Jump to content
Dogomania

Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.


MaDi

Recommended Posts

Pereleczka pięknie przyjmuje z jednej ręki przysmaki a z drugiej głaski, dziś chyba zdziwiona długą nieobecnością a może i steskniona głasków i przysmaków dała mi z własnej nieprzymuszonej woli łapunię, to cieszy bo nie chcę by zabieig dla niej okazywały sie niemiłą ingerencją w jej spokój ,

Dzis nareszcie udało mi się zrobić jej własne zakupy, już nie pożyczamy od gliwickiej SZARUNI nic więcej oprócz doświadczenia z jej przypadku/ Jutro napiszę całą listę co używam, jak i dlaczego może jeszcze ktos skorzysta,

dzisiejszych porannych smarowidełek nie zlizała, była jej skóra też jakby chłodniejsza, wychłodzona jest też pięknie po ozonku/

Na PEREŁCE wypróbujemy ulepszony, bardziej efektywny sposób aplikowania olejku z drzewa herbacianego, Farmaceutka dziś uznała pomysł za idealny, tym bardziej ze substancja nośna będzie zakupiony dziś olej kokosowy który sam w sobie jest przewspaniałym lekiem, więc działanie będzie spotęgowane/

Jestem pełna nadziei że terapia sie uda, musi się udać,a teraz pozna kolacja/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[SIZE=2][B][COLOR=magenta]który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [COLOR=blue]zapraszam na bazarek[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, rośliny[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL]

[SIZE=2]Perełkę wspomogłam, proszę teraz o pomoc dla innych piesów.
Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie.

A obiecałam sobie: żadnych bazarków więcej....[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

bardzo byłam zapracowana i nareszcie znalazłam chwilkę czasu, pieniążki nadzwyczaj szybciutko wylądowały na koncie, i natychmiast zrobiłam z części użytek, zakupiłam wszelkie środki naturalne które uznałam za najodpowiedniejsze i najefektywniejsze dla jej stanu/ zostawiłam rezerwę na inne potrzeby gdyby takie wynikły, Sunia już nie ma taryfy ulgowej, jest w miarę przyzwyczajona do mnie i pozwala robić wszelkie konieczne zabiegi, narazie jest ich kilka dziennie, niektóre powtarzane 2 razy, pierwsze rezultaty już są widoczne, mimo że czasu jak dotąd było mało/ Nie ma juz żadnych śladów po krostach, skóra już jest przyjemna, nie lepiąca się do dłoni ,temperatura skóry jest stabilna, nie ma momentów z mocno podniesioną temperaturą,
zapach jest już zupełnie neutralny, na całej powierzchni skóry pojawil się bardzo delikatny meszek, nawet na napiętej skórze łepetynki, meszek w rożnych miejscach ma różne natężenie, w jednych jest gęściejszy i silniejszy, w innych dardzo jeszcze delikatny, narazie jestem pełna optymizmu i powtarzam zabiegi aż do skutku wyrazistego na tyle by wyrażnie rozpoznać te zmiany będzie można na zdjęciu/ ponieważ dziś jeszcze czekają na zabiegi ostatnie Dropsik i Perełka, napiszę w wolnej chwili dokładnie co kupiłam i jak stosuję, narazie jestem pełna zapału zachęcona pierwszymi zmianami/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']bardzo byłam zapracowana i nareszcie znalazłam chwilkę czasu, pieniążki nadzwyczaj szybciutko wylądowały na koncie, i natychmiast zrobiłam z części użytek, zakupiłam wszelkie środki naturalne które uznałam za najodpowiedniejsze i najefektywniejsze dla jej stanu/ zostawiłam rezerwę na inne potrzeby gdyby takie wynikły, Sunia już nie ma taryfy ulgowej, jest w miarę przyzwyczajona do mnie i pozwala robić wszelkie konieczne zabiegi, narazie jest ich kilka dziennie, niektóre powtarzane 2 razy, pierwsze rezultaty już są widoczne, mimo że czasu jak dotąd było mało/ Nie ma juz żadnych śladów po krostach, skóra już jest przyjemna, nie lepiąca się do dłoni ,temperatura skóry jest stabilna, nie ma momentów z mocno podniesioną temperaturą,
zapach jest już zupełnie neutralny, na całej powierzchni skóry pojawil się bardzo delikatny meszek, nawet na napiętej skórze łepetynki, meszek w rożnych miejscach ma różne natężenie, w jednych jest gęściejszy i silniejszy, w innych dardzo jeszcze delikatny, narazie jestem pełna optymizmu i powtarzam zabiegi aż do skutku wyrazistego na tyle by wyrażnie rozpoznać te zmiany będzie można na zdjęciu/ ponieważ dziś jeszcze czekają na zabiegi ostatnie Dropsik i Perełka, napiszę w wolnej chwili dokładnie co kupiłam i jak stosuję, narazie jestem pełna zapału zachęcona pierwszymi zmianami/[/QUOTE]
Dziękuję za tak wspaniałe wieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']:):):):):)
a jak dokladnie finanse ?[/QUOTE]
Ja muszę dokładnie posprawdzać konto ale nie mam do niego teraz dostępu bo jeszcze jestem w Norwegii, ale z tego co pamiętam to raczej niewiele zostało lub nic.

Link to comment
Share on other sites

pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta]

który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B]
[/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL]

[SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty[/U]

Wspomogłam wiele zwierząt m.in. Perełkę, proszę teraz o pomoc dla innych.
Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...