Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

Boże jak się cieszę, wzięłam i się rozpłakałam ze wzruszenia.
Niech Ci rybeńko los tak sprzyja i sprzyja....
Jasza, jeszcze nie zrobiłam przelewu ale zrobię na pewno, jestem ostatnio zajęta, ale po niedzieli będzie na koncie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Awit, dziękujemy!
Ja tez dzisiaj się popłakałam, a Slay chyba pomyślał, że jestem niespełna rozumu, bo piszczałam mu do telefonu ;-)[/QUOTE]

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! Co za wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie mogę nic mówić :ekmm: ze szczęścia :lying::scream_3::Cool!::Cool!::Cool!::jumpie::jumpie::jumpie::smilecol::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::angel::angel::angel::bigcool::bigcool::bigcool::rofl::cunao::cunao::knajpa::drink1::laola:

P.S. Mam łzy w oczach....

Link to comment
Share on other sites

Cudowne wieści! Strasznie się cieszę! :multi:

[quote name='gosia2313']Tak, tez go wczoraj widziałam ;(
Trzeba go koniecznie wziąć na spacer w sobotę ( zapytam tą nową wolontariuszkę- może go weźmie) i zrobić zdjęcia, poznać go i ogłaszać !!![/QUOTE]
On jest na boksach chorych, można w ogóle brać psy z tego boksu na spacer? Biedny jest bardzo :(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]OK wróciłem.[/FONT]
[FONT=Verdana]Dunia Oddana już Mamie Jaagi. Trochę zestresowana była ale jakoś dała radę.[/FONT]
[FONT=Verdana] [/FONT]
[FONT=Verdana]Co do metody operacji. Po rozmowie z panią wet i po tym jak ona mi przedstawiła jak tp wygląda dobrze się wypytajcie Dr jakie są zalety i wady. Bo czasami lepiej zoperować jedno oko ale do porządku niż robić cos po kilka razy.[/FONT]
[FONT=Verdana]A teraz ide spać w sumie z objazdami wyszło 900 km [/FONT]
[FONT=Verdana]Dobranoc.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Zadzwonię dzisiaj do doktora Garncarza i dopytam o wszystko.[/U][/B]
O koszty, o termin w jakim trzeba wcześniej się umówić.
O to, czy lepiej zoperować jedno oko lepszą metodą, czy dwa - tą podstawową.
[I]I w ogóle - zobaczymy ile pieniędzy uda się nam zebrać.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Super, że mała będzie widzieć! :multi::loveu:[/QUOTE]
Ale wiadomości :):):)

Cioteczki zajrzyjcie chociaż do biedy bez deklaracji [url]http://www.dogomania.pl/threads/206526-ONek-z-nie%C5%BCytem-jelit-Brakuje-280z%C5%82-sta%C5%82ych-deklaracji-na-hotel!!-Staruszek-chce-%C5%BCy%C4%87[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O kurczaki - to drugi Balon chętnie by się podłączył z historią swojego "kukułczego jajka", co?... :)[/QUOTE]

aha, Nutusia, bo jakoś zapomniałam odpowiedzieć-przepraszam, jak masz długą płaczliwą historię to daj mi wątek - wstawię. jeszcze jeden art. czeka i potem mogę twoją wstawić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...