybiotyk, to albo mama Jaagi potrafiłaby go podawać ( zastrzyk) albo trzeba dziennie ją zawozić do weta...

[B]Dwa tygodmie wystarczą, żeby ustalić termin operacji.[/B]

-ceny i decyzja jaką metodą będzie operowana i czy jedno oko czy dwa - to mam ustalić w poniedziałek z dr. Garncarzem.

Będzie dzwonił przed pacjentami - przed 17 - lub po - około 21.00

Link to comment
Share on other sites

Pomyślcie o Slayu...o mamie Jaagi...o Duni...
Ja tylko dzwonię i się staram ogarniać chaos.

No nic, lecę rozsyłać wątek i prosić o wplaty, bo samym gadaniem przez telefon to ja tych pieniędzy nie wyczaruję. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To ja sobie też powysyłam Pw z zaproszeniami, a co :evillaug:[/QUOTE]

a to ja zaproszę innych, którzy jeszcze nie zawitali do naszego Paluszka (banerek w moim podpisie) na dzisiejszy kabaret, który zrobił się z poważnej akcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']a to ja zaproszę innych, którzy jeszcze nie zawitali do naszego Paluszka (banerek w moim podpisie) na dzisiejszy kabaret, który zrobił się z poważnej akcji[/QUOTE]

:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: wszędzie mnie tym prześladujesz :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[QUOTE]jestem na zaproszenie Lara:smile:

niestety finansowo nie pomogę, ale zapisuje i będę jej kibicować!
bardzo fajna jest maleńka:-( [/QUOTE]

Już widzę, że są jakieś efekty zmasowanej akcji wysyłania zaproszeń :diabloti: Dzięki wielkie za obecność! :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']nie no jak wszędzie Lara na straży to już nic złego nie może się przydażyć:cool3:. Zabezpieczenie wirtualne wątków jest.[/QUOTE]

No pewnie ;-) Wysyłam już chyba z 40 zaproszenie na ten wątek, więc musi być dobrze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...